FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
chamstwa i prostactwa nie bedziemy tolerowac
Autor Wiadomość
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 12:20   chamstwa i prostactwa nie bedziemy tolerowac

Bardzo przykro mi to stwierdzic, ale mamy pierwsza osobe ktora zostala zbanowana na forum.
Otoz kolega MASS albo jak kto woli true_racer, rozpoczal proces destrukcyjny forum i robienie smietnika. Za swoje zachowanie zostal zablokowany przez Boska, po czym ten uzytkownik publicznie zwymyslal Boska. Najprawdopodobniej wyciagniemy odpowiednie wnioski i nie bedziemy tolerowac takiego zachowania.

Z dniem dzisiejszym również została wprowadzona rejestracja poprzez e-mail, celem weryfikacji uzytkownikow i brakiem userow w stylu "asahfsodf"

Jezeli ktos jest niedojrzaly (mimo ograniczenia wieku na 17 lat rejestracji) na uzytkowanie tego forum, to tak wlasnie sie to skonczy.

Jest mi niezmiernie przykro, ze mimo wyklarowania się juz sprawy, MASS dalej zachowuje sie jak szczekajacy maly kundelek skaczacy na stado buldogow. jest mi rowniez przykro ze nie wzial do siebie uwag, ktore mu starala sie przekazac rzesza osob oraz stosowna netykieta( http://rtfm.bsdzine.org/#KEEPCOOL i to http://rtfm.bsdzine.org/#lajza ). W zwiazku z czym za swoje skandaliczne zachowanie, jak juz wspomnialem MASS zostaje zbanowany na forum. Przykro mi, myslalem ze jest na tyle kulturalnym czlowiekiem, ze takie zachowanie jakie prezentowal wczesniej nie bedzie juz mialo miejsca. Ban mimo braku ostrzezen admina, gdyz byly uwagi uzytkownikow dotyczace zachowania tego no, nazwijcie to sami sobie po imieniu, bo inaczej nie moge nazwac tego zachowania jak dziecinnada

szacuneczek dla Boska za refleks i ukrucenie bydlu sznura
_________________
Ostatnio zmieniony przez siwy Pon Sty 03, 2005 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
daniel 
technical monster
hondatech.pl


Auto: CRV
Skąd: Czechów
Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 1493
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 12:45   

Prawidłowa reakcja. A może by tak żółte kartki wprowadzić?
_________________
www.hondatech.pl

Piszę poprawnie po polsku


あなたの車についての議論
 
 
 
Gość

Wysłany: Pon Lis 22, 2004 12:54   

dobrze zrobil chamstwu mówimy NIE
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 13:06   

bardzo dobry plan Daniel
_________________
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 15:25   

I za to Boskowi wielkie brawo. :alien:
_________________

 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 15:37   

nie Boskowi - tylko adminom ;-) ... ja tu tylko czuwam od 6:00 rano / hi hi hi !

Przyglądając się poczynaniom pewnej osoby nie tylko na tym forum, lecz także na "ALP" i "SR" oraz wczesniejszych znanym nam - gdzie kolwiek się pojawia - tam sieje zamęt. Człowiek aspołeczny powinien być selektywnie pozbawiany praw obywatelskich. W PRL nazywano takich "ANARCHISTAMI" ;-)

Dziwne jednak jest to - że na liście osób, które darły koty z tym "PANEM" można z kilku forów utworzyć liste przekraczającą ilość userów na naszym forum. To zatrważające.

JEŚLI się zmieni ów człowiek - zostanie odblokowany.

Przeprosiłby Was wszystkich [ oraz mnie za "DEBILA" ], ponieważ część grona to starsze od niego osoby. Teoretyzując / wielu z nas jest w stanie temu jegomościowi narobić brudu w terenach zamieszkania, oraz w kręgach firm informatycznych lublina. Poważni ludzie widzieli te rozgrywki i byli zdruzgotani ... JAK DLACZEGO I PO CO !!! .. administrator onegdaj dobrej strony auto.lublin.pl sprowadził ją na nizine gwałtu, terroru, braku poszanowania .. itp itd

Ja osobiście wiem, że to taki wiek kiedy znika trądzik, zaczynają się miłostki ... i mutacja głosu zamienia się w słowo pisane, lecz pewna pozycja zobowiązuje. Świadczenie usług w postaci forum jego administrowanie lub udostępnianie - wiąże się z pewnym morale - I TAKIE TRZEBA POSIADAĆ.

Do tej pory pamiętam pewną ingerencję w forum DEMOLA ... mam zapewnienie firm posiadających prawa do tego SERWERA - jego włąścicieli, ../. że jeśli sytuacja taka zdaży się tutaj, sprawa będzie bardzo drastyczna i pokazowa !!!


Jaka kolwiek próba włamu, jeśli będzie miała miejsce - będzie ostatnią dla takiej osoby [ pisze to bez konkretnego kierowania do kogokolwiek ]

OD dziś nad tym piecze sprawują dwie specjalizowane firmy internetowe z Lublina !

CZUJMY SIĘ BEZPIECZNIE - lecz również niech będzie tu MIŁA ATMOSFERA

Tomek B
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 15:53   

Bana ???? Bosek, Kfaku Czy Wy sie nie czepiacie ????? :D :D :D :D :D
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
kazik 
streetracer
FK Autoserwis

Auto: sti
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 794
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 17:10   

bardzo dobra decyzja,po co śmietnik na forum i zbędne dyskusje,według mnie strategia żółtych kartek jest bez sensu na forum gdzie ma panować miła atmosfera,po wprowadzeniu żółtych kartek zaczną sie kłótnie !!!(typu dlaczego ja i za co),moim zdaniem w sytuacjach takich jak niedawno zaistniała (mowa o wybrykach massa-są to bardzo rzadkie sytuacje),admini powinni banować od razu bez żadnych żółtych kartek

pozdrawiam
_________________
// FK Autoserwis Lublin ul.Zemborzycka 116C //
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 17:44   

To sie musiało wczesniej czy pózniej banem skonczyc... ;)
Jestem tego samego zdania co kazik, zółte kartki nie maja tu zadnego sensu, przez nie będa tylko zbędne kłótnie a przecierz ma tutaj panowac mila atmosfera :mrgreen:

pozdrawiam Tomek :mrgreen:
_________________

 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 18:45   

bez jaj . i co zrobi sie drugie sr.pl z podziałem na "obdarowanych" i nie?
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 18:47   

TTomek napisał/a:
bez jaj . i co zrobi sie drugie sr.pl z podziałem na "obdarowanych" i nie?

sorki - to chodzi o te żółte kartki :D
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 19:18   

ok, macie racje, to rzucilo nowy poglad. na sprawe. kkazdy kto wybryka i tak zawsze u nas dostawal PW od kogos z paroma slowami o poprawe - ZAWSZE skutkowalo, wiec nie widze powodu (rzeczywiscie) zeby uruchamiac ten system.
Pozdrawiam
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 20:38   

Zaraz, zaraz ten kundel jeszcze mi nicka podprowadził (True Racer) to kurde mój patent, kfaku jak masz jakieś screeny czy zapisy dyskusji tego kurduplowatego "burka" to zapodaj na gg. Tak nawiasem mówiąc ktoś temu człowiekowi musi dać w ryj i chyba padnie na mnie.
_________________
 
 
 
LeNkA 
Specjalista

Auto: PoWeReD bY hONda :)
Skąd: Nałkowskich
Dołączyła: 11 Lip 2004
Posty: 173
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 20:49   

MACIOR napisał/a:
Tak nawiasem mówiąc ktoś temu człowiekowi musi dać w ryj i chyba padnie na mnie.


Przemocy nie propaguje, ale tym razem zmienię zasady. Maciek dobrze gada. Dać mu :ganja:
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Pon Lis 22, 2004 21:50   

Ja prawde mowiac myslalem ze juz jest Luz Marija a tu łup... no trudno.. widze ze sytacja sie powtarza.. uwazam ze to sluszna decyzja...

macior ales ty agresywny :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam