FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: V-MAXXX
Sob Mar 25, 2006 14:42
Lubelskie ferrari by autoR
Autor Wiadomość
noodl3s 
prawdziwy tuner


Auto: audi 90q 2.3 20V & AR
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 540
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 22:35   

MACIOR napisał/a:
jakoś po boxach V-techu u mnie nic niekopci, a zaperdala aż milo


Box to zlo ;) sorki,nie moglem sie powstrzymac....
_________________
Best ET - 14.5
http://www.lco.org.pl
http://www.radcaprawny-lublin.pl
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 22:37   

Robienie 3 aut wymaga czasu i pieniędzy, mam nadzieje że dojdziesz kiedyś do takiego etapu.
_________________
 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 23:47   

łoł...Ale dobry temat...śledzę uważnie posty :D

A co do laminatu...mój zderzaczek się trzyma rok...a jest przy samej ziemi (projekt TUNART) Coprawda odpadał pare razy...ale trzyma się elegancko :D

i na koniec Wam zaśpiewam :
lalalal nananana alalalalal aajanananna alalalala :D
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 01:13   

Autko ma swój styl..
Jest Demo Carem..
Zwraca uwagę..
Szokuję..
Wywołuję dyskusję..

Pajacowe wypowiedzi są zbędne..

Uprzedzam o łatwych Nominacjach do Warnów za brak kultury i nadużywania #^% słów..
Kfaku/Bosku pilnujcię dyskusji w tym kontekscie..
Dyskusja przybiera wulgarny charakter!!!
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 07:34   

DEMO-CAR

Pojęcie znane od wieków.
Już za czasów Rzymian pierwsze pojazdy na dwóch kołach z ostrymi przedmiotami na osiach, napędzany JEDNYM KONIEM robiły furorę na pokazach w Termopilach.


Od XV wieku N.E. znane są przypadki wystawiania pod opinię publiczną KAROC, WOZÓW DRABINIASTYCH itp. Najpiękniejsze zdobywały nabywców.


W początkach lat 20-tych Hitlerowcy prześcigali się z Angolami w produkcji coraz to nowych DEMO-CZOŁGÓW, DEMO-SAMOLOTÓW, DEMO-UBOTÓW ....


Te najciekawsze trafiały do masowej produkcji.

Natomiast nieprzydatne, nie gustowne umierały śmiercią tragiczną.
Jak napisał na jednym z forów NOSTRADAMUS... "DEMO OR NOT DEMO ;-) "

Obecnie twory ludzkości przybierają najróżniejsze kształty, zazwyczaj nie znajdując nabywców. Kończą jako jednostkowa wizualizacja - lub w programie TOP-GEAR u Clarksona ;-) ... nazywane są "NIEFAJNE" ;-)


p.s. Clarksona - kogoś mi przypomina z wypowiedzi... :idea:
 
 
zanjac 
Specjalista


Auto: mat
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2005
Posty: 124
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 09:47   

VESTI napisał -
Autko ma swój styl..
Jest Demo Carem..
Zwraca uwagę..
Szokuję..
Wywołuję dyskusję..

Pajacowe wypowiedzi są zbędne..

......i to wszystko w 100% prawda , samocód jest po prostu ORGINAŁEM i ma wywoływać to co wywołuje :| , reszta to kwestia gustu i zbędne są docinki oraz arogancja.... :)
_________________
better late , than never !!!
 
 
ctv 
Specjalista

Auto: diesel
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lis 2004
Posty: 151
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 09:59   

mpower666 napisał/a:
heh ciekawy temat i ciekawe wypowiedzi pana ctv

znam i autora i neo bo u nich pracowalem, u ctv i kumpli tez chcialem ale nic z tego nie wyszlo, jednak moge sie podzielic moimi spostrzezeniami.

ctv i spolka jest prostym wyrobnikiem, klepia zderzaki dla roznych firm i firemek i niczego soba nie reprezentuja

po przeciwnej stronie sa powazne firmy jak autor, carzone, czy neo. firmy te maja dobra jakosc, wlasne wzory i przede wszystkim wlasna MARKE. cos czego ctv nie ma i nie bedzie mial, wiec gula mu staje jak czyta dobre opinie o tych firmach. ot prosty wyrobnik czy rzemieslnik, ktory chcialby miec pozycje na rynku, a nie pozycje parobka firm niemieckich. :haha:

cala filozofia jego myslenia

nara

widać musiałes być pracownikiem miesiaca skoro nigdzie nie zagrzałes miejsca
inne firmy nie sprzedaja produktów do niemiec bo to wstyd tak?
Jakosc? widziales kiedys na oczy produkt carzone?
a ile tych wzorów maja,nie osmieszaj sie stary :haha: :haha: :haha:
widzisz kurde 50 lat po wojnie a niemcy nadal sie nad nami znecaja ;(
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:19   

61 lat po wojnie ..

../ a zamiast U-BOTÓW biegają towarem pochodzenia Chińskiego [ gorszej jakości ] lub jeżdzą z towarem Polskiego pochodzenia [ lepszej jakości ]

PANOWIE i PANIE ...

Polska flaga inicjowała hasła "Teraz Polska" ... a niestety .. pobili nas Chińczycy.

Cieszmy się, że moja upadająca firma z powodu cen Chińskich towarów nie mogła przebić się na rynku Niemieckim .. bo mieliśmy lepsze jakościowo towary. Teraz niemiachy pozabijają się na chińskich nakretkach i częściach samochodowych produkowanych na Tankowcach ;-)

Jak Chinole zaczną klepać spojlery - ich ceny spadną do cen flaszki wódki ...
Jak Chinole zaczną robić Chipy i Boxy w byłym obozach dla jeńców, Chipy te będa miały wszczepione deszyfratory i skanery komórkowe do podsłuchu .. i wyświetlacz LCD ... a montować je będzie można samemu pod kioskiem RUCHu ... kosztowac będą jak na allegro słynny REZYSTOR ;-)

SKOŃCZCIE Z WZAJEMNYM %$^%$^&%$& jesli mamy wspólne problemy.

Zacznijmy produkować GUMOWE KACZKI :spoko:
 
 
NEO 
Widać, że się stara


Auto: VW Golf V 2.0 TDI DSG
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Posty: 29
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 13:11   

BOSEK napisał/a:
61 lat po wojnie ..

Jak Chinole zaczną klepać spojlery - ich ceny spadną do cen flaszki wódki ...


Już klepią. Zaopatrują całe USA i częściowo Europę.

Gdzie produkuje np. Carcept? Albo Dietrich? W Wietnamie :) Wszystko jest kwesią skali na którą sie sprzedaje wyroby. Jeden sobie znajdzie tzw. wyrobnika w Czechach, Polsce, Bułgarii czy na Ukrainie, a duża firma od razu zleci produkcję na dalekim wschodzie. Jak myślicie, co będzie za 5-10 lat? Produkcja pójdzie dalej na wschód, a liczące się firmy będą tylko projektować nowe wzory. Wtedy będzie liczyła się marka i uznanie na rynku. Kto ma trochę oleju w głowie, ten wie jak postępować. :roll:

Pozdr.

NEO
 
 
 
BOSEK 
drifter

Auto: coś
Skąd: Łęczna
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 323
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 13:39   

O widzisz NEO .. czyli jednak :/

Na marginesie.. moja firma produkuje np: śruby w normach DIN 931 lub DIN 933 w klasach 5,8 - 8,8 - 10,9 ...... ocynki, pierdóły... hartowanie - blablabla

Mamy certyfikat NATO, ISO i inne Pimoty .. zaopartywaliśmy GM, FIATA, VOLVO, DELPHI, FAURECIE itp itd..

teraz !! cena !!!

1 kg naszej śruby np: M8 lub M10 kosztował kiedyś nawet 8 zł .. potem 5 zł ... teraz zblizył sie do ceny 3 zł !!

A Chińskie nakrętki np. to badziewie, plastelina.. kosztuja 50% ceny naszej produkcji...

i tym sposobem moja firma z obrotów na poziomie 2 mln/mc ... ledwie zipie na zakup materiałów do produkcji.

Wyobraźcie sobie, że w Chinach jest tyle kopalni węgla. .. że podając informację tylko o ostatnio zamknietych - było ich ok 1200 ... tych zamknietych oczywiście :x

DLATEGO PROMUJMY jak tylko można Polskie produkty, dzieła, wynalazki za wszelką cenę.

Mieliśmy udział w NASA projektach kosmicznych, przy teleskopie , światłowód to prawie nasz Lubelski wynalazek :spoko: , medycyna ma początek w polskich umysłach-kończy komercyjnie za granicą, polak był także doradcą prezydenta USA, Kopernika nie wymienię - bo Amerykanie myslą że był Portugalczykiem.....

I GDYBY NIE INNI POLACY, NASZE FIRMY , .. które wystawiają, promują nie tylko siebie, ale i swój Kraj pochodzenia... BILL GATES w encyklopedii nie pokazałby nas jako błotnista wieś, a kawałek OAZY gdzieś w Afryce :wow:
Pamietacie Panowie nasze głośniki ALTONY, ALTUSY ? W Polsce nie było, całość export do Angoli. Polska wódka, polskie wędliny do dziś uchodzą za ekskluzywne.
Nawet taniec zwany POLECZKĄ .. kojarzy się z ..... wiadomo :)

Nie gańmy więc kogoś, kto nawet taboret zakuty złotem wystawia gdzieś w świecie, bo inne kraje słyną z błachych dupereli. Włosi-Makaron, Francuzi-z sexu fr... ... Angole z herbatki o 17-tej ...

a MY ?>? do tej pory ? .. będąc w Holandi usłyszałem o Polakach. ZŁODZIEJE i AWANTURNICY - ale dobrze i prawie za darmo zapitalają.... ;(

Więc moja myslą jest zgłoszenie zbiorowe znanych nam Lubelskich firm Tuningowych lub wybranych z nich .. do konkursu - patrz niżej!!


Zostań liderem biznesu
Konkurs dla lubelskich firm

Regionalna Izba Gospodarcza w Lublinie zaprasza wszystkie firmy z naszego regionu do udziału w trzeciej edycji konkursu Wojewódzki Lider Biznesu. Przystąpiły już do niego: Łęczyńska Energetyka, Wamaco, Multi Frigo, Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej, Kartonex, Euro-Car, Faelbud, Altest, Neptun, Pol-Skone, Embe Press, Cersanit I oraz Żagiel.

– Nasz konkurs adresujemy do wszystkich firm, dla których najważniejszy jest ciągły rozwój, poszerzanie zakresu działalności i poszanowanie praw swoich pracowników, klientów i kontrahentów – mówi Marek Wagner, prezes RIG.
Firmy mogą zgłaszać swój udział do końca
marca w siedzibie RIG w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 72 (081 532 12 45)
lub www.rig.lublin.pl/konkurs.
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 18:23   

ja się na tuningach nie znam ,ale mogę tylko powiedzieć że z przodu ta hondka nawet mi się podoba ,tył mi się nie za bardzo widzi ale to nie jest powód żeby jechać odrazu po sobie czy po wszystkich firmach tuningowych w Lublinie
siedzę sobie na różnych lubelskich forach motoryzacyjnych od kilku lat i te wszystkie ,,internetowe" kłótnie mnie już zaczynają nudzić ,zawsze znajdzie się taki jeden któremu coś w życiu nie wyszło i zacznie się czepiać wszytkich i wszytkiego
proszę dajcie już na luz
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 22:08   

Wracając do chinoli to nie tak dawno temu wykończyli firme Apex`i, chyba nie musze tłumaczyć czym się ta firma zajmowała.

Bosek ten doradca prezydenta USA (jak mnie pamięć nie myli Regana) to był swój gość, początki kariery w Majestic 12, potem CIA, widać że chłop umie kombinować.
_________________
 
 
 
tun-art 
Nowiciusz ;>

Auto: ;)
Skąd: Polska
Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 11:32   

Wydaje mi sie że chodzi o Cartera...
 
 
Rasta 
drifter

Auto: Made in Japan
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 278
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 11:56   

Bosek z tym Bill'em Gates to przesada po calosci...
Taki jest rynek odnosnie chinczykow i nie ma co z rynkiem walczyc tylko przystosowac sie.... mnie to dziwi ze w Polsce w kraju ktory jest biedny ludzie narzekaja ze wchodza na rynek tanie jak barszcz produkty, a do dzisiaj narzekali ze wszystko jest za drogie. Taki Polak ze sie nie dogodzi. Co dalej, czemu w Usa tak nie placza z powodu chin? mimo iz chiny odbiora usa w koncu prym dowodztwa na arenie, ciekawe a bo Usa wszystko biora z chin :) kazdy ciuch wszystko made in azja i jakos nie widze wielkich oburzen w Ameryce ze biegaja tam w ciuchac Sean John ktore maja na etykiecie made in vietnam :) Natomiast w Polsce wielki placz i lament, a jak dla mnie to dobrze bo ja jestem konsument. I ja chce kupowac jak najtaniej a zapotrzebowanie na dobre drogie produkty zawsze bedzie.

Mimo iz Bosek napisales taki ladny motywacyjny tekst, normalnie nadalby sie na przemowienie w sejmie...to nie przekonuje mnie twoja retoryka odnosnie promowania flagi narodowej na produktach. Sprzedajemy produkty a nie produkty z ich rodowodem, tak uwazam i mam nadzieje kiedys tak w koncu bedzie. I nie plakac mi tu na Chiny bo sami wybraliscie Globalizacje. Po prostu uwazam ze produkt jak jest dobry to nie ma znaczenia gdzie go wytworzono a nie na odwrot, ze o ten produkt jest dobry bo made in Polska...takie rozumowanie zalatuje mi nacjonalizmem.

aczkolwiek osobiscie jestem przeciw globalizacji i najchetniej zamknalbym sie w naszym zascianku polskim, no ale to juz nie da rady za pozno... :(
_________________
Bojkot tego forum
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 12:22   

tun-art napisał/a:
Wydaje mi sie że chodzi o Cartera...


Na 100% nie był to Carter.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam