FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wilku
Sob Maj 13, 2006 12:34
Czy ktoś ze znawców/posiadaczy oglądał to?
Autor Wiadomość
truespinmice 
prawdziwy tuner
www.supra-team.pl


Auto: Stazza JA, MA70
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 635
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 10:31   Czy ktoś ze znawców/posiadaczy oglądał to?

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1131106

moja pani sie napaliła na to. dziś jedziemy oglądać.
czy ktoś z was moze oglądał to auto? albo zna je?
albo wogóle czy ktoś z posiadaczy cali moze powiedzieć pare słów o tym egzemplarzu?
mi osobiście ten tuning silnika wydaje sie podejżany (żeby sie nie rozpadł itp.)
_________________
Starion Klub Polska
Supra-Team
7M Power
156.com.pl
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 10:37   

Tak jakos niekoniecznie podoba mi sie ta cali
Wymieniany byl silnik hmmm.....
z moca to nie dowiesz sie jak na hamownie nie pojedziesz
zreszta za ta cene bym sobie odpuscil calibre bo drugie tyle wlozysz tym bardziej ze jest podobno po tuningu
takie jest moje zdanie
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
ete 
drifter


Auto: Audi 80 GT 5S, Audi A4
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 351
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:16   

Taras napisał/a:
Tak jakos niekoniecznie podoba mi sie ta cali
Wymieniany byl silnik hmmm.....
z moca to nie dowiesz sie jak na hamownie nie pojedziesz
zreszta za ta cene bym sobie odpuscil calibre bo drugie tyle wlozysz tym bardziej ze jest podobno po tuningu
takie jest moje zdanie

zgadzam sie cos tu jest nie tak, chociaż moze wrazenie być mylące bo w sumie jeszcze trzeba ją zarejestrowac wiec dojdzie ze 2 tys a to juz nie jest młody samochód i po przeróbkach. Zobacz a sie przekonasz
_________________
Audi quattro You will always be in my heart...
...:::Audi Usque Ad Finem:::...
Audi A4 Avant 1.9 TDi
Audi 80 Coupe 5S 1981 r. 1.9
Audi 90 B2 quattro 2.2 KV - sprzedane
VW Polo GT 1992 - sprzedane
Audi 80 B4 2.0 sedan - w rodzinie
Ostatnio zmieniony przez ete Sob Maj 06, 2006 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:17   

ete napisał/a:
Taras napisał/a:
Tak jakos niekoniecznie podoba mi sie ta cali
Wymieniany byl silnik hmmm.....
z moca to nie dowiesz sie jak na hamownie nie pojedziesz
zreszta za ta cene bym sobie odpuscil calibre bo drugie tyle wlozysz tym bardziej ze jest podobno po tuningu
takie jest moje zdanie

zgadzam sie w pełni cos tu jest nie tak , moze sie okazać ze pojezdzisz 5 tys i sie "rozpadnie "silnik, przeróbki są dobre jak sam wiesz co wykonałes. Poza tym wyglada na potłuczona i cekawe jak blacha. Zreszta zobaczysz to pewnie sie przekonasz


Blacha jest ale wiecej na nadkolach rdzy bo nawet klijent napisal ze reperaturki wstawiac trzeba wiec dochodza koszty malowania.
Odpuść sobie ta cali i znajdz cos w lepszym stanie i nie po tuningu.
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
Spawos 
prawdziwy tuner
Spawos


Auto: Lanos
Skąd: Konstantynów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Posty: 671
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:20   

zobacz czy nie ma bialego ''szlamu'' w zbiorniczku plynu chlodzacego'' bo jak jest szlam to moze byc glowica peknieta gdzies i glowiece zobacz jaka ja kKS 500 to (niby najgorsza) KS 700 juz lepsza twardsza, i jak Cossa to GIT :D pozatym wydech nie wyglada na A grupowy... to jakies zwylke tuningowe koncowki i ten dolot.....
_________________
http://img708.imageshack....320/logoxww.png
 
 
 
ete 
drifter


Auto: Audi 80 GT 5S, Audi A4
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 351
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:24   

: :mrgreen: Taras zmieniłem swoja wypowiedz myślałem ze jest zbyt radykalna ale widze ze sie zgadzasz :D
A co do tematu to wez ją na warsztat, jak sie klijent nie zgodzi to znaczy ze cos jest nie tak
_________________
Audi quattro You will always be in my heart...
...:::Audi Usque Ad Finem:::...
Audi A4 Avant 1.9 TDi
Audi 80 Coupe 5S 1981 r. 1.9
Audi 90 B2 quattro 2.2 KV - sprzedane
VW Polo GT 1992 - sprzedane
Audi 80 B4 2.0 sedan - w rodzinie
 
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:36   

Spawos napisał/a:
zobacz czy nie ma bialego ''szlamu'' w zbiorniczku plynu chlodzacego'' bo jak jest szlam to moze byc glowica peknieta gdzies i glowiece zobacz jaka ja kKS 500 to (niby najgorsza) KS 700 juz lepsza twardsza, i jak Cossa to GIT :D pozatym wydech nie wyglada na A grupowy... to jakies zwylke tuningowe koncowki i ten dolot.....


Hmmm co do wydechu to nie sadze by wogole on byl w lexmaul-u robiony, seryjny kolektor (chociaz lexmaul-a jest podobny), dual krzywo zamontowany, a tak nawiasem jak by lexmaul robil silnik to napewno wpakowal by swoj dolot (taki ladny czerwony) zamiast puchy SFI

I jeszcze jedno zastanawia mnie czy to ABS sie swieci czy tylko poducha bo kierownica zmieniona od vectry :|
Szczerze bym sobie odpuscil
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
bart#155 
technical monster
hmmmm


Auto: zielone
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 1464
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 11:47   

mi także nie bardzo widzi sie ten samochód szczególnie że trzeba ingerowac w blacharke :/ silnik ze był zmieniany to nie znaczy ze musi być w super stanie
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 12:41   

pod maska ma SFI a powinno byc SYF :D
nie kupilbym tego... sa ladne cali z 4x4 turbo w dobrych pieniadzach na allegro (tak ze 3 razy drozsze min) ale to auto i tak nie wyjdzie taniej niz 10tys (rejestracja +blacharka +lakier) wiec ja bym bral od razu cos OKa...

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1140064
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 12:52   

Jesli mialbym auto tak jak on pisze ze zawieszenie wypas silnik 180kucy i lata to napewno nie oddałbym za takie grosze, wiec albo on wchuja leci albo napewno wchuja leci :rotfl:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 13:14   

Jaqub napisał/a:
pod maska ma SFI a powinno byc SYF :D
nie kupilbym tego... sa ladne cali z 4x4 turbo w dobrych pieniadzach na allegro (tak ze 3 razy drozsze min) ale to auto i tak nie wyjdzie taniej niz 10tys (rejestracja +blacharka +lakier) wiec ja bym bral od razu cos OKa...

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1140064


Calibre turbo za 12 tysi kupisz taka sama jak ta co dal kolega w ogloszeniu tylko silnik inny. Za dobra cali turbo trzeba dac oklo 16-18 tysi.
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
truespinmice 
prawdziwy tuner
www.supra-team.pl


Auto: Stazza JA, MA70
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 635
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 14:34   

dzieki wszystkim za opinie.

teraz ja coś napisze:

veni,vidi,castigi.......

w tylnich nadkolach są dziury jak w jakimś 20 letnim poldku, ogólnie stan blacharsko lakierniczy to żenada......prócz blacharki to jeszcze pare elementów do lakierowania.

także tak jak i wy odradzacie tak i ja odradzam :mrgreen:

mojej dziewczynie sie poprostu spodobała cena (bo to dla niej ma być wóz) i chciała go bardzo obejżeć.

ps. tak na marginesie to poszukuje właśnie jakieś cali albo nissana 100nx (do 5000zł) wiec jesteśmy chętni na propozycje
_________________
Starion Klub Polska
Supra-Team
7M Power
156.com.pl
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 18:55   

kupuj moją Caline za 7tyś Ci sprzedam i też ma koło 150KM po kapitalnym remoncie ;) :fucku: :haha:

Zrobiłeś coś źle, za karę podziel się obiadem,
weź udział w akcji
PAJACYK!
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
Ostatnio zmieniony przez Rysiek Nie Maj 07, 2006 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 19:11   

No i tak apropo tych 180KM :haha: :haha: :haha:
Jak ma 140KM to było by pewnie dobrze...
Jeśli naprawde był silnik robiony u Lexmaula...to kolektor ssący powinien być inny,wydech A-grupowy...moze nie widac na fotkach.
Wygląd wizualny :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Jedna z ładniejszych szrotowych Calibr jakie widziałem... :fucku:
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Maj 06, 2006 23:19   

Taras napisał/a:
Jaqub napisał/a:
pod maska ma SFI a powinno byc SYF :D
nie kupilbym tego... sa ladne cali z 4x4 turbo w dobrych pieniadzach na allegro (tak ze 3 razy drozsze min) ale to auto i tak nie wyjdzie taniej niz 10tys (rejestracja +blacharka +lakier) wiec ja bym bral od razu cos OKa...

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1140064


Calibre turbo za 12 tysi kupisz taka sama jak ta co dal kolega w ogloszeniu tylko silnik inny. Za dobra cali turbo trzeba dac oklo 16-18 tysi.


auto stoi za prawie 5tke a ja napisalem ze trzeba dac 3 razy wiecej... wiec jak ktos po podstawowce pomnozy to wyjdzie 15 :) mysle ze za 15staka cos napewno z turbo i 4x4 znajdziesz w przyzwoitym stanie.. ja kiedys ogladalem wypas czerwona 4x4 turbo z orginalnymi listwami poszerzajacymi (z dokladka pod zderzak) i byla za 25 tys (ale to bylo niecale 3 lata temu) byla w ekstra stanie silniczek byl igielka i wogle OKa ale jakos sie wyleczylem z calibr (łopel)... ale tak podsumowujac to jesli ja mialbym sie decydowac na cali to tylko turbo i 4x4... jak dziewczyna ma 5tys to zapomnij o cali bo kupisz gowno... wez cos mniejszego w dobrym wyposazeniu i poszukaj troche zeby nie bylo bite bo blacharka bedzie szybko leciec... nie ma cudow i calkiem niedawno to za 5tke mozna bylo dobry rower kupic albo skuter i chyba tak zostalo... nie chce robic reklamy ale jak Pawel M nie sprzedal jeszcze celici swojej to wydaje mi sie ze bylby to dobry kompromis... w sumie auto stare dosc ale technicznie OKa z nowym gazem i sporo czesci ma nowych (zawiecha itd.) a cena deczko nizsza niz ta do ktorej chcecie autko!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam