FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wilku
Sob Maj 13, 2006 12:34
Czy ktoś ze znawców/posiadaczy oglądał to?
Autor Wiadomość
truespinmice 
prawdziwy tuner
www.supra-team.pl


Auto: Stazza JA, MA70
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 635
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 10:32   

a namiary na ta celice.....?
_________________
Starion Klub Polska
Supra-Team
7M Power
156.com.pl
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 11:22   

http://lkt.pl/pro...ewprofile&u=247
 
 
Taras 
streetracer

Auto: Cali
Skąd: Kalinowszczyzna
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 854
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 10:38   

Jaqub napisał/a:
Taras napisał/a:
Jaqub napisał/a:
pod maska ma SFI a powinno byc SYF :D
nie kupilbym tego... sa ladne cali z 4x4 turbo w dobrych pieniadzach na allegro (tak ze 3 razy drozsze min) ale to auto i tak nie wyjdzie taniej niz 10tys (rejestracja +blacharka +lakier) wiec ja bym bral od razu cos OKa...

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1140064


Calibre turbo za 12 tysi kupisz taka sama jak ta co dal kolega w ogloszeniu tylko silnik inny. Za dobra cali turbo trzeba dac oklo 16-18 tysi.


auto stoi za prawie 5tke a ja napisalem ze trzeba dac 3 razy wiecej... wiec jak ktos po podstawowce pomnozy to wyjdzie 15 :) mysle ze za 15staka cos napewno z turbo i 4x4 znajdziesz w przyzwoitym stanie.. ja kiedys ogladalem wypas czerwona 4x4 turbo z orginalnymi listwami poszerzajacymi (z dokladka pod zderzak) i byla za 25 tys (ale to bylo niecale 3 lata temu) byla w ekstra stanie silniczek byl igielka i wogle OKa ale jakos sie wyleczylem z calibr (łopel)... ale tak podsumowujac to jesli ja mialbym sie decydowac na cali to tylko turbo i 4x4... jak dziewczyna ma 5tys to zapomnij o cali bo kupisz gowno... wez cos mniejszego w dobrym wyposazeniu i poszukaj troche zeby nie bylo bite bo blacharka bedzie szybko leciec... nie ma cudow i calkiem niedawno to za 5tke mozna bylo dobry rower kupic albo skuter i chyba tak zostalo... nie chce robic reklamy ale jak Pawel M nie sprzedal jeszcze celici swojej to wydaje mi sie ze bylby to dobry kompromis... w sumie auto stare dosc ale technicznie OKa z nowym gazem i sporo czesci ma nowych (zawiecha itd.) a cena deczko nizsza niz ta do ktorej chcecie autko!


Sorki Jaqubie zle pzeczytalem
_________________
SilnaGrupaTrzymającaWładze
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 11:02   

Taras napisał/a:
Jaqub napisał/a:
Taras napisał/a:
Jaqub napisał/a:
pod maska ma SFI a powinno byc SYF :D
nie kupilbym tego... sa ladne cali z 4x4 turbo w dobrych pieniadzach na allegro (tak ze 3 razy drozsze min) ale to auto i tak nie wyjdzie taniej niz 10tys (rejestracja +blacharka +lakier) wiec ja bym bral od razu cos OKa...

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1140064


Calibre turbo za 12 tysi kupisz taka sama jak ta co dal kolega w ogloszeniu tylko silnik inny. Za dobra cali turbo trzeba dac oklo 16-18 tysi.


auto stoi za prawie 5tke a ja napisalem ze trzeba dac 3 razy wiecej... wiec jak ktos po podstawowce pomnozy to wyjdzie 15 :) mysle ze za 15staka cos napewno z turbo i 4x4 znajdziesz w przyzwoitym stanie.. ja kiedys ogladalem wypas czerwona 4x4 turbo z orginalnymi listwami poszerzajacymi (z dokladka pod zderzak) i byla za 25 tys (ale to bylo niecale 3 lata temu) byla w ekstra stanie silniczek byl igielka i wogle OKa ale jakos sie wyleczylem z calibr (łopel)... ale tak podsumowujac to jesli ja mialbym sie decydowac na cali to tylko turbo i 4x4... jak dziewczyna ma 5tys to zapomnij o cali bo kupisz gowno... wez cos mniejszego w dobrym wyposazeniu i poszukaj troche zeby nie bylo bite bo blacharka bedzie szybko leciec... nie ma cudow i calkiem niedawno to za 5tke mozna bylo dobry rower kupic albo skuter i chyba tak zostalo... nie chce robic reklamy ale jak Pawel M nie sprzedal jeszcze celici swojej to wydaje mi sie ze bylby to dobry kompromis... w sumie auto stare dosc ale technicznie OKa z nowym gazem i sporo czesci ma nowych (zawiecha itd.) a cena deczko nizsza niz ta do ktorej chcecie autko!


Sorki Jaqubie zle pzeczytalem


spox :)
 
 
zzz83 
znawca

Auto: nie istotne
Skąd: Polska
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 98
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 14:40   

Ta calibra wygląda jak z kibla !!!
Ziomek się nad nią zastanawiał, ale dał sobie siana. Bo to tylko na części się nadaje zajeżdżona na maxa!!!



 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 16:41   

zzz83 napisał/a:
Ta calibra wygląda jak z kibla !!!
Ziomek się nad nią zastanawiał, ale dał sobie siana. Bo to tylko na części się nadaje zajeżdżona na maxa!!!



Obrazek


zastanawiam sie po kiego grzyba wszedzie dajesz foto tej swojej bety? :mad: :mad: :mad: chcesz sie pochwalic jaki masz fajny wózek to zapraszam do działu Projekty :mad: :mad:
_________________

 
 
 
noodl3s 
prawdziwy tuner


Auto: audi 90q 2.3 20V & AR
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 540
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 18:35   

QSY napisał/a:
zzz83 napisał/a:
Ta calibra wygląda jak z kibla !!!
Ziomek się nad nią zastanawiał, ale dał sobie siana. Bo to tylko na części się nadaje zajeżdżona na maxa!!!



Obrazek


zastanawiam sie po kiego grzyba wszedzie dajesz foto tej swojej bety? :mad: :mad: :mad: chcesz sie pochwalic jaki masz fajny wózek to zapraszam do działu Projekty :mad: :mad:

czego? ja sie usmialem jak przeczytalem w friday text o nowych zabawkach a pod spodem zdjecie z neonami i siakimis angel-blue-vision-eyes :spoko: +10 PSow conajmniej
_________________
Best ET - 14.5
http://www.lco.org.pl
http://www.radcaprawny-lublin.pl
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 20:35   

QSY napisał/a:
zzz83 napisał/a:
Ta calibra wygląda jak z kibla !!!
Ziomek się nad nią zastanawiał, ale dał sobie siana. Bo to tylko na części się nadaje zajeżdżona na maxa!!!



Obrazek


zastanawiam sie po kiego grzyba wszedzie dajesz foto tej swojej bety? :mad: :mad: :mad: chcesz sie pochwalic jaki masz fajny wózek to zapraszam do działu Projekty :mad: :mad:


albo dzialu klub BMW zeby wkleic troche fotek... :spoko:
 
 
Raf 
Widać, że się stara
Calibra-Team

Auto: Srebny Caliber
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Sty 2005
Posty: 27
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 00:00   

zgadzam sie,ta Calibra to padaka.

jak kupisz za 5 tys,to na starcie wkładasz drugie 5 tys.

za 10 tys,kupujesz juz ładne xe;(+ opłaty)

zdrowe turbo,wizualnie i mechanicznie to 20 tys w zwyż. ;)
_________________

 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 08:37   

Jak do 5tyś to może taka Mazda ??
http://www.allegro.pl/ite...45km_258nm.html
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 10:05   

Kamil napisał/a:
Jak do 5tyś to może taka Mazda ??
http://www.allegro.pl/ite...45km_258nm.html


wg mnie to mega parch... rok 88, koles wsadzil 5tys w auto (wg opisu) i po 8smiu miesiacach juz nie chce wiecej inwestowej (inaczej nie pchal by auta za niecale 5tys), auto ma turbo i elektroniczna regulacje twardosci zawieszania i wg mnie po 321 tys przebiegu i pelnoletnosci auta to tylko dodatkowe koszta... Kup dziewczynie cos malego niesportowego i duzo mlodszego a nie bedzie klopotow...
 
 
truespinmice 
prawdziwy tuner
www.supra-team.pl


Auto: Stazza JA, MA70
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 635
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 10:55   

szczerze powiedziawszy to ta mazda to kozak 8) (lubuje sie w starszych wozach) , ale moje dziewcze niestety nie :/

jak juz pisałem jej marzeniem jest nissan 100nx i tego szukamy (lub czegoś podobnego, bo to musi byc jednak 2/3 drzwiowe coupe ;) )
_________________
Starion Klub Polska
Supra-Team
7M Power
156.com.pl
 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 11:37   

truespinmice napisał/a:
szczerze powiedziawszy to ta mazda to kozak 8) (lubuje sie w starszych wozach) , ale moje dziewcze niestety nie :/

jak juz pisałem jej marzeniem jest nissan 100nx i tego szukamy (lub czegoś podobnego, bo to musi byc jednak 2/3 drzwiowe coupe ;) )



http://moto.allegro.pl/sh...?item=103279697


http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1090730

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C1143689
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
truespinmice 
prawdziwy tuner
www.supra-team.pl


Auto: Stazza JA, MA70
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 635
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 13:27   

wszystko pięknie , ale nie w LBNie :spoko:
_________________
Starion Klub Polska
Supra-Team
7M Power
156.com.pl
 
 
wysek^^ 
technical monster
(^^,)

Auto: audi cabs 2.6 V6
Skąd: LSM
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 1417
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 14:20   

truespinmice napisał/a:
wszystko pięknie , ale nie w LBNie :spoko:


wątpie abyś coś w LBn znalazł a to jest województwo mazowieckie i podkarpackie czyli nie ażtak daleko :)
_________________
W życiu piękne muszą być dwie rzeczy - kobiety i samochody. Od zawsze otaczały nas piękne kobiety. Piękne samochody musimy tworzyć sami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam