FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Wto Lut 06, 2007 23:29
Zna ktos ten samochod ?
Autor Wiadomość
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:16   

Myśląc takim tokiem myślenia to ja bym sie bał z domu wychodzić...wszędzie oszuści...wszędzie kradną...Wszędzie są kradzione samochody...wszędzie są kiedyś rozjebane samochody...wszędzie są nalatane ponad 200tys km a moze nawet mil samochody ;) ...
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:19   

MicO napisał/a:
nie chodzi o Twoje auto.. nie potrzebnie sie unosisz.

Mi chodzi o auta sprowadzane z zagranicy przez pana Kazia ktory potem to sprzedaje na allegro, gratce, traderze itp. Zeby mu sie oplacalo to auto musi miec nalatane poł bańki lub byc po dzwonie. Oczywiscie trafiaja sie rodzynki jak w wiekszosci ciast.

nie unosze sie ,bo to nie zdrowe :mrgreen: i zgadzam sie z Tobą ze trafiają sie rodzynki :mrgreen:


PEACE :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kuba Pią Lis 10, 2006 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:19   

Kamil ok.. nie ma problemu.. kazdy moze myslec jak chce.. ja tylko mowie z czym mozna sie spotkac.. postaw sie w roli sprzedajacego ten samochod. ten czlowiek zyje z handlu w wiekszosci przypadkow. A prawda jest taka ze w tej chwili auta w niemczech sa drozsze niz w polsce. Chodzi mi o te w calosci.
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:23   

MicO napisał/a:
Kamil ok.. nie ma problemu.. kazdy moze myslec jak chce.. ja tylko mowie z czym mozna sie spotkac.. postaw sie w roli sprzedajacego ten samochod. ten czlowiek zyje z handlu w wiekszosci przypadkow. A prawda jest taka ze w tej chwili auta w niemczech sa drozsze niz w polsce. Chodzi mi o te w calosci.



znaczy przyrównujesz ceny aut ... u Niemca w całości od zawsze a w Polsce w całości już (naprawione po dzwonie) prawda ?


bo auto realnie bezwypadkowe od pierwszego właściciela w PL tez nie bedzie tanie ...
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
Ostatnio zmieniony przez Paweel Pią Lis 10, 2006 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:23   

Ja rozumiem, ale tez nie kazdy samochód który ma "udokumentowany" przebieg musi być sfałszowany... Wiadomo jak bym handlował też bym pewnie kombinował jak zły,
PS: Ja jeszcze nic nie kupuje...narazie sie pooooooowoli rozglądam i moze nawet po zimie coś kupie...i prawdopodobnie nawet sam pojade z kimś do NRD albo RFN zobaczyć co ciekawego jest :) przy okazji zwiedze sobie coś :)
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:30   

Kamil napisał/a:
NRD albo RFN
:haha: :spoko:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
MicO 
prawdziwy tuner


Auto: VW Amarok
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 560
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:31   

Paweel napisał/a:
MicO napisał/a:
Kamil ok.. nie ma problemu.. kazdy moze myslec jak chce.. ja tylko mowie z czym mozna sie spotkac.. postaw sie w roli sprzedajacego ten samochod. ten czlowiek zyje z handlu w wiekszosci przypadkow. A prawda jest taka ze w tej chwili auta w niemczech sa drozsze niz w polsce. Chodzi mi o te w calosci.



znaczy przyrównujesz ceny aut ... u Niemca w całości od zawsze a w Polsce w całości już (naprawione po dzwonie) prawda ?


bo auto realnie bezwypadkowe od pierwszego właściciela w PL tez nie bedzie tanie ...


Tak Paweel.. porownuje auto u Niemca 100% bez wypadkowe z takim ktore w PL jest "reklamowane" jako 100% bezwypadkowe sprowadzone tak jak stoi lub od ktoregos tam wlasciciela w PL.
 
 
 
noodl3s 
prawdziwy tuner


Auto: audi 90q 2.3 20V & AR
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 540
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:33   

Kamil napisał/a:
noodl3s napisał/a:
dlaczego przeszkadzaja Ci pompowtryski

Bo są drogie jak sie cos zjebie ??

to w takim razie pytam sie co jest drogiego i co takiego moze sie zjebac w pd co nie powalony sie vp?. nie wiem skad wytrzasnales ta opinie ale jestes w bledzie. co wiecej, z tego co slyszalem to czesciej pada pompa niz pompki (ktore poza serwisem wcale nie sa takie drogie) :v
_________________
Best ET - 14.5
http://www.lco.org.pl
http://www.radcaprawny-lublin.pl
 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 18:35   

noodl3s napisał/a:
Kamil napisał/a:
noodl3s napisał/a:
dlaczego przeszkadzaja Ci pompowtryski

Bo są drogie jak sie cos zjebie ??

to w takim razie pytam sie co jest drogiego i co takiego moze sie zjebac w pd co nie powalony sie vp?. nie wiem skad wytrzasnales ta opinie ale jestes w bledzie. co wiecej, z tego co slyszalem to czesciej pada pompa niz pompki (ktore poza serwisem wcale nie sa takie drogie) :v


Może się mylę...Poprostu tak słyszałem już nie pamiętam z jakich źródeł...
No a jeśli się mylę to jest :spoko:
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 21:23   

Kuba napisał/a:
Jaqub napisał/a:
jak na 2001 rok to auto ma duzo za niski przebieg nawet jesli byloby benzyniakiem to 85tys km na 5 lat to za malo... a co dopiero przy TDI... moze miec 185tys km...

mam Mondeo z 2002 roku z przebiegiem 25 tys i wszytko co trzeba zeby to udowodnic,wiec nie pier....ol ze jak 5 lat to musi miec nalatane ponad 100 tys :|


ja nie pier*** tylko auto ktore jest takim rodzynkiem GTI TDI w idealnym stanie z takim przebiegiem i BEZWYPADKOWE za ten hajs sprzedalo by sie zanim by zostalo wystawione.. moze to smiesznie brzmi ale jak sprzedawalem honde civic salonowke (po pierwszym wlascicielu-moi starsi) 3 latka z ok 90 tys km i serwisowana w salonie to na to auto byla juz kolejka (zapisy w salonie hondy na uzywane auta)... autko poszlo w 3 dni... nie widzialem tego golfa wiec sie nie rozpisuje na ten temat ale "nowe piatki" z 3.0D z 2006 roku ktore mozna kupic w niemczech maja grubo ponad 100tys km (a sa kilku miesieczne)...
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 21:46   

Jaqub napisał/a:
3 latka z ok 90 tys km i serwisowana w salonie


no ale gdyby trzylatka miała tylko 60 tyś to by zeszła za większą kaskę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to wszystko to jest jedna wielka bzdura....
ludzie sami chcą byc oszukiwani albo to jakaś dziwna polska mentalność,
coby nie było dookoła tego stwierdzenia pieniactwa podaję przykład z życia sprzed ok 3 miesięcy:

Znajomy , jako że mu sie troszke polepszyło finansowo , postanowił kupić żonie nowe auto pozbywając sie "starego" ,, którym był Golf IV z 98 r. 1,9TDI 110KM z przebiegiem ciut ponad 200tyś w (sumie na to auto śmigane przeważnie w ruchu pozamiejskim to pikuś ) serwisowane, zadbane jak cholera ...jeździł na giełdy , stało w komisie...klienci widząc przebieg i cene pukali się w czoło i chcieli ztargować sporą kasę za przebieg , ale on sie uparł że nikogo okłamywał nie bedzie...

Poirytowany kwotami i stanami emocjonalnymi ew. nabywców przyjechał , żeby mu coś z tym perfidnym wyświetlaczem zrobić...sie zrobiło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na giełdę pojechało auto z wzorcowym przebiegiem (8 x 20 = ok 160tys km)... .... po 2 godz auto było sprzedane za kwotę wyższą niż chciał bo dwoch gości zaczęło sie licytować przy nim który da za nie wiecej , żaden z tych patałachów nawet nie zapytał o książkę serwisową o historię auta....przebieg ich zaslepił kompletnie...nie miało znaczenia nic poza kwestią czysto estetyczną jak dla mnie (czyli magicznymi cyferkami na wyświetlaczu)....

Wnioski wyciągnijcie sami.......
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pią Lis 10, 2006 21:52   

TTomek napisał/a:
no ale gdyby trzylatka miała tylko 60 tyś to by zeszła za większą kaskę



i tak poszla za mega dobra kase :spoko:
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
msjk 
prawdziwy tuner

Auto: E90 330i
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 636
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 00:52   

oj juz nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka ;) znam takich co dieslem robia 10k rocznie ;) i po 10 latach moze miec 100k km ;)
_________________

 
 
 
Zell 
drifter


Auto: Fajne
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 308
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 03:00   

msjk napisał/a:
oj juz nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka znam takich co dieslem robia 10k rocznie i po 10 latach moze miec 100k km

zawsze znajdzie się jakiś wyjątek od reguły
 
 
 
slg 
streetracer


Auto: Audi A6 3.0TDi V6 Quattro
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 857
Wysłany: Sob Lis 11, 2006 09:32   

noodl3s napisał/a:
Kamil napisał/a:
noodl3s napisał/a:
dlaczego przeszkadzaja Ci pompowtryski

Bo są drogie jak sie cos zjebie ??

to w takim razie pytam sie co jest drogiego i co takiego moze sie zjebac w pd co nie powalony sie vp?. nie wiem skad wytrzasnales ta opinie ale jestes w bledzie. co wiecej, z tego co slyszalem to czesciej pada pompa niz pompki (ktore poza serwisem wcale nie sa takie drogie) :v

ja rozumiem łukasz że masz pd , ale z tym padaniem pomp w vp to ty jestes w bledzie , jesli juz mowimy o usterkach systemu wtryskowego , to zapewniam Cie że czesciej padają pompki niż pompa vp...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam