FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TTomek
Wto Lis 07, 2006 22:49
Tragedia na Al . Racławickich :(
Autor Wiadomość
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:18   

KLOCEK napisał/a:
Jaqub napisał/a:
jesli tak to na pewno by sie zatrzymal bo winny byl kierowca nexii bo nie ustapil pierwszenstwa...


nie był bym taki pewien , w takim przypadku może być uznana współwina ( przekroczenie prędkości i brawura)
co do bmw to mogło tak być że otarł się o któryś z samochodów a potem w szoku uciec


jak mozesz byc wspolwinny w takim przypadku... po ewentualnym otarciu nie ustala ze miales 15km wiecej niz 50km/h a skoro ktos nieustapil pierwszenstwa to sprawa jest prostsza niz 2 + 2... ale dodanie ze ciemne najprawdopodobniej bmw duzo bardziej urozmaica text... bo temat o zwyklej stluczce jest dosc monotonny i takich zdarzen jest sporo codziennie... a co do odglosu to normalna sprawa... z miesiac temu kupowalem jakies roslinki w centrum ogrodniczym w wierzchowiskach i bylem tam z tylu za budynkiem a mimo to uderzenie malego dostawczego opla w jakas renowke ktore mialo miejsce na dwupasmowce lbn-piaski(najechanie na tyl, minimalne straty bo 2 zderzaki i dwie lampy do wymiany) bylo glosne jakby granat strzelil...
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:19   

Jaqub napisał/a:
ale dodanie ze ciemne najprawdopodobniej bmw duzo bardziej urozmaica text...

jestes pewny ze go tam nie było :v
_________________

 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:25   

Kuba napisał/a:
Jaqub napisał/a:
ale dodanie ze ciemne najprawdopodobniej bmw duzo bardziej urozmaica text...

jestes pewny ze go tam nie było :v


nie bylo mnie tam wiec nie wiem do konca.. ale czesto ludzi ponosi fantazja... wiem bo matka jakis czas temu obtarla na parkingu blotnik w pewnym aucie a wlascicielka tegoz auta probowala zrobic mnie w ch*** i w PZU zglosila ze jej auto bylo kilkakrotnie uderzone z kilku stron... ale ze mialem kwit wypisany przez policjanta i zdjecia zrobione zaraz po zdarzeniu to "poszkodowana" dostala odszkodowanie za uszkodzenia a nie za fantazje i darowizne na remont strucla...

a zeby nie bylo to moje autko jest jasne :D
 
 
Konrad 
pr0 killer
zły on


Auto: ED7 VTEC swap
Skąd: Głusk
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 1045
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:29   

kolczyx napisał/a:
Akurat tej bajki nie wymyslil kurier bo tak bylo akurat stalem na przystanku moim pieknym czerwony autobusem gdy doszlo do tego wypadku



kolczyx w mpk może jeździsz?


sory za OT
_________________
kupie a4 2.8 quattro
 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:31   

Jaqub napisał/a:
nie bylo mnie tam wiec nie wiem do konca

wiec nie pisz głupot,bo jak narazie to piszesz bajki i snujesz błędne domysły ,bez urazy :mrgreen:
_________________

 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:35   

Kuba napisał/a:
Jaqub napisał/a:
nie bylo mnie tam wiec nie wiem do konca

wiec nie pisz głupot,bo jak narazie to piszesz bajki i snujesz błędne domysły ,bez urazy :mrgreen:


a Ty tam byles?
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 20:49   

wiem ze było BMW :mrgreen:
_________________

 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 21:17   

Kuba napisał/a:
wiem ze było BMW :mrgreen:


CIEMNE, NISKIE, GLOSNO BUCZACE i ....
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 21:24   

Jaqub napisał/a:
KLOCEK napisał/a:
Jaqub napisał/a:
jesli tak to na pewno by sie zatrzymal bo winny byl kierowca nexii bo nie ustapil pierwszenstwa...


nie był bym taki pewien , w takim przypadku może być uznana współwina ( przekroczenie prędkości i brawura)
co do bmw to mogło tak być że otarł się o któryś z samochodów a potem w szoku uciec


jak mozesz byc wspolwinny w takim przypadku... po ewentualnym otarciu nie ustala ze miales 15km wiecej niz 50km/h a skoro ktos nieustapil pierwszenstwa to sprawa jest prostsza niz 2 + 2... ale dodanie ze ciemne najprawdopodobniej bmw duzo bardziej urozmaica text... bo temat o zwyklej stluczce jest dosc monotonny i takich zdarzen jest sporo codziennie... a co do odglosu to normalna sprawa... z miesiac temu kupowalem jakies roslinki w centrum ogrodniczym w wierzchowiskach i bylem tam z tylu za budynkiem a mimo to uderzenie malego dostawczego opla w jakas renowke ktore mialo miejsce na dwupasmowce lbn-piaski(najechanie na tyl, minimalne straty bo 2 zderzaki i dwie lampy do wymiany) bylo glosne jakby granat strzelil...


co do wspówiny chodziło mi o kierowcę nissana i nexii , albo udajesz albo naprawdę masz problemy ze zrozumieniem pisanego
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 21:26   

Jaqub napisał/a:
CIEMNE, NISKIE, GLOSNO BUCZACE i ....

i co :| bo ,nie rozumiem o co Ci chodzi :|
_________________

 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 21:37   

hmmm ... ale nie rozumiem tytułu ... tam ktoś zginął ???



jaka tragedia ... że uczesnicy zostali ranni ??? od chwili napisania tego tematu prawdopodobnie w Polsce ktoś zginą za kółkiem ... a kilka....moze naście osób zostało rannych :/
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 22:05   

KLOCEK napisał/a:
co do wspówiny chodziło mi o kierowcę nissana i nexii , albo udajesz albo naprawdę masz problemy ze zrozumieniem pisanego


gdyby kierowca nissana mial prawko to praktycznie nie ma opcji zeby mu wcisnac ze jest wspolwinny... a nawet jesli policjant mial by taki kaprys to w kazdym sadzie sie wybroni bo nie bylo tam radaru a swiadkowie niby w jaki sposob moga stwierdzic z jaka jechal predkoscia... wymyslacie jakies mega komplikacje... w kodeksie jest jasno i wyraznie ze musisz ustapic pierwszenstwa przejazdu..
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 22:22   

Mysle , że takie topiki powinny znajdować sie w temacie : " Ku przestrodze"...

Większość z tutejszych userów jest osobami dorosłymi , ktore jeżeli nawet przekraczaja predkość , zdają sobie sprawe z tego czym to się może skończyć.

Wklejanie oddzielnego linka do kolejnego tematu o kolejnym "dzwonie" w mieście lub w okolicach zamieni główne w Kronikę Wypadków (bo poza "dzwonami" niewiele jest innych nowinek) a od tego jest chyba http://www.kwp.lublin.pl/index1.html?akcja=news

robi sie slisko i jutro, pojutrze zapewne pojawi sie kolejny temat o kolejnym dzwonie wraz z kilkoma stronami "pałowania" sie czy to było beemwe czy merol czy może zwykla łada , czy to jest tragedia , katastrofa lądowa czy też "mocniejsza" kolizja jakich zdarza sie conajmniej kilkanacie w regionie każdego dnia...

luz panowie , bez ekscytacji...
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 22:33   

TTomek ma racje, a ja zupelnie zapomnialem o takim temacie.
na przyszlosc wiadomo gdzie co wrzucac. dyskusje wiec prosze dokonczyc w temacie "ku przestrodze"
_________________
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Wto Lis 07, 2006 22:49   

w związku z tym , że nasz "najjaśniejszy" admin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zgodził się z moim zdaniem , proponuję założycielowi tematu wklejenie linka lub fotek z "dzwona" w temacie : dzwony i tym podobne
a dywagacje w temacie :"kto zawinił i jakie auta były w okolicy" pozostawmy biegłym , którzy nabyli odp. wiedzę w tym kierunku ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam