FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: siwy
Wto Lut 06, 2007 22:51
Corsa B
Autor Wiadomość
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 01:39   Corsa B

Siemka chlopaki mial ktos juz takie cos ??? Jak sie sprawuje silnik 1.4 16V eco tec?? Bo jest na oku taka corsa '95 1.4 16V ABS wspomaganie el. szyby lusterka 2 poduszki cala zawiecha H&R caly wydech supersprinta . Takie autko to latania no co dzien w sumie 90 KM powinno sobie dawac rade. Co myslicie o takim autku??
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 02:00   

Ja osobiscie polecam, troche drazniące sa plastiki w srodku ale ogólnie da sie to wszystko przezyc, samochodzis jest dosyc wygodny jak na swoje gabaryty i silniczek daje rade ;) (budzik zamyka) :mrgreen: Sprawdzone przez kolege
_________________

 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 11:42   

Sory, ale tak jak napisalem w watku http://lkt.pl/viewtopic.php?t=3782 i bedziemy sie tego trzymać.

TO NIE JEST FORUM PT KUPUJEMY RAZEM SAMOCHOD, takei tematy moga sobie byc na offtopicu

sa strony specjalne dla uzytkownikow gdzie sobie opowiadaja o takich samochodach
Zanim zadamy pytanie, używamy opcji SZUKAJ NA FORUM
Polecamy też


temat przenosze na offtopic w drodze wyjątku, bo to co zaczyna sie tutaj praktykować jest nie do przyjecia.
_________________
 
 
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 12:02   

Juz sie nie stresuj temat mozesz zamknac jezeli ci sie cos nie podoba , myslalem ze forum jest po to zeby sobie pomagac. Zalezalo mi na czasie i w mare szybkich radach wiec umiescilem go na glownym.

Ps. Na glownym jest tyle tematów co nie powinno tam byc .


ZAMYKAMY!
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 12:08   

siwy napisał/a:
Sory, ale tak jak napisalem w watku http://lkt.pl/viewtopic.php?t=3782 i bedziemy sie tego trzymać.

TO NIE JEST FORUM PT KUPUJEMY RAZEM SAMOCHOD, takei tematy moga sobie byc na offtopicu

sa strony specjalne dla uzytkownikow gdzie sobie opowiadaja o takich samochodach
Zanim zadamy pytanie, używamy opcji SZUKAJ NA FORUMPolecamy też

temat przenosze na offtopic w drodze wyjątku, bo to co zaczyna sie tutaj praktykować jest nie do przyjecia.



Wyluzuj bo Ci żyłka pęknie.
_________________
 
 
 
kolczyx 
pr0 killer

Auto: VW
Skąd: Polska
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1017
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 13:20   

Powiem ci tak mój dzidek ma taka corse i dosc czesto nia smigam fajne autko chodzi fajnie malo pali i niezle daje sobie rade w miescie
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 10:01   

maly841 napisał/a:
Juz sie nie stresuj temat mozesz zamknac jezeli ci sie cos nie podoba
spoczko MAly ja sie nie stresuje i mi daleko do stresowania
MACIOR napisał/a:
Wyluzuj bo Ci żyłka pęknie.
widze ze niektorzy uzytkownicy internetu zapominaja ze to tylko tekst bez emocji :) ?
maly841 napisał/a:
myslalem ze forum jest po to zeby sobie pomagac.

To prawda po to jest, ale bez przesady zobacz co sie robi, kazdy zaraz zaklada taki temat ze chce kupic auto(o tym nizej). Narazie przedwczoraj padl pomysl zeby zalozyc forum wlasnie na temat aut, wady zalety i takie pierdoly bo nie ma gdzie wrzucic takich tematow. a zaraz by sie temat zakonczyl jak o "peżocie"...
maly841 napisał/a:
Zalezalo mi na czasie i w mare szybkich radach wiec umiescilem go na glownym.
Nikt nie neguje Ciebie i nie traktuj tego personalnie wiec nie musisz sie tlumaczyc, to raczej ja powinienem, ale uwazam jest luz, przeciez nikt nie straszy warnami, po prostu nikt chyba nie chce zeby forum zalała cała masa jednodniowych userow ktorzy beda zarzucac tematy pt "chce kupic cos i cos na co zwrocic uwage", a za chwile powie "eee rozmyslilem sie" i sie wiecej nie zaloguje, potem nastepna osoba ktorej nie chcialo sie uzyc glowy i poszukac da identyczny temat i powie ze jej sie "spieszylo", dlatego uznalem ze troche jest to sprzeczne z idea powstania tego forum, mialo byc jakies kompedium wiedzy, how to, wzajemna pomoc w przerobkach, spotkania fajny klimacik.

Co do glownego to ma taka sama ogladalnosc jak oftopik i spokojnie daje rade, ja rozumiem ze szybko ze to ze tamto, ale tak jak napisalem sa strony z samymi opiniami uzytkownikow danych marek, modeli wersji

maly841 napisał/a:
Ps. Na glownym jest tyle tematów co nie powinno tam byc .

na przyklad? mozesz odpowiedziec na priv zeby nie oftopikowac w oftopiku :spoko:
_________________
 
 
daniel 
technical monster
hondatech.pl


Auto: CRV
Skąd: Czechów
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 1493
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 10:05   

Zgadzam się z siwym, można by było ewentualnie założyć 1 temat "Chcę kupić auto" w którym , każdy mógłby pytać się o interesujące go model.

A co do siwego to dobrze jest, że trzyma porządek na forum :mrgreen:
_________________
www.hondatech.pl

Piszę poprawnie po polsku


あなたの車についての議論
 
 
 
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 14:38   

siwy napisał/a:
.... a za chwile powie "eee rozmyslilem sie" i sie wiecej nie zaloguje, potem nastepna osoba ktorej nie chcialo sie uzyc glowy i poszukac da identyczny temat i powie ze jej sie "spieszylo", dlatego uznalem ze troche jest to sprzeczne z idea powstania tego forum, mialo byc jakies kompedium wiedzy, how to, wzajemna pomoc w przerobkach, spotkania fajny klimacik....



Mnie tez cieszy ze siwy dba o porzadek na forum i tak jak wczesniej napisalem ze mozna temat zamknac poniewaz juz sobie corsine kupilem.
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 15:15   

maly841 napisał/a:
Mnie tez cieszy ze siwy dba o porzadek na forum i tak jak wczesniej napisalem ze mozna temat zamknac poniewaz juz sobie corsine kupilem.

:spoko:

no to jedziesz i mowisz jak corsa co bysmy wkoncu na temat zaczeli :spoko:
_________________
 
 
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 17:20   




Jak sie umyje to bedzie wiecej fotek , bo jak narazie to wstyd wklejac szkoda ze nie mozna polatac bo nie ma jeszcze blaszek.
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 17:33   

troche poobijana chyba jest... ale jak umyjesz to pewnie nie bedzie widac :mrgreen:
 
 
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 17:38   

Nie jest poobijana tak sie tylko wydaje , zderzak tylko spadl z zaczepow bo jest tak niska ze nie mogla zjechac z lawety.
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
Bagio 
technical monster


Auto: astraII
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1478
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 19:33   

ladna corsinka, tylko chyba z deczka za niska :D i widze fotka robiona na moim starym osiedlu, kolo piekarni na zbozowej :)
_________________
...w życiu piękne są tylko chwile...
http://img95.imageshack.u...ola43bn13xd.gif
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 20:24   

te felgi to 14 czy 15? jak 15" to moge sie zamienic na nie, na moje 17" ;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam