FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vesti
Sob Mar 31, 2007 22:59
bmw vs Japonia vs Hiszpania seat

jaka kolejność marek obstawiacie
Japonia
54%
 54%  [ 33 ]
Niemcy
32%
 32%  [ 20 ]
Hiszpania
13%
 13%  [ 8 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 61

Autor Wiadomość
pilachgt 
the fastest furious
die Welt der Huren


Auto: destrukcja
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 2249
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 10:47   

Jakby evo jezdzilo to bym wpadl poreprezentowac skosnedupy, mimo ze wole dojcze. A ze nie jezdzi to pupcia.
_________________

ELPIDŻI RAKIET FJUŁEL 15,15s/400m
PB PAŁER 6s/14,58s

 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 11:17   

corey napisał/a:
mazda , nie wiem czy bedzie , ostatnio przy duzej predkosci otworzyla sie maska i narobilo troche szkod- a troche przypalowo przyjechac bez


piszesz o takiej kanciastej mazdzie bez maski z przodu? widzialem takiego pokraka ostatnio na meczennikow majdanka (wczoraj po poludniu)...

corey napisał/a:
no to ekipa, zamulone VTI w sedanie , D15T na dotarciu , Carina wazaca bilion kilogramow i jeden szybki civic kazika - jak wrozka semira moge przewidziec juz wynik


hehe czyli jednak smigielka gora :mrgreen:

bede i ja w razie czego jako rezerwowy :mrgreen:
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
luk325 
Widać, że się stara

Auto: E30 S50 332 by M-GARAGE
Skąd: Polska
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 30
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 14:17   

panowie nie zawidzcie bo ja jade 100km specjalnie skopac pupy japoncom :D
_________________
SWAPY, MECHANIKA, MODYFIKACJE, CZESCI -BMW- 502 176 095
--------------------------------

ET: 12,87
 
 
 
wilku 
speed demon

Auto: ...
Skąd: Polska
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 3215
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 19:18   

corey napisał/a:
zamulone VTI w sedanie


nie przypominam sobie zebys jezdził nim ze sie tak wypowiadsz :S :S
_________________
"nie sztuką jest zwrócić na siebię uwagę tonami spojlerów i neonów... sztuką jest zrobić to bez nich..."

www.shift-r.com




Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
pilachgt 
the fastest furious
die Welt der Huren


Auto: destrukcja
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 2249
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 19:24   

wilku napisał/a:


nie przypominam sobie zebys jezdził nim ze sie tak wypowiadsz :S :S


Ale pewnie czytal kille i widzial ranking :p
_________________

ELPIDŻI RAKIET FJUŁEL 15,15s/400m
PB PAŁER 6s/14,58s

 
 
3kman 
Widać, że się stara


Auto: Toyota
Skąd: LSM
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 41
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 20:57   

danel325 troszkę pokory ;) ..
japońskie samochody to przede wszystkim mały litraż ... 1.6, 1.8, 2.0 .... w tej klasie żadne seryjne BMW nie ma szans z seryjną Japonią ;)

BMW to raczej auta o większych motorach i normalne jest ,że jesteście poza zasięgiem "naszej" japonii ...

daniel nie szydź bo jeszcze przyjdzie kiedyś pora kiedy japońskie 1.3T zrobi z M3 wiatrak ;P
lublin jeszcze musi troszkę poczekać ;D

np: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2422977
 
 
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 21:00   

3kman juz nie przesadzaj to zawsze wlasciciele japonczykow nabijali sie z wlascicieli BMW . A to porownanie 1.3T do M3 to chyba przesada.
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
V-MAXXX 
drifter

Auto: o_0
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 273
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 21:57   

maly841 napisał/a:
3kman juz nie przesadzaj to zawsze wlasciciele japonczykow nabijali sie z wlascicieli BMW . A to porownanie 1.3T do M3 to chyba przesada.



http://www.dragtimes.com/...eslip-6958.html

to popatrz na to :D
_________________
o_0
 
 
daniel325 
pr0 killer
;)


Auto: z3 w częściach
Skąd: Świdnik
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 1002
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 23:02   

V-MAXXX napisał/a:
maly841 napisał/a:
3kman juz nie przesadzaj to zawsze wlasciciele japonczykow nabijali sie z wlascicieli BMW . A to porownanie 1.3T do M3 to chyba przesada.



http://www.dragtimes.com/...eslip-6958.html

to popatrz na to :D

troche smieszne porownanie bo ciagle trabisz o tym ze jestes za bemka ;) a nadal na nas sra...byl momet ze wypowiadales sie z 100 procetowa pewnoscia ;) ze moje ciezkie 6 cylindrowe bmw nie ma totalnie szans z szania na pierwszych 400 metrach jak udalo sie udowodnic ;) na tym 1 szaniowym setupie ze jest to mzoliwe nawet ze startu beemka z jalowych obraotów zmieniasz melodje nie porownujmy dragowych aut z seryjnymi mka to gowno za ktore trzeba duzo zapłacic (ofer. ona tez oczywiscie pewne walory) ale jest za ciezka zeby mozna bylo cos nia zawalczyc itd.itd.itd. to miala byc zabawa na pewnym poziome w tej naszej zafajdanej lubelskiej wypizd... z uwagi na to ze japonczycy sa w rozsypce a zapowiadany przezemnie nisann 350 z prawdopodobnie nie wesprze japoncow znajomy z Białegostoku moze przyjechac Nissanem Skyline (nic wielkiego około 300 koni) zeby wspom. japonie tak czy inaczej musicie zaltwic cos ciekawego bo zrobi w h.. kilometrow po to zeby sie pobawic a nie poto zeby zlac 4 zagazowane beemki i pojechac do domu nie wiem jak seat i ajax bedzie?
Ostatnio zmieniony przez V-MAXXX Sro Mar 28, 2007 08:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Spawos 
prawdziwy tuner
Spawos


Auto: Lanos
Skąd: Konstantynów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Posty: 671
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 23:09   

widze ze to wymyka sie robia sie z tego niewoadomo jakie zawody panowie to ma byc zabawa a nie skakanie sobie do gardel ! kto czym i co ma .... moze miec 1,3 i moze jezdzic duzo''mocniejszymi;; autami ,a nie srac sie ze bede 3 w rankingu a nie 2 ja moge byc ostatni ale zeby to byla dobra zabawa a nie potem ze on ma 3.0 to ma lepiej bo ja mam tylko 1,8 itp ... :D i typu gdybym mial to i tamto to bym cie wyprzedzil albo sprawna fure.lepiej wystartowal bla bla , no to tyle chyba na dzisiaj
_________________
http://img708.imageshack....320/logoxww.png
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 23:14   

Spawos napisał/a:
widze ze to wymyka sie robia sie z tego niewoadomo jakie zawody panowie to ma byc zabawa a nie skakanie sobie do gardel ! kto czym i co ma .... moze miec 1,3 i moze jezdzic duzo''mocniejszymi;; autami ,a nie srac sie ze bede 3 w rankingu a nie 2 ja moge byc ostatni ale zeby to byla dobra zabawa a nie potem ze on ma 3.0 to ma lepiej bo ja mam tylko 1,8 itp ... :D i typu gdybym mial to i tamto to bym cie wyprzedzil albo sprawna fure.lepiej wystartowal bla bla , no to tyle chyba na dzisiaj
dokladnie, to wymyka sie spod kontroli...ja tez moglbym nie stawac z nikim bo pewnie i tak wszyscy(wiekszosc) japonce mnie zleją ale jakie to ma znaczenie :)

dobra zabawa przede wszystkim, bo w tym Lublinie nawet wodki w dobrym klubie nie mozna sie napic bo nie ma takiego :x :|

ohooo czy ja dobrze widze...
MACIOR napisał/a:
... a ja mam w pupie te zawody :D
czyli jednak za rok? :haha: :mrgreen:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
Ostatnio zmieniony przez Rysiek Wto Mar 27, 2007 23:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 23:14   

... a ja mam w pupie te zawody :D
_________________
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 23:17   

przedewszystkim to maja byc zawody na skale lubelską a nie zapraszac ludzi zeby robili po X kilometrówpo to zeby raz moze dwa stanąc na kresce ;) i jak narazie to czytam wiecej pierdolenia niz konkretów.
Moze narazie zróbmy sobie szybki piatek i niech staje kto czym ma, zobaczymy jaka bedzie frekwencja ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez daniel Sro Mar 28, 2007 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
maly841 
pr0 killer

Auto: 2.0 TFSI
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1082
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 00:13   

dobra jak juz mowilem BMW nie bedzie gotowe, ale corsa tez moge zawalczyc z jakas seryjna honda 1.4
_________________
A4 '05 2.0 TFSI , C4 3D
 
 
 
corey 
drifter

Auto: e36cupe+323ba
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 243
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 00:42   

wilku . no nie bierz tego jakos do siebie ale z tego co mi wiadomo to twoje vti w pelni sil nie jest

nie ma co sie napinac na jakies wyniki

lepiej jest dostac od czegos fajnego wpierdol niz łoic jakichs jankow na miescie

bardzo sie ciesze ze bedzie pare fajnych bmw - nie tylko szroty m-looki z fiejami za kierownica , ta marka ma strasznie zryta opinie i wiekszosc ludzi nawet nie wierzy ze bmw moze byc szybkie

ja lubie wszystkie fajne i szybkie samochody a czy to bedzie japoniec czy bmw czy jakis klon VW to juz mniej wazne bo zabawa jest taka sama , napinki na konkretne marki to byly w przedszkolu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam