FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vesti
Sob Mar 31, 2007 22:59
bmw vs Japonia vs Hiszpania seat

jaka kolejność marek obstawiacie
Japonia
54%
 54%  [ 33 ]
Niemcy
32%
 32%  [ 20 ]
Hiszpania
13%
 13%  [ 8 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 61

Autor Wiadomość
V-MAXXX 
drifter

Auto: o_0
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 08:03   

daniel325 napisał/a:
V-MAXXX napisał/a:
maly841 napisał/a:
3kman juz nie przesadzaj to zawsze wlasciciele japonczykow nabijali sie z wlascicieli BMW . A to porownanie 1.3T do M3 to chyba przesada.



http://www.dragtimes.com/...eslip-6958.html

to popatrz na to :D

troche smieszne porownanie bo ciagle trabisz o tym ze jestes za bemka ;) a nadal na nas sra...byl momet ze wypowiadales sie z 100 procetowa pewnoscia ;) ze moje ciezkie 6 cylindrowe bmw nie ma totalnie szans z szania na pierwszych 400 metrach jak udalo sie udowodnic ;) na tym 1 szaniowym setupie ze jest to mzoliwe nawet ze startu beemka z jalowych obraotów zmieniasz melodje nie porownujmy dragowych aut z seryjnymi mka to gowno za ktore trzeba duzo zapłacic (ofer. ona tez oczywiscie pewne walory) ale jest za ciezka zeby mozna bylo cos nia zawalczyc itd.itd.itd. to miala byc zabawa na pewnym poziome w tej naszej zafajdanej lubelskiej wypizd... z uwagi na to ze japonczycy sa w rozsypce a zapowiadany przezemnie nisann 350 z prawdopodobnie nie wesprze japoncow znajomy z Białegostoku moze przyjechac Nissanem Skyline (nic wielkiego około 300 koni) zeby wspom. japonie tak czy inaczej musicie zaltwic cos ciekawego bo zrobi w h.. kilometrow po to zeby sie pobawic a nie poto zeby zlac 4 zagazowane beemki i pojechac do domu nie wiem jak seat i ajax bedzie?



do mnie pijesz? jako mechanik samochodowy mam szacun dla kazdej marki i nie bede sie głupio upierał przy jednym konkretnym typie i modelu sram na te niemieckie, włoskie, hiszpanskie, chińskie samochody bo jeszcze nikt nie zrobił takiego który sie nie psuje wiec daruj sobie naskakiwanie na mnie. Jeżeli chcesz pisać prawde to popatrz wstecz i poczytaj ze napisałem o Twoim ciezkim wale korbowym w konfrontacji z Kazika autem a nie Szani wiec chłopaku nie spinaj sie tak bardzo. Po za tym jak juz duzo ludzi zauwazyło BMW z racji tego ze ma 1 czytaj pierwszy mocny sezon w Lublinie chce na siłe wszystkich upokorzyc i dlatego tak mocno cisnie na ten sparing. Sam latam e30 i to w gazie bo nie stać mnie na puszczanie 50 zeta na 100 kilometrów w atmosfere. Macior przykro mi ale z Twoimi gabarytami nie mozesz miec tego w pupie :D
_________________
o_0
 
 
AjaX 
Widać, że się stara


Auto: Civic EG6 400+
Skąd: Sławinek
Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 36
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 14:02   

QSY napisał/a:
przedewszystkim to maja byc zawody na skale lubelską a nie zapraszac ludzi zeby robili po X kilometrówpo to zeby raz moze dwa stanąc na kresce ;) i jak narazie to czytam wiecej pierdolenia niz konkretów.
Moze narazie zróbmy sobie szybki piatek i niech staje kto czym ma, zobaczymy jaka bedzie frekwencja ;)


Ja się wypowiedziałemw temacie - ścigać mogę się z każdym, w każdej chwili i wszędzie, pod warunkiem zapewnienia bezpieczeństwa - czyli nie w ruchu ulicznym!!!
I dlatego optowałem za lotniskiem w Ułęży.

Bo niby jak to sobie wyobrażacie, ileś tam ustawek na 1000-cia?!
Ze 3 razy by sie udało, ale później miśki napewno się pojawia i po ch... taki interes?
Nie wiem jak Wam, ale mi prawko i dowód rej. są potrzebne.


Dlatego pytam - jak miały by te ustawki wyglądać, jak organizacyjnie, kto by wszystkim kierował, skąd starty, itp. itd.???

A z jakąś bemką, kazikiem czy innym potworem mogę się sprawdzić, ale raczej po cichu, bez rozgłosu i niepotrzebnej pompy... ;)
 
 
noodl3s 
prawdziwy tuner


Auto: audi 90q 2.3 20V & AR
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 540
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 14:07   

Ajax, bo z zalozenia mialo to sie odbyc bez pompy- temat niepotrzebnie jest na ogolnym- ma przeciez startowac max 12 samochodow- po co komu kibice? Jako przyklad- WNO (wiadomo, to tylko lublin, ale cos fajnego da sie zrobic nawet z 12 samochodami)
30tego bede, ale docelowe sciganie powinno sie odbyc na lotnisku- moze jakis termin bysmy ustalili i zaczeli zbierac juz wpisowe? inaczej nie dojdzie to do skutku
_________________
Best ET - 14.5
http://www.lco.org.pl
http://www.radcaprawny-lublin.pl
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 14:48   

a na lotnisku w świdniku nie ma opcji czegoś takiego :?: mają tam wogóle jakieś miejsce do trakiej zabawy :?: zapewne temat przez was był przerabiany...
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
slg 
streetracer


Auto: Audi A6 3.0TDi V6 Quattro
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 857
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 14:55   

na lotnisku w świdniku to chyba tylko na trawie , albo między hangarami :)
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 14:58   

skoro mówisz że chyba, tzn że możliwe że jednak mają jakiś pas czy coś w tym stylu ??
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
SZANIA 
drifter
to on nie jest


Auto: 330D / EVO VI RS2
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 364
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 16:23   

.. ee yy hmmmm.. ... eeeeee..... kazika honda szybsza niz wygląda :idea:
_________________
GWINT CUSCO,SILNIK EVO IX,WYDECH BLITZ 3 CALE,SRURKI ROZPURKI,EXEDY STAGE 3,CARBON MASKEN.415ps/570nm
 
 
 
kazik 
streetracer
FK Autoserwis

Auto: sti
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 794
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 16:41   

SZANIA napisał/a:
.. ee yy hmmmm.. ... eeeeee..... kazika honda szybsza niz wygląda :idea:


do czego to było napisane :D ????
_________________
// FK Autoserwis Lublin ul.Zemborzycka 116C //
 
 
 
SZANIA 
drifter
to on nie jest


Auto: 330D / EVO VI RS2
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 364
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 16:42   

bo jam wiem .. tak napisalem heheh :P
_________________
GWINT CUSCO,SILNIK EVO IX,WYDECH BLITZ 3 CALE,SRURKI ROZPURKI,EXEDY STAGE 3,CARBON MASKEN.415ps/570nm
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 17:10   

Na Lotnisku jest zajebista miejscówa, praktycznie po 21 zero ruchu, niestety miski zjawiają się po 5-10 minutach, chyba że ma się farta. Jest pare fajnych miejscówek na strasznym zadupiu, równe asfalty, szeroko, ciemno :D Jak ktoś z organizatorów tego nielegalnego upalanka chce namiary to proszę bardzo, tylko odrazu mówie trzeba wydać minimum 20-30zł na gaz aby dojechać :rotfl:
_________________
 
 
 
V-MAXXX 
drifter

Auto: o_0
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 18:20   

suma sumarum nic z tego nie bedzie :mrgreen: była romowa na poczatku lotnisko w Uleży i było by bezpiecznie, zawodowo, z grillem i pifkiem a tak bedzie qpa :D
_________________
o_0
 
 
3kman 
Widać, że się stara


Auto: Toyota
Skąd: LSM
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 41
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 19:39   

mi się wydaje, że na organizacje takiego pojedynku na 12 samochodów i do tego "widzowie" nadaje się tylko jakiś zamknięty teren, lotnisko ... a tak na ulicy to za duży przypał i to w dodatku jak ten wątek na ogólnym leży już tyle czasu to wcale się bym nie zdziwił jakby się pojawiły miśki ...

next time może jakaś konspiracja na PW ;) jeśli już jakiś illegal street ma się szykować :P
tak jak to było dotychczas ..
pozdro
 
 
daniel325 
pr0 killer
;)


Auto: z3 w częściach
Skąd: Świdnik
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 1002
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 19:47   

WYPOWIEDZ V-MAXXXX
" dalej to sobie mozecie sprawdzac swoj V-max i tyle. Pod wiadukt jest około 400 metrow i taka odleglosc nas intersuje wiec nie pierdolcie mi ze 3 litrowa BMKa dała rade Szaniasowi bo w to nie uwieze. To ze 6 garow BMW to auto z autostrady kazdy to wie i na sprintach dobrze sobie nie radzi bo skazowka obrotomierza jest bardzo leniwa. Wiec nastepnym razem jak bedziecie sie scigac prosze podawac tylko wynik do wiaduktu. Pozdro"


to cytat apropo tego co pisałes wyżej, nie sprzeczajmy się o głupoty bo nie o to tu chodzi kto jest kim z zawodu (chociaż w tym temacie więcej nas łaczy niz dzieli).PISAŁES, ŻE NIE JESTEŚ ZWOLENNIKIEM JEDNEJ MARKI TEMAT NIEJAKO POWSTAŁ WŁAŚNIE PO TO ŻEBY UKRÓCIC NIESAMOWITY KULT JAPOŃCZYKÓW PANUJACY NA TYM FORUM ;) CZEGO DOWODZI SPECJALNIE ZAMIESZCZONA ANKIETA ;) Forum internetowe ma to do siebie, że nie widząc twarzy rozmówcy suchy tekst mozna interpretować w dowolny dla siebie sposób,większość moich wypowiedzi była zartobliwa. jednak daję sobie spokój bo to nie ma sensu zbyt dużo osób nie łapie o co chodzi. Chcecie zrobic z tego sparingu zwykłą piatkowa inżynierjską, z założenia miała to byc pewnego rodzaju rozrywka raz na dwa miesiące. wracajac do mojej sprawy i checi niby to mojej dominacji jest to smieszne bo moja pierdziawka byłaby najsłabszym autem NAWET w team'ie BMW :( ;( co do miejscówki pisałem już, że psów nie bedzie ale wy nadal sowje. jak dla mnie TEMAT SIĘ SKOŃCZYŁ ZAŁOŻYŁEM TEN WĄTEK I JEŻELI KTÓRYŚ Z ADMINISTRATORÓW JEST TEGO SAMEGO ZDANIA MOŻNA ZAMKNĄĆ TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do lotniska to dobry pomysl ale to juz nie stretracing ;) pozatym jak czesto mozna smigac po lotnisku ;) nadal zapraszam wszystkie bmw chetne na wypad 14 kwietnia do ryk(a i zeby nie bylo nowego tematu nie ja organizuje ten zlot i nie ja zadecydowałem ze beda tam same bmw :haha: )choc pewnie i tak nie beda jedyne, ALE WYPRACOWANIE WYSZŁO :P
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 20:26   

Ustalcie gdzieś tak do końca lipca kto jest najszybszy w tym mieście to może się z nim ścigne.
_________________
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Sro Mar 28, 2007 20:32   

czyli tradycyjnie...14 stron brędzlowania o nic i po nic? :o
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam