FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Alfa 156 vs A3 i może vs jeszcze coś
Autor Wiadomość
noodl3s 
prawdziwy tuner


Auto: audi 90q 2.3 20V & AR
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 540
Wysłany: Pon Mar 12, 2007 22:29   

Vesti napisał/a:
noodl3s napisał/a:
absolutnie nie kupuj ibizy, psuja sie co chwile

Przepraszam ale nie zgodzę się z tobą..
Twoja buda jest najbardziej usterkową Izą w historii Seata..
Pierwsze z systemem rozrządu porsche i silnikami diesla fiata miały mniej usterek od ostatniej wersji Izy.. niestety
Najlepsze modele to 99-02


hmmmm Vesti, nie zrozumielismy sie troche. Moja wypowiedz dot. ibizy byla przesycona ironia 8) z tym wspolczynnikiem lansu tez, nastki mowia wow :D
chociaz z tymi usterkami to moze rzeczywiscie cos jest na rzeczy, ale to raczej drobiazgi typu siakis czujnik itp
_________________
Best ET - 14.5
http://www.lco.org.pl
http://www.radcaprawny-lublin.pl
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 23:54   

alfę można poruwnać do fiata, leci zawieszenie ;) ale do reszty niema co sie czepiać :spoko: jak dbasz to jezdzisz :idea:
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
slg 
streetracer


Auto: Audi A6 3.0TDi V6 Quattro
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 857
Wysłany: Sro Mar 21, 2007 15:01   

Vesti napisał/a:
Najlepsze modele to 99-02

potwierdzam , szczególnie te szybkie :) , ja już na ibize w nowej budzie bym sie nie zamienił , chciaz kiedys miałem ochote zmienic na nową bude...
 
 
 
ANGEL 
drifter
MAM V8


Auto: Audi S6 Avant
Skąd: LSM
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 498
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 08:51   

PORAK1 napisał/a:
alfę można poruwnać do fiata, leci zawieszenie ;)


Ej no sorki ale z tym sie nie zgodze... Leci zawieszenie hmm a w Audi A4 to co jest niezniszczalne... tez leci i tez slono kosztuje...

Alfa ma swoja dusze i jest jak wloska laska.. duzo od siebie musisz dac zeby pozniej kozystac do woli...
Jestem posiadaczem Alfy od niedawna i tez mialem takie same zdanie jak reszta co do tej marki... Kolega mnie namawial na Alfe przeszlo 7 miesiecy, i udalo mu sie... Ale Alfe trzeba wybierac z glowa czyli odpowiedni rocznik... Np. Alfa 155 tylko do rocznika 95 bo pozniej to juz chlam dawali ( czesci Fiata), Alfa 156 po 99r lepiej brac poniewaz naprawili choroby niemowlece tego autka, zas Alfa 166 no coz tu musze przyznac ze awaryjna partia tych autek sa roczniki 1999-2000.
Co daje jazda Alfa- na + to design tych aut, a takze wyposazenie standardowe, no i do lansu tez sie nadaje bardzo dobrze.
Charakterystyka silnikow, po prostu pewnych nie wolno kupowac... Wszystkie 16V sa awaryjne jak cholera,a koszt swiec zaplonowych ( no coz za cene taka to bys sobie kupil pol wyspy na Tahiti) co do 2.4 diesla nie slyszalem zlych opinii do poki nie przeczytalem tego tematu.. Najlepsze jednostki to 2.5 V6 12V lub 24V i nie doceniony silnik 2.0 V6 TB
_________________
Włoszczyzna da się lubic- Lancia DEDRA Turbo 8V- już NIE...

AUDI COUPE- Piekne wspomnienia...
AUDI S6 - Nowe Wyzwanie...1/4mili w 14.76sec
0-100 w 6.58sec
 
 
 
Hugo 
prawdziwy tuner
Audimaniak


Auto: Audi A4
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 691
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 08:58   

ANGEL napisał/a:

Ej no sorki ale z tym sie nie zgodze... Leci zawieszenie hmm a w Audi A4 to co jest niezniszczalne... tez leci i tez slono kosztuje...



Nie te czasy mój drogi.Kiedyś to słono kosztowało jak trzeba było wywalić 6000 na zawieche , a teraz za 1000 masz komplet :D
_________________
http://a4-klub.pl
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 21:22   

alfa jest miodzio samochodzik :D
bardzo mi się podobają zwłaszcza z tych dostępnych na kieszeń 156 po lifcie :spoko:
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam