FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: siwy
Sro Cze 20, 2007 21:25
[film] Trailer GTA4
Autor Wiadomość
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 18:03   

Raczej druga pierwsza była w Xbox magazine czy world.
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 20:27   

Faktycznie ;)

[ Dodano: Sob Kwi 26, 2008 20:29 ]
ale to puki co ładnie sie zapowada szczególnie za IGN niesypie tak 10 jak polskie magazyny poczekamy do wtorku i sami ocenimy :spoko:
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Wto Kwi 29, 2008 17:04   

Pierwsze wrażenie po godzinie grania :
- chodzi płynnie , choć czasem minimalnie gubi framerate, ale NIE przeszkadza to. Pop'upów nie zauważyłem wcale. Widoczność jest bardzo duża.
- na początku trzeba się przyzwyczaić do zamazanego krajobrazu w oddali , potem gra się świetnie. Widoczność w chwilach gdy jest słonecznie, jasno itp jest bardzo duża. Grafika mnie osobiście zaskoczyła na duży plus. Gra wygląda bardzo ładnie, absolutnie nie ma mowy o San Andreas w HD. To zupełnie inny silnik. Miasto jest duże , pogmatwane, dużo zaułków i wielopoziomowe . Do tego teren nierówny, zjawiają się też niedzielni kierowcy (np. jakiemuś zgasło auto i się zrobił korek przy wjeździe na most... )
- przejścia między sklepami a miastem są w czasie rzeczywistym. Wychodzisz ciemno, nagle bardzo jasno (muszą się źrenice przyzwyczaić) i po chwili już normalnie.
- w grze czas leci 2x wolniej (1 minuta = 2 sekundy a nie sekunda jak dotychczas) - moim zdaniem bardzo dobrze.
- efekty świetlne, zmienne warunki pogodowe itp - POEZJA ... niby to samo miasto a ono wciąż jest inne ...
- motyw z telefonem rządzi ... smsy, rozmowy, jak w życiu ... Umówisz się z laską, nie zdążysz szybko przyjechać to przychodzi SMS typu : "niko nic Ci się nie stało? Martwię się..." i takie różne. O SMSach od ****** nie wspomnę
- fabuła i sposób jej przedstawienia the best ... od razu można się wkręcić.
- na ulicach ruch jest bardzo konkretny ... to samo na chodnikach. W południe albo w godzinach szczytu ludzi i samochodów jest mnóstwo. Noc jest wreszcie nocna. Jest ciemno i bez znajomości miasta bardzo łatwo można się zgubić. Nocą LC jest zupełnie inne. W ciemnych miejscach strach chodzić
- motyw z minigrami ... świetna sprawa, nawet rozbudowane
- w fabułę bardzo łatwo można się wkręcić. Gra wciąga jak cholera . Poszczególne możliwości otwierają się z czasem, np. póki co nie można być taksówkarzem, ale jest np. achievement więc pewne z czasem jest to możliwe (aczkolwiek pewien nie jestem).
- miasto żyje. niemal każdy przechodzień robi coś innego. Gadają w różnych jezykach, czasami kierowcy walczą o samochody , które Niko chce im ukraść i dochodzi do bujek , odbierają telefony (rózne! - raz gadają coś tam do ukochanej, raz się kłócą ...)
- jeszcze raz powtórzę: MIASTO JEST BARDZO ZRÓŻNICOWANE I WIELKIE . Praktycznie każda ulica to niemal inny krajobraz. Dla mnie szok i to duży .
- już początkowe misje wkręcają

Od razu można odczuć , że gra jest bardzo rozbudowana i pewnie długo będziemy odkrywać jej kolejne smaczki .

Bez wątpienia polecam !
Jak sobie pomyślę, że oprócz singla jest multi ...
Powiem tak: to gra na miesiące...lata... jej żywotność będzie bardzo długa. To, co multi zrobi z tą grą ... ale nie ma sensu od razu wchodzić. Trzeba pograć i poznać miasto. Ono jest naprawdę duże i na początku zgubić się jest bardzo łatwo.

---a - muza. Stacje radiowe. Klimat GTA bezwzględnie. Każde radio ma swój klimat i jest pod odpowiednią sytuację czy misję .

Jeszcze raz: grafika absolutnie daje radę . Ci, którzy myśleli , że GTA = grafika nie na czasie się mogą mocno zdziwić. Im dłużej gram tym bardziej jestem pod wrażeniem. A jak się patrzy na to żyjące miasto ... Tak, żyjące. Można zatrzymać się na ulicy na 48minut (24h w grze) i oglądać co się dzieje. Rano ludzie się spieszą, w ciągu dnia pełno biznesmenów... popołudniami korki, wieczorami pełno "młodych" i parki ...nocami w zależności od dzielnicy... ...........nie da się opisać słowami.

Zaczynam rozumieć skąd 10/10.

Jadę sobie...przejście dla pieszych...jedni idą, drudzy biegną, jedni się rozglądają, inni nie, taksówka hamuje z piskiem opon wpadając niemal na jakiegoś skina. Ten się wkurza i wyciąga taksówkarza , wylatuje kobieta przerażona, skin taksówkarza zostawia widząc, że kobieta , taksówkarz ociera czoło , wsiada wooooolno do samochodu, kobieta (pasażerka;) ) go pogania... i ruszają z piskiem opon jakby uciekali z dzielnicy ... no nie mam pytań...

...jeszcze jedno... no życie normalnie:D

- Ilość detali w mieście poraża . Zaczynam powoli to wszystko dostrzegać. PRZEPYCH detali po prostu. Nie ma pustej ulicy gdzie są 3 drzewa na krzyż. Do tego to miasto jest tak skontruowane, że przed nami widać jakieś zabudowania wysokie, jakieś pomniki, centrum handlowe ... Takiego miasta nie było w żadnej grze . Nie tylko tak skonstruowanego ale...tak wyglądającego.

Jestem po pierwszych 2 meczach w multi...i mam tylko jeden komentarz w glowie...ta gra powstala wlasnie dla multi...single player to tylko dodatek serio...kazdy kto zagra w multi dojdzie do wlasnie takiego wniosku REWELACJA!!!I tak jak po singlu mialem mieszane uczucia tak multi wrecz mnie oczarowal...WYMIATA.

[ Dodano: Wto Kwi 29, 2008 17:14 ]
Jeszcze Fizyka! tego sie opisac nieda , potrąceni czy postrzeleni badz jakies upadki sa bardziej realne to nie rag-doll "szmaciana lalka" ,to samo tyczy sie aut . tu prezentowane są działania fizyki w silniku euphoria ktory napedza gre link .
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Maj 01, 2008 23:19   

Gra wymiata, siadłem rano o 8 i nagle zrobiła się 23 :mrgreen: Idę coś zjeść wreszcie ;) Misja z bankiem wymiata, jak ktoś oglądał Gorączkę (HEAT) z DeNiro wie o co chodzi :D Co do fabuły to wgniata w glebe i z kopa po ryju :D , masa czarnego humoru, genialne dialogi, genialny system celowania. Jak dla mnie gra dekady, Bioshock niedorównuje GTA do pięt.
_________________
 
 
 
Tomek 
technical monster


Auto: Honda Civic
Skąd: Polska
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Lip 2004
Posty: 1414
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 10:03   

Nie mogę się doczytać, kiedy to wyjdzie na pc ?
_________________
49KM + 62Nm + 270kg + 4x4 = :mrgreen:

MEBLE KUCHENNE NA ZAMÓWIENIE
 
 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 10:48   

ale narobilescie smaka, jaki najlepiej tv kupic pod ps3 ? i ile cali
_________________
AUTOMATY...
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 11:30   

Im więcej tym lepiej, :D Takie optimum to 40" FullHD z dobrym czasem reakcji, można też 52 czy więcej, pytanie tylko czy nie będzie za duży do pomieszczenia w którym będzie stał.
_________________
 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 12:01   

Tomek napisał/a:
Nie mogę się doczytać, kiedy to wyjdzie na pc ?



no własnie kiedy, kiedy, kiedy :> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 12:54   

W googlach jest duuuużo info o GTA IV na PC.
Tyle, że na jednej stronie pisze, że nie będzie na PC, na drugiej, że będzie i tak niewiadomo....
Jak będzie to najwcześniej listopad lub 2009r.
Tak czy siak- pewnie mi nie pójdzie... :(
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 13:46   

zawsze jakos rok od premiery na ps2 mielismy wersje na pc jakos tak okres wakacyjny maj-czerwiec(jesli chodzi o GTA3 vice city i san andreas) .
Co do TV to 40 cali do 50" , Powyrzej 50' są problemy z matrycą nierówno podswietlona , wydłuża sie czas reakcji co za tym idzie gramy jedziemy sobiie szybko a widzimy ze wszystko na ekranie zostawia smuge(grałem tak w CS:Source u kumpla na Samsungu LE46S81B) To co opisałem niedotyczy sie wszystkich marek ale dla spokoju wybrał bym jakis w przedziale 40-50'' np sony
KDL-46X3500 link
KDL-40W4000 link

Lub cos od samsunga
LE46N87BD link
LE46M87BD link
LE40M87BD link

Zawsze moze byc cos tańszego z HD ready ale wszystko to kwestja kasy ,ja siedze na KDL32V2500 i zadwolony bardzo jestem :D

A co do marek polecam dwie wyżej wymienione Samsunga lub Sony, ale wszystko to kwestja gustu i najlepiej samemu porównac kolory odcienie kolor matrycy wszystko zalerzy od naszych przyzwyczajeń, jednemu bardzo podoba sie czarwień soczysta krwawa innemu kolory bardziej stonowane...
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 15:35   

Kwachu weź pod uwagę, że nowsze LCD mają już podświetlenie matrycy diodami, także problem nierównego podświetlania nie występuje, no i świetlówek nie trzeba wymieniać :mrgreen:
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 17:31   

tak, te co wymieniłem juz maja te podswietlenie ale z nowszych modeli cos z Regzą wiekszość mogeli ma złe podświetlenie nierównomierne ale to w sumie Toshiba :x
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 15:15   

Wersja na PC wychodzi 21 listopada

Podobno wymagania zalecane:
-2rdzeniowy procek
-2 GB RAM
-grafika 512
_________________

 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 15:21   

Kuba napisał/a:
Wersja na PC wychodzi 21 listopada

Podobno wymagania zalecane:
-2rdzeniowy procek
-2 GB RAM
-grafika 512


a skad to info ?
_________________
AUTOMATY...
 
 
Kuba 
pr0 killer


Auto: Malarz
Skąd: Lublin
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 1180
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 15:53   

http://gta4pc.pl/index.php?id=10 na tym forum znalazłem i w jakiejś gazetce w empiku czytałem
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam