FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Czw Kwi 12, 2007 13:51
o Audi A2 ktoś słyszał ???
Autor Wiadomość
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 12:58   o Audi A2 ktoś słyszał ???

Mam pytanie w związku że mamuśka chce sobie sprawić takie coś. Ja nie znam nikogo kto ma doświadczenia z tym smaochodem.... chodzi o 1.4TDI psuje sie nie psuje ... słyszał ktoś o tym bombowcu??? moze ktos cos wie poza tym ze jego stylistyka jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna :D


pozdor
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
slg 
streetracer


Auto: Audi A6 3.0TDi V6 Quattro
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 14 Paź 2004
Posty: 857
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 13:55   

motor 1.4 tdi uważam za idealny silnik dla kobiety , psuje się tak jak każde tdi , praktycznie wogóle , dobry olej , pilnowac przeglądów i bedzie dobrze służył. Może troszke przeszkadzać niska kultura pracy tego 3 cylindrowego motorka. Bardzo dobrze znosi też rozsądny chiptuning.
Ostatnio zmieniony przez Kamil Sob Kwi 14, 2007 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 23:57   

zalezy ile jezdzi jak sporadycznie i malo to nie wiem czy jest sens tdi przeplacac... no chyba ze okazyjnie auto jest z dobrym wypasem... ogolnie wszystkie te male ropniaki to jezdza o kropelce... co do a2 to chyba moga byc problemy z obsluga tego cudaka bo nie ma bezposredniego dostepu do silnika (nawet w SMARCIE jest :mrgreen: )
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 11:38   

dzieki za re chlopaki..... jest jeszcze problem bo to jest całe z aluminium...i na swoj koszt robić ewentualne wgnioty to kosztowny temat...

dzieki jeszcze raz;-)
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:43   

Jaqub napisał/a:
co do a2 to chyba moga byc problemy z obsługa tego cudaka bo nie ma bezposredniego dostepu do silnika

Dostęp jest..
Bezpośredniego dostępu niema ponieważ maska silnika się " nie otwiera " ..
Właściciel auta ma dostęp do miarki poziomu oleju, "lejków" do uzupełniania płynów..
Ew dostęp gwarantuje odbezpieczenie zaczepów i zdjęcie maski kładąc ją obok auta.. tak jak w ASO.

Co do auta.. silnik super.. bryła brzydka.. koło zapasowe złozone jak koszule w półce..
Przód podłoga wyżej, tył niżej.. smieszne auto..
Osobiście nie polecam.. jeździ się normlnie, nic specjalnego.. nie zachwycił mnie...
Chyba że kubisz gdy ludzie się oglądają... za kapsułą.
Cena nie jest adekwatna do tego co auto sobą prezentuję oprócz świadowości że za nowy egzemplarz można sobie kupić Grand Scenica na pełnym wypasie.
Za cene nawet używanego A2.. można kupić pojazd bardziej wygodny, pojemny i ładniutki.
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 13:57   

Vesti napisał/a:

Za cene nawet używanego A2.. można kupić pojazd bardziej wygodny, pojemny i ładniutki.


Vesti dzieki za odpowiedź..... a co byś polecił mojej Mamie... typowa przedstawicielka płci pieknej w srednim wieku 8) .... jeździ głównie trasę na radom, na białą prowadzi tam zajęcia... nie jest jej potrzebny samochód duży... jakies takie ładne coś za ok 30kpl chyba dieselek jak na trase nie ???

pozdro
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 17:54   

kris napisał/a:
Vesti napisał/a:

Za cene nawet używanego A2.. można kupić pojazd bardziej wygodny, pojemny i ładniutki.


Vesti dzieki za odpowiedź..... a co byś polecił mojej Mamie... typowa przedstawicielka płci pieknej w srednim wieku 8) .... jeździ głównie trasę na radom, na białą prowadzi tam zajęcia... nie jest jej potrzebny samochód duży... jakies takie ładne coś za ok 30kpl chyba dieselek jak na trase nie ???

pozdro


smart CDI w tej kasie znajdzie cos dobrego (moze nawet cabrio) a CDI w malenstwie pali malenko... vmax ok 140km/h wiec na trasie wystarczy; ostatnio benzyniakiem 600T lecac na piaski caly czas musialem dlugimi mrugac :mrgreen: autko jest bezpieczne wygodne, idealne do parkowania, widocznosc jak w kinie, wizualnie to zalezy co kto lubi ale daje rade, i utrzymanie jest taniutkie (ubezpieczenie, czesci itp) a silnik CDI jest niedozajechania...
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 18:21   

Jaqub napisał/a:
ostatnio benzyniakiem 600T lecac na piaski caly czas musialem dlugimi mrugac


chociaż nie jestem zwolennikiem wyścigów po prostej ale kiedyś będę musiał stanąć ze smartem

tyle OT

a teraz na temat A2

autko mi się podoba, jest ciekawe i nie banalne
faktycznie jest droższe od innych samochodów w swojej klasie ale z tego co kiedyś czytałem to wnętrze jest wykonane z bardzo dobrych materiałów do tego bogate wyposażenie i ogólny komfort
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
agrabsabi 
drifter
wiatr we włosach :)


Auto: 2.9 turbo i 2.8 Quattro
Skąd: Lublin
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 469
Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 22:55   

kris napisał/a:
Mam pytanie w związku że mamuśka chce sobie sprawić takie coś. Ja nie znam nikogo kto ma doświadczenia z tym smaochodem.... chodzi o 1.4TDI psuje sie nie psuje ... słyszał ktoś o tym bombowcu??? moze ktos cos wie poza tym ze jego stylistyka jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna

heyka kris ;) poczytaj tutaj :spoko:
http://www.autogaleria.pl/auto_test/test.php?id=43
napewno znajdziesz dużo informacji na temat tego niewątpliwie ciekawego i kontrowersyjnego autka ;)
pozdrawiam
_________________

 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 06:49   

KLOCEK napisał/a:
faktycznie jest droższe od innych samochodów w swojej klasie ale z tego co kiedyś czytałem to wnętrze jest wykonane z bardzo dobrych materiałów do tego bogate wyposażenie i ogólny komfort

Jest to audi.. wykończenie nie może być tandetne..
Reszta auta to indywidualna kwestia gustu..
A2 to autko max na 4 osoby.. tylko w Polsce takie samochodziki jeżdzą nocami w pełnym załadunku :D
Do 30tys.. wolałbym kupić np IBize model 2003 w TDI..
A3 w TDI..
Może jestem zboczony.. ale bardziej widzi mi się DB Aklasa..
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 16:55   

o A klasie tez mysle.... nio ibi niezły pomysł. Ale mamuska uparta na to audi.... i pewnie na nim sie skonczy wkoncu to dla niej...


Dzieki za odpowiedzi!!!!!
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 20:09   

Więc tylko A2..
Jako kobieta będzie z niego zadowolona..
Serwis nie stanowi problemu, ceny także, chociaż są ciut droższe w porównaniu z VW.
Nie moge ci go odradzić..
Ten aluminiowy brzdąc ma wiele zalet..

Chociaż.. nie polecam silnika 1.2tdi.. ten odradzam.. nie radzi sobie z tym autem. :/
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 20:30   

nie spoko bedzie 1.4 tdi ..... przeczytała wszytkie fora i chyba wszytkie polskie testy tego auta jakie są w necie... nie poznaje kobiety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
bożo 
Nowiciusz ;>

Auto: Audi 80 B3
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 15:49   

hej! A2 JEST OKROPNY ;(
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Czw Cze 28, 2007 16:37   

bożo napisał/a:
hej! A2 JEST OKROPNY ;(


a mozesz bardziej rozwinac swoja przecudowna mysl ?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam