FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
TV ,LCD ,CRT , Projektor
Autor Wiadomość
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 17:09   TV ,LCD ,CRT , Projektor

Do tej pory mialem Lg Flatron L1720P piękne 17" Teraz przesiadłem sie na Sony KDL32V2500 pełni role monitora oraz podłączony jest do konsoli X360 , Moge powiedziec kolory sa super obraz stabilny ostry , jesli mamy kupic monitor z złączem HDMI za 3200zl tyle kosztuje panorama Benq FP241W jedyny dobry monitor z tym złączem ,ma 24 cale to lepiej dac 3699zl i cieszyć sie z 32" oraz wspaniałego obrazu POLECAM :spoko:
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 22:20   

widzialem ten model TV, dobre pieniadze zaplaciles, w media strasznie drogo.
Jak czerń wygląda? nie wolales plazmy ??
_________________
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 23:06   

siwy napisał/a:
widzialem ten model TV, dobre pieniadze zaplaciles, w media strasznie drogo.
Jak czerń wygląda? nie wolales plazmy ??


Sony podaje kontrast stały 1700:1 i dynamiczny 7000:1 reszta konkurencji np. Samsung podaje tylko dynamiczny wiekszosc sie nabiera widziałem pare TV LCD z kontarstem 1100:1 co napewno niejest realne , zreszta co do plazmy pierwszy minus to cena dobra to wydatek ok 10 tys nawet o wiele więcej zaś sam obraz cieszy na początku po paru miesiącach obraz blednie , zalerzy tylko od nasłonecznienia pomieszczenia. Zamiast plazmy wybrał bym jakis tv z FullHD(1080p), warunki finansowe pozwoliły mi na kupno tego modelu który posiada HD Ready(720p/180i) ale naprawde jestem z niego bardzo zadwolony :D
Co do kupowania w Media odradzam ceny sa wysokie zas modele sprzętu nie nalerzą do nowych, zas na przecenach i w wielkich ofertach sprzedają modele przestarzałe :mad:
Tv zamierzałem kupic juz jakis czas temu raz byla jakas promocja napaliłem sie i do sklepu "nie dla idiotów".. Pojechałem Bravia byla za 3200zl i obraz byl fatalny( to chyba były pierwsze modele jakie wyszły..)!!!! A to co cieszyło oko kosztowało ok 5000zl poczekalem wiec :>

Naprawde polecam TV Sony zreszta te telewizory na matycy "bravia" cechują sie idealną czernią i doskonalym oddaniem koklorów. POLECAM :spoko:
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 06:39   

kwachus, durnoty gadasz :) ja w tamtym roku jak robilem sobie prezent na dzien dziecka :P kupilem sprzęt w niższych cenach niż np efect ducat Leclerc
a kupowałewm TV LG29" 100Hz DVD LG kombajn HP i cyfraka samsunga S600 i zmieścilem sie z tym wszystkim w cenie mniejszej o kilkaset zlotych niz by mnie to wynioslo gdzie indziej
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 10:57   

w auro rtv i agd taki sam telewizor (sprawdzalem) kosztowal 3 999, w Media podobna cena, nie wiem jak w Ducat, ale Kwachus kupil najtaniej w miescie - na to wychodzi, pytanie tylko czy to cena z półki, czy się targował.
_________________
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 11:30   

ostatnio to jest parcie na maksymalne rabaty ...na wszystkim
cena na półce :O a rabat :O
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 14:45   

Najtaniej to jest na Allegro i w niektórych sklepach internetowych.
_________________
 
 
 
Piki 
technical monster
inżynier :P


Auto: A4 Allroad
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 1375
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 14:59   

Cytat:
Naprawde polecam TV Sony zreszta te telewizory na matycy "bravia" cechują sie idealną czernią i doskonalym oddaniem koklorów. POLECAM

chyba nie widziałeś full HD plazmy od Loewe lub Fujitsu, reszta to jakieś pospolite półprodukty
_________________
CENTRUM.FM
Whose Line Is It Anyway :mrgreen:
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 18:37   

Piki, a możesz założyć o tym temat i coś przybliżyć (jak masz czas) ? myśle ze kazdemu sie przyda taka wiedza.
_________________
 
 
Piki 
technical monster
inżynier :P


Auto: A4 Allroad
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 1375
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 20:56   

dla każdego obraz wygląda inaczej i każdemu pasuje co innego, tak samo jak z głośnikami nie każdemu pasuje sprzęt za grube pieniądze bo nie widzi różnicy w porównaniu z tym za 300 pln z tesco.Jeśli chodzi o loewe i fujitsu to te firmy są wiodące na rynku i to one przecierały szlaki.Ja nie jestem znawcą czy specjalistą w kwestiach kina domowego ale widzę że plazma którą mam od dwóch lat bija na głowe obrazem wszystkie te nowinki typu bravia itd.Oczywiście to moje subiektywne zdanie bo każdemu pasuje co innego. ale nawet na zwykłym lcd + hd obra znie am porównania ze zwykłym telewizorem :D
_________________
CENTRUM.FM
Whose Line Is It Anyway :mrgreen:
 
 
 
Hugo 
prawdziwy tuner
Audimaniak


Auto: Audi A4
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 691
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 21:08   

siwy napisał/a:
w auro rtv i agd taki sam telewizor (sprawdzalem) kosztowal 3 999, w Media podobna cena, nie wiem jak w Ducat, ale Kwachus kupil najtaniej w miescie - na to wychodzi, pytanie tylko czy to cena z półki, czy się targował.


Kiedy sprawdzałeś ceny i kiedy Kwachus go kupował ??
_________________
http://a4-klub.pl
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 16:19   

Cytat:
Kiedy sprawdzałeś ceny i kiedy Kwachus go kupował ??

ja sprawdzałem ceny w poniedziałek w Zamościu, zgadałem się z Kwachusem, więc odpowiem za niego (on w tym samym czasie kupował w Lublinie na Krakowskim)

wszystko zeszly tydzien.
_________________
 
 
Hugo 
prawdziwy tuner
Audimaniak


Auto: Audi A4
Skąd: Polska
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 691
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 18:36   

siwy napisał/a:
Cytat:
Kiedy sprawdzałeś ceny i kiedy Kwachus go kupował ??

ja sprawdzałem ceny w poniedziałek w Zamościu, zgadałem się z Kwachusem, więc odpowiem za niego (on w tym samym czasie kupował w Lublinie na Krakowskim)

wszystko zeszly tydzien.


Czyli rozumiem , że zapłacił 3699 ?? A skoro tak to przepłacił :spoko:
_________________
http://a4-klub.pl
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:32   

kupiony zostal 07,06,18.
Co do Full HD niema sprawy jak ktos mi da by jeszcze 4tys, mailem kase 4000zl za taka cene nieznajede takiego fullHD jak by mi pasowalo np na allegro mozna kupic "nówke" a w opisie uruchomiona w celu sprawdzenia juz tak komórke kupiłem .. Co do Plazmy to cena(PLAZMA FUJITSU 50 XHA kosytuje 10tys.) zreszta Piki 2letnia plazma chyba niema złącza HDMI :D co zatym idzie porównywanie obrazu niema sensu ,ja wybrałem KDL32V2500 bo odpowiadała mi cena oraz parametry techniczne.
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:56   

Hugo napisał/a:
siwy napisał/a:
Cytat:
Kiedy sprawdzałeś ceny i kiedy Kwachus go kupował ??

ja sprawdzałem ceny w poniedziałek w Zamościu, zgadałem się z Kwachusem, więc odpowiem za niego (on w tym samym czasie kupował w Lublinie na Krakowskim)

wszystko zeszly tydzien.


Czyli rozumiem , że zapłacił 3699 ?? A skoro tak to przepłacił :spoko:

a gdzie jest tak super tanio? przepłacenie to jest w media i w euro rtv i agd gdzie ten sam TV kosztuje 4 tysie :/
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam