FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Glosniki 165 w rozsadnej cenie ?
Autor Wiadomość
ra_cek 
znawca


Auto: bmw 318i
Skąd: Bronowice
Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 75
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 20:09   

wszystko zależy od sumy jaką chcesz wydać i od wymagań !! :)
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 20:19   

HaGie napisał/a:
grzeje kotleta :D

Macius :D to powiedz mi teraz co napedzi to dego ? :mrgreen:

i najlepiej 4 kanaly



Genesis profile four, jakiś JL, po taniości można poszukać starego Velocity z okolic 2002roku. Zresztą jak kolega wyżej napisał jaka kasa ????
_________________
 
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 22:31   

max 400~500

mysle nad mac audio zx 4000 :/
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 23:01   

http://www.allegro.pl/ite...ly_uzywany.html Brać w ciemno, miałem kiedyś nowszą serię w Audi i pare osób może pamięta jak to grało :mrgreen: i teraz żałuję, że sprzedałem ;(

Specyfikacja
_________________
 
 
 
bossman 
Specjalista

Auto: hitlerwagen
Skąd: Czuby
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 158
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 11:17   

pozwolę się podpiąc pod dyskusję

MACIOR napisał/a:
ZDECYDOWANIE Dego ST 650 Starline,

w związku z tym mam pytanie,czy jest sens przesiadki z Powerbass ES-6C na te głośniki polecane przez MACIOR, ? czy róznica będzie niezauważalna lub minimalna? Może lepiej PO-650 Powerline ? albo idąc dalej i Spaceline...tyko czy one warte są swojej ceny? ...a moze cos innego producenta?

aha, może ma to jakieś znaczenie, to w tej chwili podpięty jest stary emphaser EA490 i póki co nie chciałbym go zmieniać raczej.
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 12:38   

Jeżeli zostawisz dalej tego Emphasera to nie ma sensu prezsiadać się na coś innego, co do seri Starline to grają na poziomie Morela Dotech MK II, kickbass jest trochę mocniejszy, ale bardziej twardy, tweetery trochę zbyt natarczywie atakują uszy, ale to może moje odczucie bo nigdy nielubiłem aluminiowych głośników, nie ma to jak kawałek nasączonej dykty :mrgreen: Do elektronicznej muzyki technopodobnej czy HH pasują idelanie, do jazzu czy rocka szukał bym dalej. Powerline słuchałem ostatni raz jakieś 2-3 lata temu, jeszcze starą serię teraz trochę się pozmieniało, ale z tego co pamiętam były najlepszymi głośnikami w swojej klasie cenowej.
_________________
 
 
 
bossman 
Specjalista

Auto: hitlerwagen
Skąd: Czuby
Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 158
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 13:14   

jezeli chodzi o rodzaj słuchanej muzyki, to w zaleznosci od nastroju :roll: jednak w przewazającej większości jest to muzyka rockowa(delikatnie mówiąc :mrgreen: ) aczkolwiek czasami coś spokojnego..a zdarzy się i HH.
Odnośnie wzmacniacza, nei chciałem go zmieniać uznając,że nie jest może najgorszy, zważywszy,ze u poprzedniego właściciela współprawcował z clarionem 9575, systemem DLS R6A i napedzał w mostku sub Infinity Beta Twelve. Wiec jako laik w dziedzinie CA przyjąłęm,że póki co ten element pozostawiłbym bez zmian. No ale jeżeli nie ma sensu pozostawienie go, to cos konkretnego mógłbyś polecić jezeli chodzi o wzmacniacz? Ze względów finansowych jak najbardziej może być sprzęt z drugiej ręki, aczkolwiek fajnie jakby z pewnego źródła. P.S. Dzięki za powyższe, jak i ewentualne poniższe :D podpowiedzi. pzdr
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam