FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
PS2 slim do auta... czyli divx, pilot, zasilacz
Autor Wiadomość
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 21:14   PS2 slim do auta... czyli divx, pilot, zasilacz

jak to jest tzn wiem ze potrzebuje przede wszystkim zasilacza na 8.5v z 12v -no problemo
divx- czy potrzeba robic te swap magic itp zeby wgrac program (chyba media player) i kodeki zeby lataly divx'y?
pilot- konsola musi byc widoczna dla pilota czy sa jakies czujniki IR ktore mozna zamontowac i cieszyc sie ukryta konsola (np w schowku itp) czy pilot musi widziec konsole (wymuszony montaz pod schowkiem (e36))
czy pilotem mozna obslugiwac np media playera w celu odtwarzania divxow?

zastanawiam sie nad PS2 do auta zamiast shit'owych dvd z divxem bo w sumie cena nie wiele wyzsza ( za byle jakie dvd trzeba wydac ok 300pln a ps2 mozna nowke miec za ok 399pln + ok 40pln zasilacz + ok 40pln pilot ew + swap magic za 70pln (ale moze uda sie wgrac media playera i kodeki bez tego)... a poza filmami mozna w cos pograc

jesli mozecie to napiszcie jak to jest z tym ogladaniem filmow na PS2 bo ja na PS2 gralem tylko 2 razy
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 21:51   

Nie wiem czy do slima można podpiąć dysk, pozatym nowe ps2 są strasznie wrażliwe i lubią się posypać, lepszym rozwiązaniem będzie kupno starszej wersji ps2 do tego network adapter i dysk twardy plus jakiś software obsługujący to wszystko, co do pilota to na froncie jak mnie pamięć nie myli jest oczko do poczerwieni, jednak padem można bezproblemowo wszystko obsługiwać. Jak już uprzesz się na tego slima to robisz moda ripperem i on bezproblemowo odtwarza divixy, mpg i kilka innych formatów.
_________________
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 22:36   

liczylem ze odpowiesz :D
chce slima bo chce dvd...
rippera wybrac czy swap magic?
i ktora ps2 slim wybrac (jaki numer czy model?) bo zauwazylem ze sa rozne...
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 23:14   

Wszystkie PS2 miały DVD czy to slim czy big box :mrgreen: Zdecydowanie Rippera, do SM musisz zaślepić czujniki od klapki i za każdym razem wrzucać płytę i bootować i potem zmieniać kiepsko to działa na laser. W ripperze masz wszystko, kopie bezpieczeństwa działają, divixy, jest zabezpieczenie lasera i pare innych bajerów.
_________________
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 23:30   

MACIOR napisał/a:
Wszystkie PS2 miały DVD czy to slim czy big box


tak ale duza bedzie ciezej upchac...
MACIOR napisał/a:
Zdecydowanie Rippera, do SM musisz zaślepić czujniki od klapki i za każdym razem wrzucać płytę i bootować i potem zmieniać kiepsko to działa na laser. W ripperze masz wszystko, kopie bezpieczeństwa działają, divixy, jest zabezpieczenie lasera i pare innych bajerów


to juz rozumiem o co chodzi...
dzieki WIELKIE.. :spoko:
a roznia sie czyms wersje SLIM poza oznaczeniem(numerem wersji)?
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Lis 17, 2007 23:43   

Chyba tylko Firmware, ja używam starego PS2, slima nie miałem w łapach także nie powiem.
_________________
 
 
 
ziomuś 
drifter


Auto: Avensis T22
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2005
Posty: 372
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 02:16   

srebrne slim, róznia sie troszki od czarnych nie wiem czym ale miałem i nie można jej przerobic tak żeby czyala divix i mp3,tylko piraty gry , choc moja wersja była z uk wiec nie wiem najpierw sprawdz model i opcje pod niego w każdym jest jakaś niespodzianka :mrgreen:


ps. jak bys chcaiał pada srebrnego oryginał i pilot dvd tanio sprzedam... bo leży
_________________
http://www.polwidlak.pl/index.php?site=o_firmie - Toyota wózki widłowe nowe,używane
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 11:49   

ja mam slima jesli chodzi o filmy to tylko dvd chyba ze ripper ale chyba polecił bym cie wersje z dyskiem twardym (jest duzo softu użytecznego do ps2 napisy po polsku jak chcesz ogladac w formacie divX to niemusisz bawic sie w otwieranie itp mozesz grać w gry (w formacie iso z dysku) Wszystko zalerzy od ilości miejsca bo jak moło to slim.. ale polecił bym wersje z dyskiem(do slima dysku zewnętrznego niepodepniesz chyba ze pen driva ale niewiem jak bedzie czytany i czy wszystko będzie sie uruchamiało tak jak z dysku np gry czy filmy divX)
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:09   

ziom napisał/a:
pilot dvd tanio sprzedam... bo leży


za jakis czas sie odezwe w tej sprawie...
kwachus napisał/a:
ale polecił bym wersje z dyskiem(do slima dysku zewnętrznego niepodepniesz chyba ze pen driva ale niewiem jak bedzie czytany i czy wszystko będzie sie uruchamiało tak jak z dysku np gry czy filmy divX)


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=269711754

jestem prawie zdecydowany na cos takiego...
-gwarancja 1rok + gwarancja na przerobke 3 lata
-divx
-mozliwosc podlaczenia hdd

tylko lipa bo 670pln (z wysylka) a ostatnio w jakims markecie byly po 399 + ok 100pln ripper i wyszloby 500pln a za reszte mozna dobrac pilota, zasliacz do auta a i tak nie doszloby do 670pln...
orientujecie sie gdzie w LBN mozna zalozyc tego modbo:
Cytat:
W każdej konsoli zamontowane najnowsze i najlepsze zabezpieczenia lasera i płyty głównej.
Profesjonalnie wykonana przeróbka w technoligii Ripper 3.4u chipem Modbo760, kompatybilna z HDD.
Dzięki zaawansowanej technologii montażowej oraz bardzo dobrym chipom,
jako jedyni w Polsce dajemy Państwu 3 letnią gwarancję.
Na konsoli działa wszystko... , a ponadto formaty
multimedialne takie jak: divx, mp3, jpeg.

DZIĘKI PRZERÓBCE NIE POTRZEBUJESZ JUŻ ŻADNYCH PŁYT STARTOWYCH,
ŻEBY URUCHOMIĆ WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ...

3 LETNIEJ PISEMNEJ GWARANCJI UDZIELAMY NA CAŁĄ ELEKTRONIKĘ W KONSOLI

DZIĘKI ZAMONTOWANYM ZABEZPIECZENIOM TYPU:
MATRIX / SUB ZERO / SLIM FIX / SUMMONE
ŻYWOTNOŚĆ LASERA WYDŁUŻA SIĘ KILKUKROTNIE.
ZABEZPIECZENIA CHRONIĄ TAKŻE ELEMENTY PŁYTY GŁÓWNEJ PRZED USZKODZENIEM
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:52   

srebrny nie różnią się niczym, taka zmiana image, a różowa widzieliście ? bo ja tak przekozak :D

czarne były w różnych wersjach (oznaczenia) i za niektóre za przeróbkę sporo sobie życzą :|

ziom napisał/a:
oryginał i pilot

ile za pilota?
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
ziomuś 
drifter


Auto: Avensis T22
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2005
Posty: 372
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 14:28   

dzis znalazłem pudełko po ps2 moj model to był 70003ss nie wiem czy to zależne od gościa który przerabiał ale powiedzieł ze dvix nie bedzie jakies zabezpieczenia czy cos takiego .......wiec sprawdz aby nie miećlipy

osobiscie do zabudowy ps2 do auta wybrał bym starszy model wiekszy ponieważ ładnie mozna go wbudowac i schowac bo ma szuflade wysuwanął , a slim tez miejsca musi byc duzo bo klapka tez zajmyje troszki miejsa....ale + slima że był by nowy :mrgreen:

pilot dvd - 30zł - moze z 2 razy uzywany ps2 miałem w irlandii a pilot w pl lezał

pudełko po ps2 slim srebrnym za free jak by ktos chciał bo zawala miejsce
_________________
http://www.polwidlak.pl/index.php?site=o_firmie - Toyota wózki widłowe nowe,używane
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 15:20   

zapraszam na stronke o konsolach dowiesz sie wszystkiego na temat chipow itp i sam zdecydujesz ja bym wybral stara wersje jak bym mial kupic nowa (bo mniej miejsca) to kupil bym konsole ps2 slim i osobno jakis chip wiele osob w lbn montuje to chyba wyszlo by taniej ,chociaż w twojim linku za ta cene niby wszystko ok ale cena takigo chipa z zestawu 35zl(link )
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 23:10   

Jaqub napisał/a:
-gwarancja 1rok + gwarancja na przerobke 3 lata
-divx
-mozliwosc podlaczenia hdd

tylko lipa bo 670pln (z wysylka) a ostatnio w jakims markecie byly po 399 + ok 100pln ripper i wyszloby 500pln a za reszte mozna dobrac pilota, zasliacz do auta a i tak nie doszloby do 670pln...


jeżeli kupisz za 399 w sklepie i założysz "moda" to nie masz żadnej gwarancji...

a za 670 masz ... ta różnica

sam sobie lutowałem "uszlachetniacz" i pomimo przestróg , że laser się wyrąbie, wszystko lata ponad rok intensywnego upalania i zero problemów , ale podobno nie zawsze jest tak fajnie.

Jeżeli dobrze pamietam , to w Slimie jest conajmniej 4 rodzaje płyt i każdy reaguje inaczej na przeróbkę , mi na szczęście trafiła się jedna ze starszych płyt , choć to miała być nowa wersja :haha: (promocja w MM ) :mrgreen: :mrgreen:

SWAP MAGIC jest do %$ jeżeli chodzi o używanie w aucie , zresztą na codzień ripper lub inny chip jest lepszy i bardziej praktyczny...

[ Dodano: Sro Lis 21, 2007 23:14 ]
kwachus napisał/a:
chociaż w twojim linku za ta cene niby wszystko ok ale cena takigo chipa z zestawu 35zl(link )


to go zamontuj komus za friko 8) 8) 8)

cena 100 zeta uwzględnia jak sądzę montaż i nie wydaje mi się aby to była wygórowaną kwotą za moda i profi montaż ...
 
 
 
SZANIA 
drifter
to on nie jest


Auto: 330D / EVO VI RS2
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 364
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 11:05   

ja mialem u siebie ps2 ta starsza.. i lezala w torbie w bagazniku i nic jej nie bylo.. gralem ogladalem itp itd.. zakladaj playa..
_________________
GWINT CUSCO,SILNIK EVO IX,WYDECH BLITZ 3 CALE,SRURKI ROZPURKI,EXEDY STAGE 3,CARBON MASKEN.415ps/570nm
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 18:27   

SZANIA napisał/a:
ja mialem u siebie ps2 ta starsza.. i lezala w torbie w bagazniku i nic jej nie bylo.. gralem ogladalem itp itd.. zakladaj playa..


dzieX za info... caly czas sie zastanawiam... (to wszystko przez "teoretykow") bo ponoc moga byc problemy z PS2 bo przeciez nie ma antiszoka i przy twardym zawiasie +17" zima i 19" lato moga byc problemy... :/

a moze ma ktos do sprzedania tanio jakiegos PS2? :mrgreen:
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam