FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kamil
Sob Gru 29, 2007 16:42
Coupe do 12kpln
Autor Wiadomość
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 17:27   

tez jestem za w124 jak jedyny jest ponadczasowy ...w porównaniu do tych s13 s14 eclipsów calibr i hond :)
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 17:34   

dajcie spokoj... za stare juz te 124 :roll:

Mpirat z tym 200sx nie glupi pomysl sam sie zastanawialem nad nim.
A co myslicie jeszcze o tym fiacie Coupe, rocznikowo nie ma tragedii bo wiekszosc 95 i w gore,
i taki silniczek 16VT :>
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 18:13   

Fiacik fajna sprawa i jeszcze jak by był w Turbo :)
Fajne autko i na bank do lansu sie nada :)
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 18:25   

korek g60 ??
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
BELFEGOR 
Specjalista

Auto: Lexus
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 190
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 21:42   

Kamil napisał/a:
tez jestem za w124 jak jedyny jest ponadczasowy ...w porównaniu do tych s13 s14 eclipsów calibr i hond :)


Ponadczasowy dla emeryta albo psudogangstera lub ministranta
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 22:11   

BELFEGOR napisał/a:
Kamil napisał/a:
tez jestem za w124 jak jedyny jest ponadczasowy ...w porównaniu do tych s13 s14 eclipsów calibr i hond :)


Ponadczasowy dla emeryta albo psudogangstera lub ministranta


wyraziłem swoje własne zdanie...więc prosze Cie nie cytuj mnie :roll: :roll:
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
mpirat 
drifter

Auto: #ok 750km w zagrodzie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 423
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 22:13   

Witam merola 124 nie kupuj ponieważ automat, miękka zawiecha , nic z ponadczasowości to imo on nie ma -spotkać go można pod każdą wiejska dyskoteka wow .Jeśli już to 126 sec-to jest autko do lansu:) Mało co takiego nie kupiłem 560 od 1 właściciela<sąsiad brata ma takiego od 1991R! Jeżdzony okazjonalnie przebieg miał 220 tysi kkm> ,ale po wyjeżdzeniu całego baku stwierdziłem ,że za ,,młody,, jestem na takie autko, choć chętnie bym je widział obok mojej nyski w garażu:). Rysiek z tego co mi się wydaje szuka autka co da mu ,,fun,, . Nysa idealnie się nadaje za 6 kola kupujesz zdrowa s13 +1000zł wydech , 450zł walbro , turbo z s14 t28 jakieś 1300-1500zł, blow off jakieś 800zł można kupić no name to będzie dużo taniej...... smt6 używka 500zł , ic coś na szrocie wyszukać -cena hmm nie mam pojęcia..., Gwarantuje ,że nie jedna osoba się będzie oglądać jak nysa będzie ,,sapać,,. .Autko rwd:) .ps zobacz jakiego fajnego sprzęta qsy wyłapał :) ps 2 ceny sobie sam pokmin to jeszcze coś pewnie urwiesz ..pozdrawiam wracam do picia:)%%%%%
 
 
 
BELFEGOR 
Specjalista

Auto: Lexus
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 190
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 22:16   

Kamil napisał/a:
BELFEGOR napisał/a:
Kamil napisał/a:
tez jestem za w124 jak jedyny jest ponadczasowy ...w porównaniu do tych s13 s14 eclipsów calibr i hond :)


Ponadczasowy dla emeryta albo psudogangstera lub ministranta


wyraziłem swoje własne zdanie...więc prosze Cie nie cytuj mnie :roll: :roll:


A ja swoje, dzieki Twojej wypowiedzi /takie pojscie na latwizne/ :spoko:

[ Dodano: Wto Gru 25, 2007 22:19 ]
mpirat napisał/a:
Witam merola 124 nie kupuj ponieważ automat, miękka zawiecha , nic z ponadczasowości to imo on nie ma -spotkać go można pod każdą wiejska dyskoteka wow .Jeśli już to 126 sec-to jest autko do lansu:) Mało co takiego nie kupiłem 560 od 1 właściciela<sąsiad brata ma takiego od 1991R! Jeżdzony okazjonalnie przebieg miał 220 tysi kkm> ,ale po wyjeżdzeniu całego baku stwierdziłem ,że za ,,młody,, jestem na takie autko, choć chętnie bym je widział obok mojej nyski w garażu:). Rysiek z tego co mi się wydaje szuka autka co da mu ,,fun,, . Nysa idealnie się nadaje za 6 kola kupujesz zdrowa s13 +1000zł wydech , 450zł walbro , turbo z s14 t28 jakieś 1300-1500zł, blow off jakieś 800zł można kupić no name to będzie dużo taniej...... smt6 używka 500zł , ic coś na szrocie wyszukać -cena hmm nie mam pojęcia..., Gwarantuje ,że nie jedna osoba się będzie oglądać jak nysa będzie ,,sapać,,. .Autko rwd:) .ps zobacz jakiego fajnego sprzęta qsy wyłapał :) ps 2 ceny sobie sam pokmin to jeszcze coś pewnie urwiesz ..pozdrawiam wracam do picia:)%%%%%


Trzeba zadac sobie jedno bardzo wazne pytanie 8) .........czy do normalnej jazdy i eksploatacji, czy do glupot i wieczych inwestycji w coraz to nowe diwajsy
 
 
mpirat 
drifter

Auto: #ok 750km w zagrodzie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 423
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 22:33   

co byś nie kupił to się bedzie inwestować ,ale akurat choroba w zwiekszanie mocy nie jest zła:)
 
 
 
BELFEGOR 
Specjalista

Auto: Lexus
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 190
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 23:00   

mpirat napisał/a:
co byś nie kupił to się bedzie inwestować ,ale akurat choroba w zwiekszanie mocy nie jest zła:)


Kupi normalne, funkcjonalne auto to bedzie wydawal na eksploatacje, kupi S13, 14 czy 14a zaraz w glowie sie pierdzieli, Ty, Pacek o Gelu nie wspomne, zostawiliscie seryjne auto dbajac tylko o eksploatacje, wiesz ze nie. Tam gdzie jest pole do popisu to i pole do wkladania kasy, wiem to po sobie hehe i Ty tez to wiesz bo od razu zaczales dlubac, zaczelo sie od zakupu a caly czas sie wynienia, wklada i konca nie widac.....i jak to Qusy ma w opisie .........ja go sobie zbudowalem

.....dla niewtajemniczonych........

http://picasaweb.google.c...N200SXS13Budowa
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Wto Gru 25, 2007 23:26   

BELFEGOR widze że urzędujesz na tej samej myjni co ja ;)
Tak pozatym podoba mi się twoje autko jako jedyne z s13 jakie widziałem na własne oczy...
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
V-MAXXX 
drifter

Auto: o_0
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 09:54   

no w kurka powalony jacy wszyscy sa madrzy, nie da sie tego czytać normalnie. Mieliście dac Ryskowi pomysły a nie swoje niczym nie potwierdzone wywody. Jak te japonskie zabawki dawno sie zepsują 124 dalej bedzie latał. To sa dwie rózne klasy i dwie rozne szkoły budowania aut. Rysiek za mało napisał dał tylko kwote i nic wiecej a ten fajny chłopak Mpirat w takim czasie stuningował ta s13 ze powinien pomyslec o pracy w VTG bo tempo było oszałamiajace. Jeszcze jedno do Drift kinga ( dobry nick dla kierowcy auta fwd ) w G40 robisz podmiane na Eatona koszt jakis 1500 i kazde auto do 200 koni jest lane w pupe a urzadzenie nie ma prawa sie popsuc bo jest głupoodoprne. Rysiu dopisz cos jeszcze lans - jazda to wiem tuning - seria, fwd - rwd, jest jeszcze duzo niejasnosci albo po prostu zamknij temat bo sie burdel zrobil
_________________
o_0
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 10:53   

V-MAXXX napisał/a:
no w kurkaę powalony jacy wszyscy sa madrzy, nie da sie tego czytać normalnie. Mieliście dac Ryskowi pomysły a nie swoje niczym nie potwierdzone wywody. Jak te japonskie zabawki dawno sie zepsują 124 dalej bedzie latał. To sa dwie rózne klasy i dwie rozne szkoły budowania aut. Rysiek za mało napisał dał tylko kwote i nic wiecej a ten fajny chłopak Mpirat w takim czasie stuningował ta s13 ze powinien pomyslec o pracy w VTG bo tempo było oszałamiajace. Jeszcze jedno do Drift kinga ( dobry nick dla kierowcy auta fwd ) w G40 robisz podmiane na Eatona koszt jakis 1500 i kazde auto do 200 koni jest lane w pupe a urzadzenie nie ma prawa sie popsuc bo jest głupoodoprne. Rysiu dopisz cos jeszcze lans - jazda to wiem tuning - seria, fwd - rwd, jest jeszcze duzo niejasnosci albo po prostu zamknij temat bo sie burdel zrobil



niech se qpi Firebirda od Kamila :mrgreen:



a poważnie za tą kase auto będzie wymagać nonstop inwestowania hajsu
wiec ... ja kupiłbym Clio albo coś w ten deseń
jak najmłodsze wmiare energiczne ale jak najnowsze





ale co tam ... lepiej łyknąć super zapierdalacza i płakać że części drogie :haha:


znam jednego takiego co biturbonitrokłatro kupił i całą zime na letnich łysych przejeździł bo to kłatro


a jak jazda na PB siadła to pensja poszła na uruchomienie komputera :haha:


nie do pominięcia jest jazda na tarcczach hamulcowych jak żyletki (bo nowe tylko z orginały po coś kole 700 sztuka) ...


aaa no i właśnie auto w okolicy 12 tys.

Audi S6 :D
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
ANGEL 
drifter
MAM V8


Auto: Audi S6 Avant
Skąd: LSM
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 498
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 10:55   

Moze teraz ja cos powiem...
po 1. VW Polo G40 mialem- faktycznie ceny czesci sa po taniosci,ale nie ma sensu inwestowac w moc w przypadku tego autka poniewaz BUDA nie jest przygotowana na to... Standardowe 113KM potrafi rozwalic nadwozie na dwie czesci.
po 2. Fiat Coupe- super linia, inny od wszystkich wyglad, ale co do silnika no coz jest jeden maly szkopol jest wada fabryczna pompy olejowej i co 100tys km trzeba zajrzec do panewek na wale ( w miare mozliwosci wymieniac), wiem co mowie bo mam podobny silnik 2.0 Turbo w swojej Lancii.
po 3. Kupuj najlepiej W124... Prawdziwy Pancerwagon a przy tym pieknie wyglada...
_________________
Włoszczyzna da się lubic- Lancia DEDRA Turbo 8V- już NIE...

AUDI COUPE- Piekne wspomnienia...
AUDI S6 - Nowe Wyzwanie...1/4mili w 14.76sec
0-100 w 6.58sec
 
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 11:27   

Rysiu kup sobie o to:

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3845406

małe, zwinne, ma dobrego kopa, i przyjemnie wygląda
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam