FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kamil
Sob Gru 29, 2007 16:42
Coupe do 12kpln
Autor Wiadomość
mpirat 
drifter

Auto: #ok 750km w zagrodzie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 423
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 11:44   

v-maxxx dzieki ,ale mam juz dobra pracje w ,ktorej sie odnajduje i jej nie zmienie... Co do czasu tuningu to wszytskie graty kupi i założy w lekko ponad tydzien, tylko z ic moze byc problem......ktos mu kaze to wszystko robic.....???zaczac moze od wydechu np.....co do żywotnosci autek to nic nie trwa wiecznie a rysiek chyba nie zamierza 10 lat jezdzic.... . Gdzie nasze wywody sa niczym niepotwierdzone???Mogleś odrazu mu zaproponować to g40 a nie dopiero na 3 stronie topiku:) ps2 jaki burdel......każdy reklamuje co by kupil jakby mial 12 kola:)http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4048355 obadaj to:) pozdro i bez cisnienia.....poluzuj tam gdzie cie cisnie:)02
 
 
 
Pawel_M 
drifter


Auto: Pomoc Drogowa
Skąd: Węglin
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 337
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 11:45   

ANGEL napisał/a:
Moze teraz ja cos powiem...
po 1. VW Polo G40 mialem- faktycznie ceny czesci sa po taniosci,ale nie ma sensu inwestowac w moc w przypadku tego autka poniewaz BUDA nie jest przygotowana na to... Standardowe 113KM potrafi rozwalic nadwozie na dwie czesci.
po 2. Fiat Coupe- super linia, inny od wszystkich wyglad, ale co do silnika no coz jest jeden maly szkopol jest wada fabryczna pompy olejowej i co 100tys km trzeba zajrzec do panewek na wale ( w miare mozliwosci wymieniac), wiem co mowie bo mam podobny silnik 2.0 Turbo w swojej Lancii.
po 3. Kupuj najlepiej W124... Prawdziwy Pancerwagon a przy tym pieknie wyglada...


Angel ale Ty jak się nie mylę masz 2.0 8v a nie 16V a to jest co innego..
 
 
 
V-MAXXX 
drifter

Auto: o_0
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 11:55   

nie ja nie reklamuje g40 bo uwazam ze ludziom ktorzy chca czasem poszalec przydały by sie wieksze samochody w celach bezpieczństwa. Juz ja to widze jak trwa to tydzień swap Rysiowozu tez miał trwac krótko :) Co do 124 jest jedna sprawa motory 2,0 - 2,3 - 3,0 to mechaniczny wtrysk jak tu któs napisał pala duzo z racji prestizu firmy i czasu jaki wtrysk był uzytkowany dodac do tego noge kierowcy to przy masie połtorej tony efekt bedzie paralizujacy. Z kolei motory 2,0 - 2,2 - 3,0 24v i rodzynek 3,2 w cenie 12 kola bedzie ciezko znaleść. A gaz bedzie potrzebny bo pamietam jak Rysio juz przy escorcie rozwazał taki temat. Wiec rysiu auto godne polecienia :) http://www.allegro.pl/ite...mus_sparco.html pozdro
_________________
o_0
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:00   

http://allegro.pl/item283..._plus_gaz_.html

prawie 200KM , ładny zadbany z lpg (taniość) ... :D
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
mpirat 
drifter

Auto: #ok 750km w zagrodzie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 423
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:06   

rysiek pogadaj z autor ponoć za 12 może rozkminić starlet turbo , pali malo, tanie w utrzymaniu,pozdro
 
 
 
Drift_King 
prawdziwy tuner
dryfciarz


Auto: Subu
Skąd: Czuby
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 654
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:07   

V-MAXXX napisał/a:
... Jeszcze jedno do Drift kinga ( dobry nick dla kierowcy auta fwd ).......


buehehehe :haha: Ty to kolego chyba masz kompleksy :D ,podejrzewam że jesteś starszy odemnie,ale nie jestem pewien,czy miałeś w życiu więcej furek :mrgreen: w tym również RWD :x ale ok,niech Ci będzie-specjalnie dla Ciebie aktualizuje swój profil... ;)

p.s.jest kilku ludzi w lublinie co walczą z G-laderami więc ja na Twoim miejscu proponowałbym swoje usługi,jeśli temat masz ogarnięty.Pierwszym z nich będzie MARIO-on ściga się juz NA :mrgreen:

Wesołych.... :mrgreen:

A jeśli chodzi o furkę,to ile ja dobrze zrozumiałem rysio chciałby coś niedrogiego w eksploatacji,czym będzie mozna się pokazać między ludźmi :mrgreen: ale tak jak Paweel powiedzial,zeby nie wciągało to miesięcznej pensji.Wszystkie te wynalazki w podeszłym wieku i po sząbernastu właścicielach będą wymagały nakładów(ww audi quatro)

Czy to clio to taki zawalisty pomysł to bym polemizował,ale napewno trzeba kupić coś "w miarę" młodego.Dalej upierałbym się przy jakiejś japońskiej zabawce z okolic 2000r.

PZDR
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
ANGEL 
drifter
MAM V8


Auto: Audi S6 Avant
Skąd: LSM
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 498
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:26   

wracajac do tematu Fiat Turbo... Nie wazne jest czy to jest 16V czy 8V dol silnika jest taki sam... wal jest tez taki sam ( no jedynie korba jest troche inna) ale dol silnika jest identyczny czy to 2.0 i.e, 2.0 T 8V lub 16V ( chodzi tu o fiat, lancia). Alfa Romeo sie z tym problemem ( pompa oleju) przespala i pokonala.

Chcesz cos do lansu a zarazem dosc szybkie autko.... Fiat Coupe !!, ale pamietaj jedno to Wloch wiec wszystkie wymiany musisz robic na czas, i nie ma tu mowy ze jeszcze zrobie 1 tys km i nic sie nie stanie ( blad w mysleniu) mozesz tego tysiaca wlasnie nie zrobic.
_________________
Włoszczyzna da się lubic- Lancia DEDRA Turbo 8V- już NIE...

AUDI COUPE- Piekne wspomnienia...
AUDI S6 - Nowe Wyzwanie...1/4mili w 14.76sec
0-100 w 6.58sec
 
 
 
BELFEGOR 
Specjalista

Auto: Lexus
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 190
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:33   

Moja propozycja i nie zaden burakowoz dla ministrantow 124, to chyba dla vmaxa extra fura i nie dziwie sie po przeczytaniu kilku postow w roznych tematach, ja proponuje auto szybkie i sprawdzone

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3764000
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:39   

V-MAXXX, wiec tak, nie chce auta ktore bedzie ponizej 94roku, i nie moze palic powyzej 15l ;) musi fajnie sie prezentowac i kosztowac max 12000 bo tyle mam sarki, choc wiadomo ze fakjnie jakby na felge cos zostało :mrgreen: :) A to na co bedzie mialo naped to juz malo wazne, ma byc do lansu a nie na tor ;)
Trudno jest sie przelansowac G40 czy Clio ;)
Zastanawiam sie nad Fiatem Coupe i Chujdajem Kupe
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
Ostatnio zmieniony przez Rysiek Sro Gru 26, 2007 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Drift_King 
prawdziwy tuner
dryfciarz


Auto: Subu
Skąd: Czuby
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 654
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:40   

BELFEGOR napisał/a:
Moja propozycja i nie zaden burakowoz dla ministrantow 124, to chyba dla vmaxa extra fura i nie dziwie sie po przeczytaniu kilku postow w roznych tematach, ja proponuje auto szybkie i sprawdzone

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3764000


o właśnie,aaalbo almerkę,zawsze to nowsze body,moze być też Toyka albo H :]
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
Pawel_M 
drifter


Auto: Pomoc Drogowa
Skąd: Węglin
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 26 Sty 2005
Posty: 337
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:43   

BELFEGOR napisał/a:
Moja propozycja i nie zaden burakowoz dla ministrantow 124, to chyba dla vmaxa extra fura i nie dziwie sie po przeczytaniu kilku postow w roznych tematach, ja proponuje auto szybkie i sprawdzone

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3764000



Auto miało być do lansu.. ( pomijając właściwości jezdne tego auta :D ) To już 124 Coupe bardziej przylansuje :mrgreen:


Ps. Szybko te posty lecą nie zdążyłem napisać swojego a doszły już 2 :o
 
 
 
BELFEGOR 
Specjalista

Auto: Lexus
Skąd: Ponikwoda
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 190
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 12:52   

Pawel_M napisał/a:
BELFEGOR napisał/a:
Moja propozycja i nie zaden burakowoz dla ministrantow 124, to chyba dla vmaxa extra fura i nie dziwie sie po przeczytaniu kilku postow w roznych tematach, ja proponuje auto szybkie i sprawdzone

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3764000



Auto miało być do lansu.. ( pomijając właściwości jezdne tego auta :D ) To już 124 Coupe bardziej przylansuje :mrgreen:


Ps. Szybko te posty lecą nie zdążyłem napisać swojego a doszły już 2 :o



Ale jaki to lans w 124 coupe w konczacym sie 2007 roku, to nie 126, wolal bym juz fiaciora coupe na meskiej feldze........i moje finito w tym temacie
 
 
Junior 
Specjalista
vel Bronx_LBN

Auto: Civic eg4
Skąd: Bronowice
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 150
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 14:14   

Jak juz 124 CE to nie na gazie bo te silniki tego nie lubią raczej :) przynajmniej mój nie lubi :)
 
 
 
mpirat 
drifter

Auto: #ok 750km w zagrodzie
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 423
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 14:18   

hmm moze ford puma 1,7:)zapitala okrutnie , pali 10l na kacie:) kumpel ma takie autko....wyglada ladnie:)
 
 
 
ANGEL 
drifter
MAM V8


Auto: Audi S6 Avant
Skąd: LSM
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 498
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 14:25   

Kolega Rysiek powiedzial stanowczo FORD odpada... wiec prosze tego nie proponowac...

obecnie waha sie miedzy Wloszczyzna a Koreanczykiem... Wiec mu pomozcie..
_________________
Włoszczyzna da się lubic- Lancia DEDRA Turbo 8V- już NIE...

AUDI COUPE- Piekne wspomnienia...
AUDI S6 - Nowe Wyzwanie...1/4mili w 14.76sec
0-100 w 6.58sec
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam