FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
WARNY
Autor Wiadomość
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:54   

Naturalnym jest to w tym kraju i wszedzie ze kazdy moze krytykowac, jednak gdy sie komus otwiera drzwi do pracy, nagle sie podnosi larum że to "decyzja polityczna pod publiczke", "takie hasła to czysty populizm", to właśnie udowodniłeś, piszac w inny sposob(podobny) - choć moje słowa były normalną ofertą, bez takiego podtekstu i bez robienia szoł i bez kontekstu "mozesz zrobic to lepiej".
Napisalem ze mozesz sie wykazac i masz mozliwosc, jezeli chcesz.
a nie widze zebym napisal " a jak nie to morda w kubel siedz cicho". wiec jeszcze raz apeluje CZYTAJ ze zrozumieniem.

A jezeli uwazasz ze piszac co napisalem zachowalem sie jak dziecko, no to sorry stary, ale nie moj poziom dyskusji w takim razie i tymbardziej zakonczmy bo sie nie dogadamy.

Tymbardziej ze zarzucajac mi (cytuje: i kto tu (...) odpisujesz mi tak jakbym ja do Ciebie tak napisal, a jakos mi sie nie wydaje...
_________________
Ostatnio zmieniony przez siwy Pon Lut 15, 2010 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:56   

Clio napisał/a:
Jeżeli mówisz, żebyśmy nie byli PiS forum, to po kiego się przypierdalać o jakieś durne podpisy? JA zacząłem?


A JA ?

ja takie rzeczy zlewam, byle by sie forum nie rozjeżdżało i innym nie przeszkadzało.

tyle.

i powtarzam, to co ja pisze i w jakim kontekscie sie zaangazowalem: protestuje przeciwko haslom o rownosci wyzszych nizszych rownych i rowniejszych, grubszych i chudszych itd itp. bo to jest jakas bzdura.

czy moderator czy nie jest traktowany tak samo i nie raz jeden albo drugi z modow jak fikal to mial nawet bana. A to ze kazdy sie czuje jak sie czuje, to juz inna sprawa, ale tego typu "hasełka" proponuje zachować dla siebie, bo to żenua, czysta, nierozsądna.
Propozycja wynika tylko i wylacznie z checi udowodnienia tego co wyzej napisalem, a moge to udowodnic w 30 sekund.

krotka pilka.

DOBRANOC CLio i nie szukaj nigdzie dziur tam gdzie ich nie ma. Po prostu węszenie afer zostaw Kaczyńskim bo im elektorat odbierzesz, oni bez afer i układów nie istnieją. To jest partia która nie działa konstruktywnie. (aczkolwiek Lublin jest chyba wyjatkiem jezeli chodzi o rade miasta)
są w lubelskich drogach.

Pozdrawiam Cie.
_________________
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 00:36   

Sorry, zrozumiałem to inaczej, wybacz.
Dobranoc.

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 00:42 ]
Nie spodobało mi się po prostu, stawianie marcinosa w złym świetle.
 
 
 
marcinos 
pr0 killer
pr0 seria


Auto: GTC
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 1145
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 11:54   

pada tu wielokrotnie mój nick wiec się muszę ustosunkować ;)

siwy, no nie wiem czy ja zacząłem tą kłótnie o podpisy, ale to jest nie istotne i każdy kto czyta forum ma na ten temat własne zdanie i chwała mu za to! aczkolwiek ja się nie poczuwam do winy!

to moje sformułowanie (co prawda mało trafne) nie było skierowane w kierunku twojej osoby, tym bardziej Gela, więc sam się nie doszukuj drugiego dna!

z mojej strony uznaje ten temat za zakończony i nie zamierzam się wdawać z wami w jakieś durny dyskusje tak jak to miało miejsce z Paweel !!!
_________________
MODERATOR AKP :D :D :D :D :D :D :D
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 13:48   

jeszcze zatup nóżkami żeby było dramatyczniej ...




człowieku zacząłeś się przypi@!#@# do mnie po otrzymaniu PW nt. grafiki w podpisie ...


dostawali je wszyscy u których zauważyłem NIEREGULAMINOWE wielkości ( chcesz z tym podyskutować ? ... zgodnie z regulaminem czy nie ? ... błąd że forum pozwalało na większe ale tekst pisany jasno to określał )



zaczęły się głupawe wrzuty pod moim adresem w avantarze itp.



Siwy ew. Bodek może jasno określi daty minuty kto co zaczął ... chcesz w to brnąć ?


ja tylko chciałem uporządkować temat podpisów ... niektórzy zaglądają na forum z telefonu ... po co wczytywać to samo wielkie G x 5 na każdej stronie ... jeśli ktoś napisał 5 postów :S


za to Twój kolega po aucie KIT GTO zjerzył się na mój opis że Astra G szybsza od GTC ... i jest to prawda ... bo jest szybsza ... :haha:


i następne wrzuty na mnie że jestem ciota ...


to wszystko jest zapisane ... to że usunął on Ty lub ja nic nie zmienia ...admin ma jak to sprawdzić :S
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 14:26   

Paweel napisał/a:
za to Twój kolega po aucie KIT GTO zjerzył się na mój opis że Astra G szybsza od GTC ... i jest to prawda ... bo jest szybsza ...

Paweel napisał/a:
i następne wrzuty na mnie że jestem ciota ...


nie jesteś medialny więc nie rób koło siebie, jak udowodnisz że tak było napisane to może ci uwierzę :S

siwy napisał/a:
Jezeli piszesz posta, pod tym jak jest napisane że każdy następny jest w promocji warn gratis, to dostajesz, proste? czy inaczej wytłumaczyć?


musisz zacząć od siebie skoro tego nie rozumiesz, i walnij wszystkim, łącznie ze mną :)

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 14:27 ]
albo znowu posprzątajcie to całe g
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
.Gelo. 
the fastest furious


Auto: Golf mk2 VR6
Skąd: Świdnik
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 2279
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 15:17   

dzieciaki spokój już :/
_________________
www.LKAudi.pl
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 15:34   

Oj dobra, zrobimy ustawkę.
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 16:13   

Clio napisał/a:
Oj dobra, zrobimy ustawkę.
:wow:


proponowałem leszczowi co mnie wyzywał od ciot spotkanie ... aby powiedział to samo co napisał mi w twarz ... nie potrafił się z jajami wycofać ew. zrobić to co o co prosiłem tylko jak zwykle leszczowate idiotyczne uniki ...



:)

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 17:15 ]
KIT GTO napisał/a:
Paweel napisał/a:
za to Twój kolega po aucie KIT GTO zjerzył się na mój opis że Astra G szybsza od GTC ... i jest to prawda ... bo jest szybsza ...

Paweel napisał/a:
i następne wrzuty na mnie że jestem ciota ...


nie jesteś medialny więc nie rób koło siebie, jak udowodnisz że tak było napisane to może ci uwierzę :S

siwy napisał/a:
Jezeli piszesz posta, pod tym jak jest napisane że każdy następny jest w promocji warn gratis, to dostajesz, proste? czy inaczej wytłumaczyć?


musisz zacząć od siebie skoro tego nie rozumiesz, i walnij wszystkim, łącznie ze mną :)

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 14:27 ]
albo znowu posprzątajcie to całe g





bujaj się ... bo tyle potrafisz ... za cienki jesteś żeby pyskować


a to co teraz napisałeś ... no cóż ... jesteś niedorozwinęty ?
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 16:27   

Paweel napisał/a:
Clio napisał/a:
Oj dobra, zrobimy ustawkę.
:wow:


proponowałem leszczowi co mnie wyzywał od ciot spotkanie ... aby powiedział to samo co napisał mi w twarz ... nie potrafił się z jajami wycofać ew. zrobić to co o co prosiłem tylko jak zwykle leszczowate idiotyczne uniki ...



:)

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 17:15 ]
KIT GTO napisał/a:
Paweel napisał/a:
za to Twój kolega po aucie KIT GTO zjerzył się na mój opis że Astra G szybsza od GTC ... i jest to prawda ... bo jest szybsza ...

Paweel napisał/a:
i następne wrzuty na mnie że jestem ciota ...


nie jesteś medialny więc nie rób koło siebie, jak udowodnisz że tak było napisane to może ci uwierzę :S

siwy napisał/a:
Jezeli piszesz posta, pod tym jak jest napisane że każdy następny jest w promocji warn gratis, to dostajesz, proste? czy inaczej wytłumaczyć?


musisz zacząć od siebie skoro tego nie rozumiesz, i walnij wszystkim, łącznie ze mną :)

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 14:27 ]
albo znowu posprzątajcie to całe g





bujaj się ... bo tyle potrafisz ... za cienki jesteś żeby pyskować


a to co teraz napisałeś ... no cóż ... jesteś niedorozwinęty ?



:S

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 16:33 ]
nie bądź taki chojrak :S twoje zaczepki spływają po mnie jak zeszłoroczny śnieg :S
jak coś cię uwiera to pisz na PW

[ Dodano: Wto Lut 16, 2010 16:46 ]
i co zadowolony :S ulżyłeś sobie :S uzasadnij :S spójrzcie wszyscy na tego chojraka :S kliknij sobie jeszcze raz :S
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 17:39   

napiszcie otym do anny marii wesołowskiej.... :mrgreen: :mrgreen:
kurka zachowujecie sie jak dzieciarnia w piaskownicy.... kurka mamo on mi zajebał grabki i wiaderko... każdy kiedyś dostał warna.... nawet i ja... i jakoś nikt z tego nigdy problemu nie robił.... siwy daj każdemu po warnie co by było sprawiedliwie :P
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 18:02   

KONIEC !!
kurde, nie będę się gapił jak jeden zaczyna, skoro kilka osób zaczyna pisać ze pawel jest nie wporządku, to ja sie pod tym podpisuje, bo mnie irytują jego posty od zawsze, i teraz otrzymuje ode mnie nagrodę w postaci warna, jesli jeszcze napisze cokolwiek w tej sprawie, dostanie kolejnego...

ZAMYKAM sprawę której wy nie potraficie, a warna dostanie KAŻDY który wróci do tematu, jasne ??????
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 18:44   

Dobra, zamykam.
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 18:57   

otwieram :mrgreen:

nie zamykaj, poczekamy na następny konflikt :mrgreen:
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 22:31   

śmiać mi się zawsze chce jak się ludzie kłócą czy wyzywają na forach internetowych, klepią w te klawiatury bezsensowne teksty, spinają a tak naprawdę nie ma to najmniejszego skutku
co do zasad , regulaminów odnośnie wielkości obrazków, podpisów czy avatar-ów nie powinno być dyskusji, albo ktoś się dostosuje do reszty albo dziękuję do widzenia , nie ma czegoś takiego że mam 2 pix szerszy bo tak lepiej wygląda, forum jest dla wszystkich i u wszystkich ma działać tak samo
to forum i tak jest mega tolerancyjne i przez to niektórzy sobie na za wiele pozwalają
owszem luz luzem ale jest jeszcze coś takiego jak kultura i netykieta
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam