FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
WARNY
Autor Wiadomość
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 21:36   

za co :D
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 21:40   

Dla zasady, trzymaj się w przyszłości tematu.
_________________
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 21:49   

trzymam się i zdejmuj go :D , jak tak nagradzasz to i daniela uwal za nie trzymanie się tematu :mrgreen: i mógłbyś się chociaż zapytać czy nie mam ochoty mu pomalować :| bo niby skąd możesz wiedzieć że miałem 6 z plastyki :fucku:

ps. podpisz się chociaż następnym razem że to Ty
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 22:01   

Nic niezdemontuje, podpisywać się nie będę, niestety nie mam władzy na całym forum...


















jeszcze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 22:11   

MACIOR napisał/a:
jeszcze

oby tak zostało, bo anarchii nie zniosę :rotfl:
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 12:33   

wezcie tu posprzatajcie, mialo nie być zalenia sie
_________________
 
 
marcinos 
pr0 killer
pr0 seria


Auto: GTC
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 1145
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 14:13   

no tak guru Paweel, mógł swobodnie się wypowiadać tylko ja nie :roll: żenada!

bodek, skoro posty nie na temat to tak samo moje jak i Paweel, więc jakbyś miał choc trochę obiektywizmu to byś inaczej postąpił, a tak to dajesz tylko przykład tego co pisałem w temacie sugestii: KOLESISTWO !!!!!!!
_________________
MODERATOR AKP :D :D :D :D :D :D :D
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 14:16   

marcinos, bodek wyraźnie napisał że każdy nast post będzie promowany :)
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 17:58   

Jezeli piszesz posta, pod tym jak jest napisane że każdy następny jest w promocji warn gratis, to dostajesz, proste? czy inaczej wytłumaczyć?
_________________
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 19:12   

... jednocześnie nie dając mu szansy na obronę.
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 22:58   

bronić to niech się broni w sądzie, albo prywatnie.

Forum to nie miejsce na tego typu sprawy.


PS. w kwestii ścisłej w tamtym temacie wygląda na ewidentną zaczepkę i wyjazd osobisty zaczynający się od Marcinosa.

tymbardziej jak dla mnie po temacie i nie ma co tego rozstrząsać.

PS2. A teksty o folwarku prywatnym i kolesiach to proponuję kolejny raz sobie wsadzić między bajki na półce dla dziecka, szczególnie te bez potwierdzenia. Które tylko szkalują moje imie.

dziekuje i bez odbioru, bo nie ma o czym gadać, warn zniknie za jakiś czas, a za dwa dni o nim zapomną wszyscy. po co rozstrząsać taką pierdołę? Zasady jakieś muszą być. Ale nie będziemy też karać wszystkich i za wszystko,(Takie fora to już były).

odrobinę samo kontroli.
_________________
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:08   

Czyli jak sam Paweel napisał kiedyś, kiedy mnie chcięli zbanować, za niby dwa konta :o

"Na forum są równi i równiejsi..."
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:14   

I do czego to przepraszam pije?


W ogole co to za pierdolenie? na jakiej podstawie tak piszesz?
bo podchodze RACJONALNIE do tej sprawy?
Co to do cholery, PiS na forum? szukanie afer, bagien, bo bez tego nie można normalnie żyć? wszędzie "uklady układziki?"

obaj zachowali sie jak dzieci, totalne bagno, przeczytacie sobie ta "dyskusje" za 2 lata i bedzie Wam wstyd - ale mlodosc ma takie prawa.

No tak... w sumie ... masz racje... tak, ... są... np ja jestem równy, a Bodek jest równiejszy gość, bo ja wale prosto z mostu, a on prosto w ryj, chociaż obaj jesteśmy tego samego wzrostu to jednak ... tak...
masz racje...


Panowie, uwazacie ze jest inaczej?
Prosze bardzo, otwieram konkurs na stanowisko moderatora, przyjąłem już kandydaturę Clio pod głosowanie, są jeszcze jacyś chętni?
piszę całkiem serio, bo takie pierdolenie mnie drażni - chcesz się wykazać? w życiu nikomu nie odmówilem - proszę, działaj, bądź bezstronny, zawsze obiektywny - ale jak TY zrobisz jakąkolwiek "przysługę" wykorzystując swoją pozycję - ban.
_________________
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:36   

Siwy, ja jestem obserwatorem w tym beef'ie tutaj.
Mówię co widzę, z perspektywy dzieciaka [jak to Paweel ujął].
Chociaż byłem opieprzony jako pierwszy, bo obrazek w moim podpisie był o centymetr za szeroki.
Podpierając się regulaminem, jako równy człowiek, prawny i przestrzegający regulaminu jak nikt na forum zabronił mi używania tegoż podpisu.
Okej, jesteśmy grzeczni na forum i trzymamy się prawa, jak Ci co sądzą czarownice w afryce, to czego człowiek egzekwujący prawo, ma pod nickiem napis "że co kurka!" - bez cenzury
W późniejszej "kłótni" Paweel używał argumentów w postaci emotikonek, fajnie nie?
Ten sam, prawilny człowiek, który nazywa Baranem użytkownika, rozdaje warny bo przecież regulaminu trzeba przestrzegać.

Czyli Twoim zdaniem, Siwy, lepiej mieć pod nickiem kurka niż centymetr za szeroki obrazek w podpisie.

Jeżeli tym postem nadstawiłem wam kark- tnijcie.

[ Dodano: Pon Lut 15, 2010 23:46 ]
siwy napisał/a:


Panowie, uwazacie ze jest inaczej?
Prosze bardzo, otwieram konkurs na stanowisko moderatora, przyjąłem już kandydaturę Clio pod głosowanie, są jeszcze jacyś chętni?
piszę całkiem serio, bo takie pierdolenie mnie drażni - chcesz się wykazać? w życiu nikomu nie odmówilem - proszę, działaj, bądź bezstronny, zawsze obiektywny - ale jak TY zrobisz jakąkolwiek "przysługę" wykorzystując swoją pozycję - ban.


I kto tutaj zachowuje się jak dziecko? Rzucasz wszystkim mówisz "Proszę bardzo! Zrób to lepiej!"
Czy traktujesz to jako karę dla mnie?

Jeżeli mówisz, żebyśmy nie byli PiS forum, to po kiego się przypierdalać o jakieś durne podpisy? JA zacząłem?
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 23:49   

Nie wyrazam zadnego zdania na temat Waszej AFERY rozporkowej, jedyne co to zauwazylem jeden fakt:

1) Bodek napisal dosyc, bo beda warny.
2) Marcinos sie nie zastosowal, wylapal.
3) pobierznie, w jednym temacie (!!) zerknalem ze prowodyrem zamieszania byl w/w w mojej ocenie. NIE ZAGLEBIAJAC sie dalej w temat, zwrocilem na to uwage, choc przypuszczam ze moglo byc roznie (nie czytalem calosci forum/reszty/SB czy innych bzdur).
4) jak widać wyżej (znam swietne lekcje czytania na kompie jakby co) - nie zajmuje w tym konflikcie ZADNEGO stanowiska, a jedynie protestuje przed krzywdzacymi i falszywymi opiniami ze sie kogokolwiek proteguje, bo to nie mialo miejsca, zarowno z mojej jak i strony Bodka i Gela.
5) Sprawy zwiazane z moderatorami (glownie skargi i wnioski merytoryczne) - przyjmuje TYLKO i wylacznie na PW, proszę o linki i materialy "dowodowe". przy czym zachowuje mozliwy obiektywizm i tyle w temacie - do tej pory nic nie wplynelo = sprawy nie ma.
6) nie czytam wszystkich postow na forum
7) ciesze sie ze dopasowales sie do rulez, ale uwazam ze tego typu wywody sa zbedne.
8) nadal uwazam ze powinniscie konflikt zalatwic na PW, jezeli nie - to zapraszam na moje PW z konkretami.


PS. ciekawe w tej sprawie jest to, ze wlasnie wzielismy Pawla na moderatora, min po to zeby udowodnic ze nie jestesmy w nic umoczeni (pomijam inne walory JEgo postaci celowo bo to nie czas/miejsce), a wychodzi jednak ze jestesmy bardziej niz bysmy sami chcieli. Pawel, czy bede mial za to jakas "lote" gratis? :mrgreen:

nie wypowiedziales sie w sprawie mojej propozycji - to nie jest ironia, tylko oferta
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam