FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
GDZIE kupic osprzet do PS3 ??
Autor Wiadomość
SZANIA 
drifter
to on nie jest


Auto: 330D / EVO VI RS2
Skąd: Czechów
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 364
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 17:41   GDZIE kupic osprzet do PS3 ??

Mam pytanie bo sprawilem sobie PS3 i potrzeba mi troche gier moze jakas kierownica myszka do gry w strzelanki typu jericho i COD4,COD3. bo na padzie to lipa troche.. jezeli jest jakas strona czy cos to wpisywac bo w media-markt to gry od 199 do 269zl :O . allegro to wiem tez mozna ale co jeszcze..? a i kolejne pytanie Czy ma ktos z was intercooler do |Ps3|??? ....bo podobno troche sie grzeje i po zamontowaniu czegos takiego jest lepiej... chodzi mi o wydajosc grafiki.. a moze cos pokrecilem no niewiem dlatego pytam..
_________________
GWINT CUSCO,SILNIK EVO IX,WYDECH BLITZ 3 CALE,SRURKI ROZPURKI,EXEDY STAGE 3,CARBON MASKEN.415ps/570nm
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 18:43   

Gry i osprzęt kupisz na Krakowskie Przedmieście 55, na pierwszym piętrze (VIP GAMER czy jakoś tak), myszka i klawiatura działają spokojnie z PC także przepnij sobie, kierownice przez net (sirius.pl polecam Logitech Driving Force Pro coś koło 350zł) interkulery i inny szajs daruj sobie. PS3 to nie X0 i sie nie kotluje sie tak.
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 21:20   

co do kiery mozesz chwile poczekac w USA lada dzien ma miec premiera Logitech Driving Force GT cena w polsce ok 550zl , w VIP Gamerze tez mozesz wymieniac gry , a najtaniej przez siec , czasem za mała kase mozna kupic giere w stanie idealnym :spoko: link-info o kierownicy
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam