FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie są naprawdę fajne gry na PSX 3 ?
Autor Wiadomość
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Pią Maj 30, 2008 21:45   Jakie są naprawdę fajne gry na PSX 3 ?

Witam.
Brat chce mi jutro kupić i sprezentować w Belgi PSX3 i do tego trochę gier,żebym po operacji w łóżku się nie nudził.Jakie gry byście polecali oprócz strategicznych.Proszę o podawanie konkretnych propozycji najlepiej z krótkim opisem lub linkiem żeby można było zerknąć na okładkę -co to przynajmniej jest.Nie wiem czy jest sens zakupu ,bo to kupę szmalu kosztuje,ale może jakby jakieś gierki wpadły w oko to czemu nie.
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 00:58   

Zależy co lubisz ale 2 obowiązkowe pozycje to Gran Turismo 5 i GTA 4 na inne i tak zbraknie Ci czasu :mrgreen:

GTA http://pl.youtube.com/watch?v=hKSk1bW9qzw

GT5 http://pl.youtube.com/watch?v=HjO12QbT4XU KOSA :D
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 04:46   

O tych myślałem,ale może jeszcze Formula One Championship Edition (PS3) i cos w stylu Metal Gear Solid ???
Lubie wszystkie gry oprócz strategicznych.
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 06:54   

Ratchet & Clank: Tools Of Destruction - super platformówka z konkretnym jajem.
GTA IV - wiadomo, symulator gangstera, osobiście jak dla mnie kandydat nr1 do gry dekady.
Resistance - Fps z naprawdę ciekawą i wciągającą fabułą.
Motorstorm - jedne z lepszych arcadowych wyścigów w jakie grałem, konkret demolka i prędkość w rockowym tempie :mrgreen:
Uncharted Drake`s Fortune - kolejna mega platformówka, gra z gatunku "Must Have"
Gran Tourismo 5 Prologue - kozak gra, ale bez fajery nie ma co sobie psuć zabawy która zaczyna się w trybie symulacji z wyłączonymi wszystkimi wspomagaczami :D
Jak lubisz wykańczać kciuki w mordobicia to Heavenly Sword (daje rade nawet), Devil May Cry 4 (dobre na 30-40godzin), Tekken 5 (tu już się kłania zakup dodatkowego pada), LIAR,HAZE, ARMY OF TWO, F1, NFSa odpuść na dzień dobry szkoda czasu i nerwów. Z dobrych wieści za kilka dni premiera GRID (NFS killer), 12 czerwca Metal Gear Solid 4 (trzeba sie śpieszyć bo już kończą się preordery). Przy kupnie PS3 starajcie się wyszukać wersję z Japoni, pisze na pudełku, na białej naklejce made in bla bla. Chińczykom lecą napędy BD, mój poleciał po 5 miesiącach intensywnej eksploatacji (soczewka plastikowa robi się matowa i kupa), na szczęście można wymienić sobie napęd na ten z Japońskiej wersji, można dostać już za 80-90eu. BTW warto poczekać 2 tygodnie bo od 12 cerwca będzie w sprzedaży zestaw limitowany z Metal Gear Solid 4 + Dualshock 3 (pad który się telepie) zamiast troszkę niedopracowanego Sixaxisa. BTW polecam http://www.ultima.pl/ obsługa na światowym poziomie, w czwartek rano zamówiłem DMC4, następnego dnia przed południem kurier stał przy bramie w paczką w zębach, szok normalnie :mrgreen: Jak coś będziesz chciał jeszcze wiedzieć to pytaj.
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 08:33   

GTA IV, GT 5 P, MGS 4 gry w ktore pograsz bardzo długo i sie nie nudzą :) w tym tyg wychodzi GRID ma extra tryb drift giera połączenie arcade/sim .
Heavenly Sword gra fajna ale bardzo szybka do ukończenia 6-9 h, a Uncharted tomb raider z facetem ale ekstra grafika bardzo mi sie podobała :)

[ Dodano: Sob Maj 31, 2008 09:50 ]
jeszcze Burnout Paradise jest godny polecenia czuć predkość :D
trailer Burnout
gameplay z burnouta
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 16:40   

Panowie a jest jakies forum gdzie można dorwać używane PS3 z jakimiś grami od razu, bo na allegro nic nie ma a nie chce kupować nowego za 1400zl z jedna grą :>
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 23:19   

Rysiek napisał/a:
Panowie a jest jakies forum gdzie można dorwać używane PS3 z jakimiś grami od razu, bo na allegro nic nie ma a nie chce kupować nowego za 1400zl z jedna grą :>


Z tym to Ci będzie ciężko :)

Ja Rysiu moge Ci załatwić chyba za 375 euro
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 06:06   

Podobno ta gra GT 5 Prologue to narazie nie jest pełna wersja gry i szkoda narazie kupować.W sierpniu podobno ma być pełna wersja.
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 07:10   

Pełna wersja wychodzi w 2009, co do GT5P to jest 40wyścigów, chyba 80pare aut, multiplayer, na jakiś czas wystarczy by się pobawić.
_________________
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 05:49   

Macior oprócz tej firmy Ultima znasz jakieś inne jeszcze dobre sklepy.Zauważyłem ,że ceny na stronie Ultima są sporo wyższe niż w niektórych sklepach z allegro.Czy przy zakupie np.PSX3 i 4 gier można liczyć u nich na jakiś gratis np.w postaci GRY??? Zakup za granicą został wstrzymany ze względu na gwarancję i mam podjąć decyzję czy zamawiam w Polsce i brat finansuje,czy ma kupić w Belgi i wtedy raczej już będzie bez gwarancji bo nie będziemy się bawić w wysyłki potem za granice konsoli.A tak wogóle to nie ma gwarancji europejskiej???
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 13:37   

jesli chodzi o inne sklepy to z polskich robson link
i jeszcze play asia ; play asia link do sklepu tu mozna dostac duzo ciekawych gier i jest w miare tanio kupic np GTA4 za 38EUR , tylko trzeba poczekac jak dojdzie ok 1,5 do 2 tyg. Co do gwarancj jesli kupisz w PL to do gwarancji wymagany jest paragon oraz karta gwarancyjna jesli dokonasz zakupu w europie to gwarancja jest w polsce na podstawie paragonu milo jak masz jeszcze podbita gwarancje np. w Belgii. Sam ostatnio oddawałem ps3 na serwis i dostałem nową sztuke :D w lublinie serwisantem jest Dukat-serwis ale oni tylko konsole zbieraja i wysyłaja do Wa-wy ,gwarancja jest na terenie Europy.
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 16:22   

kwachus, wszystko powiedział :D Co do sklepów to nie ździw się jak zamówysz tytuł za 189 i przyjdzie do ciebie po tygodniu czekania za 229zł, dwa razy mnie tak zrobili w gram.pl. Ultima ma ten plus, że preordery wysyłają dwa-trzy dni przed premierą, ja GTA IV dostałem dzień przed :D No i nie kombinują z cenami.
_________________
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 16:34   

Dzięki Panowie.
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 23:01   

Konsola zamówiona w zestawie z GTA4 .
Mam pytannie co lepiej kupić GRID czy Colina Dirt,czy może jedno i drugie.Kiedyś Colina p1 i 2 przeszedłem całego na 1 miejscu i b.podoba mi sie ta gra.GRID wydaje się bardziej arcadową grą.Brat mi mówi ,że jak GRID mam mieć to Colin juz bez sensu.Znawcy tematu niech się odezwą.
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 10:53   

W Grida własnie gram , zalerzy czy wolisz wyscigi uliczne czy wrc w kolina gralem ale niewciądnoł mnie tak jak GRID . W Gridzie masz super tryb drift jesli to lubisz to must have ,co do arcade to nie jest sim i niema co porównywac do np GT5 ale jak wyłączysz wszystkie wspomagacze to sie zaczyna ćwiczenie umiejętności :D , jak nie jestes pewny mozesz pobrac demo colina i grida i sam ocenic, mnie drift wciągnoł zabawa jest super jesli chodzi o Ai to przeciwnicy sa agresywni a wyscigi podzielone na USA EUROPE i JAPONIE.Moge polecic Grida spokojnie jeszcze jest smaczek w postaci wyscigu le mans 24 i zbierania załogi :spoko: Dirt jest starszy wystepuja pojedyncze wyscigi na asfalcie itp ale to nie to faktycznie oba tytuły sa arcade ale w Gridzie usprawniono troche grafe dodano swietny efekt polonej gumy ,zresztą ten tytuł to prawdziwy nfs killer i puki co stajnia EA wypuszcza babole coraz gorsze :/ Jak masz czas to obczaj dema z PSN a jak juz masz kupic to spokojnie bierz Grida
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam