FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie są naprawdę fajne gry na PSX 3 ?
Autor Wiadomość
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 19:38   

Pochwalę się jaki zestaw brat mi sprawił.Na początek chyba starczy.Normalnie nosze banana non stop na twarzy:
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 21:15   

Szkoda, że zamiast Sixaxida drugiego nie ma dualshocka3, no i do zestawu brakuje Ci Ucharted :D Nic tylko pogratulować brata :D Podłączaj pod necik i zapodawaj swój psid i ciśniemy w GTA :mrgreen:
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 21:34   

Super :wow: tylko pogratulowac:) jak juz sie podłączysz podaj PSN id:) Miłego grania :spoko:
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 06:07   

Narazie sprzęt jest jeszcze w Belgi.W niedziele ma być u mnie.Jednak tam jest dużo taniej.Jak się zainstaluje napewno podam namiar na online.Żeby mi pomóc brat miał pare gier poinstalować i skonfigurować PS3.
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 21:03   

Sprzęt w domu juz od niedzieli i strasznie GRID mnie wciągnął narazie.Na internecie się zalogowałem i nawet grałem mój PSN ID rafirud .Musze cos wymysleć z netem bo mam jeden kabel i adres ,więc jak chce ps3 podłączyc to kabel przekładam i resetuje modem ,żeby zalogował się na Ps3.
Swoją droga da się jakoś podłączyć kompa i ps3 tak żeby kablówce nie płacic za dwa adresy IP?
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 23:03   

Kupno routera za 100zł, zmiana adresu mac routera i latasz, możesz przyinwestować nawet te 150zł i kupić router z WIFI i nie musisz ciągnąć kabla do Pesa.
_________________
 
 
 
Piter 
Widać, że się stara

Auto: brakk
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 34
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 15:45   

Odświerzam... Ja mam pytanie gdzie w Lublinie wyrwać niedrogą konsolę ( oczywiście nówkę ). Widziałem jakiś sklep na allegro Vido-Top mający swoją siedzibe na Krakowskim Przedmieściu 68 i tam mieli nówki po 1399zł także jeszcze znośnie, słyszał ktoś o nich? Może polecacie inne sklepy?
Kolejna sprawa to gry. Mam znajomego w USA, który przylatuje w sierpniu, tam gry są o wiele tańsze jak z pewnością wiecie, przykładowo GTA4 nówke można wyrwać za 35$ i tu jest moje pytanie: Jako że nie mam 18nastu lat i na konsole pracowałem od lipca, a fundusz na PS3 to około 1550zł to: jaką gre poza GTA4 wybrać, chodzi mi o jakieś wyścigi GT5 lub Grid, wiecie może co będzie lepsze dla osoby która całe życie przegrała na NFS, Toca czy Test Drive Unlimited... Tu też pojawia się pytanie na czym polega wymiana gier w sklepie VIP GAMER? Czy trzeba coś dopłacac cyz jak? No i czy tam też są konsole do kupienia. Nie ukrywam że chciałbym kupić z padem Dualshock ale prawie w każdej oferowanej na allegro w zestawie są SIXAXIS.
Kolejne pytanie to odnośnie kabla HD dzięki któremu można grać w jakości HD . Czy dostaje się go przy zakupie konsoli? Cyz też trzeba go dokupić, jeśli tak to jaka jest jego cena?

Dziękuję wszystkim z góry za odpowiedź...


pozdrawiam, Piotr
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 16:07   

Od początku przyszłego tygodnia czy jakoś zaraz, zaraz ma być w Media Markt promocja 1299zł za PS3 40gb z Sixaxisem, nowa wersja 80gb + dualshock3 ma być w europie jak tylko skończą się 40gb, więc jeszcze trochę, kabelek HD musisz kupić oddzielnie, uważaj też na gwarancję z MM, ostatnio miałem ciekawą sytuację że niechcieli przyjąć konsoli bo nie miałem gwarancji Sony Poland, a jedynie paragon zakupu który jest równoznaczny z gwarancją, dopiero postraszenie Rzecznikiem Praw Konsumenta poskutkowało i po 10dniach dostałem nówkę szutkę z Sony Poland, także jak coś się stanie to odrazu z mordą do nich, grzecznie się nie da. Video-Top chyba jest albo było oficjalnym dystrybutorem Sony, kiedyś tam TV kupowałem (z 7-8lat temu). Z gier to tak prawde mówiąc GTA4 jest dobre na jakieś 30-40godzin (najlepiej używkę na allegro wychaczyć) potem zamuła, na pakiet startowy MGS4 (w nic lepszego od czasu FF VII nie grałem), Motorstorm (Używki na allegro po 50-70zł), GRID mega wyjebisty, zwłaszcza gra przez net, Guitar Hero 3 trochę drogo bo od 250zł ceny się zaczynają, ale warto można się konkretnie wyszaleć z wiosłem :D GT5 jest fajne ale bez kierownicy lepiej niepodchodzić bo co to za zabawa na padzie, jak lubisz bijatyki to Tekken 5 DR obowiązkowy zakup, z PSN polecam Super Stardust HD i Echochrome Co do Vipgamera to za wymianę płaci się jakieś 20 czy 30zł, nie pamiętam dokładnie. Co do zakupu gier to allegro i polowanie na używki w dobrej cenie, i koniecznie kupuj DualShocka 3 bo gra na standartowym sixaxisie wg mnie mija się z celem.
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 16:43   

To ja jeszcze uzupełnie.
Z gier to wyścigi "GRID" są najlepsze ,wyszła ostatnio fajna strzelanka (totalna wojna prawdziwa) jest demo na PS3 i przez net jest zawalista gram od rana do wieczora "BATTLEFIELD BAD COMPANY" czekam już na paczkę z pełną wersją.Ze strzelanek jeszcze" CALL OF DUTY" i "TOM CLANCY'S RAINBOW SIX VEGAS 2".
GT5 odpuść sobie narazie jak kasy nie masz bo Grid bije wszystkie ściganki.
 
 
 
Piter 
Widać, że się stara

Auto: brakk
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 34
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 17:22   

Ok, na Grida po waszych wypowiedziach jestem zdecydowane w 100%... Rafi pytanie do Ciebie bo podobnie jak ja lubisz grać w strzelanki: Grasz na padzie czy myszce w nie? Jeśli na padzie to czy długo zajęło Ci przyzywaczejenie się do tego.
Orientujecie sie może jakiego neta trzeba mieć żeby bez problemu grać w np: Grida przez net? Niestety mam 512kb/s i bje się że może to nie wystarczyć.
Co do dualshocka, kierownicę to z pewnością je nabędę, ale to przyjdzie z czasem bo tak jak pisałem kasy za wiele nie mam.
Jeśli chodzi o MediaMarkt to miałem podobną sytuację z kierwonicą do kompa, aczkolwiek jest to dziwne że nie dają gwarancji Sony.

Chętnie nagrodziłbym was "pomógł" ale niewiem dlaczego ta opcja mi się nie wyświetla :mad:
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 17:33   

Gram padem i bardzo szybko się nauczyłem.Wiadomo,że jak nowa gra to z godzinkę trzeba opanować i zapamiętać przyciski.Mam zwykłe 2 pady i jest super,a co do dualshock to nigdy mi się to niepodobało i mnie rozpraszało.Każdy lubi co innego i ja mam takie zdanie.Internet mam 512mb z kablówki i śmiga wszystko super na PS3.Jest fajna opcja na ps3 że można w formie ala sms wysyłąć wiadomości do znajomych w trakcie gry lub za pomocą słuchawki bluetooth rozmawiać w czasie gry.Śmiało kupuj i będzie super granie,a jest duzo gier demo na ps3 do ściągnięcia i można sobie popykać jak się kasy nie ma na pełna wersję.
Co do pomógł to mój temat i ja tylko mogę kliknąć komuś :> .
 
 
 
Piter 
Widać, że się stara

Auto: brakk
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 34
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 17:40   

Aha, no to świetnie, mam nadzieje że jak sie podszkole w Grida to zagramy kiedyś :D :D
Mógłbys mi jeszcze wytłumaczyć jak miałbym grać w te demka? Pobiera się je za pomocą netu?
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Nie Lip 27, 2008 17:46   

PS3 to jest bardzo multimedialne urządzenie lepsze od każdego DVD bo nawet ble ray płyty odbiera,wszystkie gry są nagrane w systemie 5.1 i na kinie domowym jest zawalisty realistyczny dzwięk.W PS3 można normalnie przeglądać strony internetowe i przez Playstation Store (funkcja),oglądasz i czytasz o grach oraz pobierasz dema lub pełne wersje gier kupujesz.Tu masz stronkę gdzie dużo możesz poczytać : http://pl.playstation.com/
 
 
 
Piter 
Widać, że się stara

Auto: brakk
Skąd: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 34
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 17:52   

Panowie przepraszam że męczę ale: w necie znalazłem że gra na PS3, Devil May Cry 4 jest normalnie instalowana na dysku!
Czy inne gry takie jak Grid czy GTA też tego wymagają?
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 19:45   

Nie wszystkie, tylko że w ps3 masz ten dysk już w standardzie i naprawdę się przydaje. Dmc4 instaluje się 20minut jak mnie pamięć nie myli, a w zamian loadingi trwają 6-7 sekund.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam