FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Tylne głośniki w e46
Autor Wiadomość
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 11:02   Tylne głośniki w e46

Hej!
Tak się składa, że w moim dresowozie z tyłu jest miejce na góra- 14 cm czyli nic fajnie grającego tam nie włożę. Ale się uparłem i chciałem włożyć 16-18cm jakiegoś pioneera bo mam takie radio. półka to mały problem bo można ją wyciąć, ale pod spodem jest jeszcze gruba blacha od dołu-od bagażnika... hmmmm trzeba ją chyba ciąć... Może ma ktoś pomysł jakby poprawić nagłośnienie w e46 niewielkim kosztem... takim do 300-400pln.

to co jest gra na prawdę słabo-przynajmniej dla mnie.... mam z przodu po 13cm i z tyłu 14 cm ok 110W.

pozdro
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 13:13   

Odpuść sobie ten tył, dozbieraj trochę grosza (1500-2000zł) i zrobisz naprawdę konkretny przód na dwudrożnym systemie z wygłuszeniem i może jeszcze wystarczy na jakiś piec. Efekt będzie 1000% lepszy jak włożenie czegoś badziewiastego na tył, a pasażerowie niech fabryki słuchają :mrgreen:
_________________
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 13:34   

Powiadasz jak się bawić to szerokim gestem...hmmm kwestia to rozpatrzenia :>
Tylko tak sobie myślę, wielkim melomanem nie jestem po prostu lubię jak mi trochę dudni :mrgreen: i zastanawiam się czy nie wrzucić badziewiastego tyłu, włożyć do bagażnika jakiś młot pneumatyczny i tyle...koszt byłby na pewno niższy, niż profi przód o którym piszesz....
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 15:26   

Koszt napewno niższy, ale i efekt mizerny, chyba że chcesz aby na dzielni się dobrze niosło. Zainwestuj w dobry przód i montaż, obejdziesz się bez suba w bagażniku, przynajmniej przez jakiś czas :mrgreen: Tak wogóle to gdzie masz głośniki w drzwiach przy rączce czy na dole przy nogach ????
_________________
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 07:32   

Głośniki z przodu są tam na dole....ale ptaka je słychać, niby jakieś porządne alpiny ale dla mnie to one popierdują :| Może ja mam problemy ze słuchem? :mrgreen:
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 10:37   

No to problem rozwiązany, na 1000% wejdą Ci 16cm i montaż nie jest kłopotliwy. Moja rada taka wytłumić drzwi na przodzie, dorobić pierścienie pod 6,5calówki, założyć dobry zestaw, podpiąć piec i będzie malina. Z głośników polecam Dego ST-650 jedne z najbardziej uniwersalnych głosników, można słuchać od jazzu, przez jungle kończąc na hm. Co do tego, że ich nie słychać to właśnie tak jest jak ktoś bez wiedzy i pojęcia wypruje seryjne głośniki które zazwyczaj są w jakiejś tubie czy komorze rezonansowej przez co jakoś tam grają, ale taki Jan czy Czesław wyrwą, wsadzą najtańsze chińskie gówno jakim jest Alpine czy Pjonier i cieszą się, a tak naprawdę to te głośniki nie mają warunków do grania i tylko sobie pykają.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam