FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Peugeot 206 GT
Autor Wiadomość
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 08:32   Peugeot 206 GT

nie miałem styczności z 206, wiec potrzebuje opinii, wszystko co wiecie na temat 206 z lat 99-01(jak z częściami, awaryjnością, blachą itp.)

a jeszcze lepiej, jak by ktoś coś powiedział o tym dokładnie modelu 206 GT 2.0l i tym silniku, może jakieś mody, chodź to nie jest założenie

wszystkie info mile widziane, oprócz zbędnych tekstów typu: to peugeot, to do du@$%y
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 08:43   

silnik ciężko do modyfikacji, znajomy ma najbardziej podłubanego GTka w PL, wycisnał niewiele koni jak na wkład który włożył...
za tą kasą by miał RC, ale fakt że takowe klepie ;)

skrzynią wachlujesz jak wiosłem, aż mnie to odstraszyło ostatnio jak się przymierzyłem do S16

rozumiem że różnice s16/GT znasz, więc pisał nie będę :)

tylna belka lubi się schromolić i trzeba regenerować, a to coś pewnie 700-1000zł

poza tym bardzo wygodny dupowóz :spoko:
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
Ostatnio zmieniony przez Misiek_lbn Sro Paź 01, 2008 08:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kris 
drifter


Auto: impreza gt
Skąd: LSM
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 273
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 08:43   

Podstawa : tylna belka, trzeba pilnować osłon łożysk w belce w ten sposób inwestując po 100tyś km 400 pln oszczędza się 2 tyś, które trzeba wywalić na druga belkę jak poleci. Przedni zawias : na naszych drogach lecą swożnie, jeśli Ci to nie przeszkadza można założyć od 1,1 zwykłe pływające wytrzymają 50-70 tyś zamiast 10-15. Te silniki raczej nie lubią gazu- ale to chyba żadna niespodzianka. 206-tki Mają nadsterowny tył, trzeba delikatnie kontrować czasem wynika to z wysokiego osadzenia tyłu- ja bym sobie od razu obniżył tył, bo jak fantazja poniesie na mokrym to można się zdziwić. Poza tym daje mase frajdy z jazdy. Do tej pory mam 206 xs 1.6 16V i jest ok tylko trzeba o niego dbać. Aha w 2.0 zresztą 1.6 też hamulce seria są do pupy jak dla mnie.

pozdro
_________________
WWW.KOMORSKI.PL
 
 
 
bro 
Widać, że się stara
cichy podglądacz

Auto: 307
Skąd: Czuby
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 35
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 09:36   

Pełna regeneracja tylniej belki 1200 zł. Więc, nie wiem skąd kwota 2000 zł :P
Na takie małe auto 2.0 to całkiem duzo, 135-6 KM każdy katalog inne dane pokazuje. Auto warte zainteresowania, ważne by kupić zadbane. Jak każde auto może się popsuć. Wpadnij na forum 206, tam znajdziesz multum informacji właśnie dla kupujących.
_________________
Gazowe urządzenia grzewcze Termet Lublin, Kolektory Słoneczne Lublin
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Sob Paź 04, 2008 23:56   

dzięki za odpowiedzi, z puga nici, nawet nie zajrzałem pod maskę, od razu wydało mi się to podejrzane gdy gość chciał się zmieniać na seja, no i niestety moje przeczucia się ziściły :)
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam