FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Nie Paź 05, 2008 00:18
Czarna lista allegro i nie tylko.
Autor Wiadomość
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 21:03   

Ogłoszenia nie ma :(
 
 
 
marek44 
Nowiciusz ;>

Auto: mazda
Skąd: Piaski
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 09:50   

Tutaj tworzona jest lista nieuczciwych allegrowiczów.

http://allegroczarnalista.pl/
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 15:34   

Joł.
Właśnie wróciliśmy z Modliborzyc. Z takim chamstwem, tupetem, skurwysyństwem, bezczelnością i wszystkim tym co złe top się nigdy nie spotkaliśmy. Porostu brak mi słów i nie wiem jak zacząć. Stary gruby gbór wielki handlarz autami. I mam nadzieje, że jego synalek wielki majster, spec, fachowiec, teoretyk kurka jest zarejestrowany na forum i właśnie czyta moje wypociny, a jak ma do mnie jakieś ciśnienia to proszę bardzo. Ja przyjadę do tej dziury, gdzie psy chujami wode piją tylko zorganiuzję sobie autobus, żeby z kolegami chamami z dzielni przyjechać bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie a chamstwo powinno się zwalczać chamstwem.
No ale po koleji.
Znaleźliśmy zafirę na alledrogo i się umówiliśmy z właścicielem. Pojechaliśmy i wchodzimy na podwórko.
Koleś otwiera nam garaż i mówi prosze bardzo, nawet drzwi nie otworzył. ciemno w garażu jak w pupci i z wielką łachą wyprowadził lochę na podwórko. ZAkopciła jak stara lokomotywa, chociaż zapewniał że idealny stan. Ojciec się pyta, czy można odpalić to ten zakurwiał pod nosem i rzucił kluczyki jak kurka. Ojciec odpalił, idzie zajżeć pod maske a ten wyciąga kluczyk i do kieszeni. Zdziwiliśmy się, ojciec poprosił jeszcze raz o kluczyk to znowu zakurwiał pod nosem i dał. Ojciec mówi, że Inspect się świeci. Ten handlarz jak sie wkurwił zaczął rzucać kurka że mój ojcec jest jakiś pojebany. Przyleciał jego synalek w szlafroku i pierdoli że mó j ojciec się nie zna. No to ja do niego żeby sam pokazał jak się zna to kurka zawrócił na pięcie i poszedł do chałupy. Handlarz wkurwiony mówi że przyjechaliśmy szukać dziury w całym a nie samochód kupić. No to ojciec mówi że chciałby się przejechać tą Zafirą, a handlarz "A po co?" "No chciałbym się przejechać zobaczyć jak jeździ, może wcale?"- ojcec. Ten się znowu wkurwił zaczą kurka znowu rzucać że samochód jest w stanie idealnym i nie ma potrzeby jeździć. Mówi "Pan se będzie jeździł jak se pan kupi" stary też sie wkurwił mówi da pan się rpzejechać to kupię. No to uległ, mówi, pan przestawi samochód "stał na wyjeździe" no i ja zostałem na podwórku i nasłuchałem się kurew na nas ojcu nic nie móiłem bo zara by się jeszcze bardziej wkurwił. No i wyjeżdża tą zafirą, zatrzymuje się przed podwórkiem i ojceic do niego czy może on pokierować. Handlarza już chyba strzelił piiiii bo jak się wkurwił zwyzywał nas skurwiał że jesteśmy złodziejami, że chcemy mu samochód zabrać nbo to ojciec mówi że pan se siądzie obok przecie. A ten się wkurwił wydarł się "SPIERDALAJCIE" i zrywnie ruszył na swoje zakichane podwórze bluzgając na całą wieś.



Link do Zafiry:
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9596950

Polska , Modliborzyce (woj. lubelskie),
tel.: +48 608 -851-668
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 21:10   

.... ale rozumiem żeś zdenerwowany ale rzeczowo ... bo ni uj nie idzie złapać OCB szczególnie po integracji z sąsiadem :S
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 21:29   

Krócej, koleś na początku nie chciał wyprowadzić auta z garażu. Z łachą wyprowadził. Z łachą odpalił silnik ale po kilku sekundach zgasił. Nie chciał dać jazdy próbnej usprawiedliwiając tym, że jesteśmy złodziejami. 0.o
Przez cały czas bluzgał przy nas, mówił że jesteśmy pojebani, nie znamy się no i wyzywał nas a na koniec kazał spierdalać.
 
 
 
marcinmk2 
streetracer


Auto: audi a4
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 864
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 22:18   

Clio napisał/a:
Krócej, koleś na początku nie chciał wyprowadzić auta z garażu. Z łachą wyprowadził. Z łachą odpalił silnik ale po kilku sekundach zgasił. Nie chciał dać jazdy próbnej usprawiedliwiając tym, że jesteśmy złodziejami. 0.o
Przez cały czas bluzgał przy nas, mówił że jesteśmy pojebani, nie znamy się no i wyzywał nas a na koniec kazał spierdalać.


Podobną sytuację miałem w komisie samochodowym w Elizówce ( po drugiej strony giełdy).

Właściciel / Sprzedający darł się na mnie twierdząc że samochód którym jestem zainteresowany nie jest bity - na co ślady ewidentnie wskazywały że był do tego dochodzą słowa wulgarne.Odradzam tego auto komisu
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 20:56   

Clio, wrzuć na allegro drugą aukcję z fotkami tej zafiry, taką samą ceną i stosonym opisem, szkoda na chama nerwów.
_________________
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 14:22   

MACIOR napisał/a:
szkoda na chama nerwów.


Dlatego dam sobie już spokój. Emocje opadły.
A jak bym zrobił jak piszesz, to zaraz by się wkurwił znowu i wydzwaniał do mojego ojca (bo on do niego wcześniej dzwonił) i by tylko ambarasu narobił. ;)
 
 
 
daniell 
Specjalista


Auto: BMW E46 , Mercedes w203
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 172
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 20:36   

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9345780
odradzam zakup tego auta w ogłoszeniu 158tys a w schowku znalazłem podczas oględzin fakture z 2007r. z marca z przebiegiem 271tys km czyli to tej pory ma ok 400tys km.panowie z komisu niby o niczym nie wiedzieli rzecoznawca PZMot wycenił je na 10tys zł i nawet przebiegu niesprawdził,a jak juz chciałem kupic to mi zaproponowali na fakturze ze wpiszą 10tys zł. :mad: -mowa o bmw
_________________
بحضور رئيس الجمهورية البولندية ليخ كاتشينيس ورئيس مجلس الوزراء دوشالأرا
Ostatnio zmieniony przez daniell Wto Sty 26, 2010 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
koddok 
Nowiciusz ;>

Auto: gts
Skąd: Polska
Dołączyła: 22 Gru 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 25, 2009 10:41   

Witam :) Mam pytanie- Czy istniej 'czarna lista' komisów samochodowych?
_________________
Pozdrawiam;)
 
 
wujek 
drifter
a.k.a. jedentrzy


Auto: D5244T+
Skąd: Bronowice
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 356
Wysłany: Pią Gru 25, 2009 23:11   

www.bezwypadkowe.net
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 19:12   

http://bezwypadkowe.net/f...-warszawa-6344/ :mrgreen:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
tomczo 
Specjalista


Auto: Opel Astra Coupe Turbo
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 197
Wysłany: Sob Sty 02, 2010 10:39   

Rysiek napisał/a:
http://bezwypadkowe.net/f...-warszawa-6344/ :mrgreen:


co ja zrobiłem :wow: :D :D hehe

dzięki Rysiu :D

żeby nikt nie pisał niepotrzebnych komentarzy,to powiem tylko tyle,że wiedziałem o tym, zanim ogłoszenie pojawiło się na necie i znam całą historię autka,więc luzik :)
_________________
Opel Astra Coupe Turbo - Z20LET ;) )
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 00:09   

po dzwonie z przodu

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11082937
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
KIT GTO 
speed demon


Auto: DESTRUKCJA
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 3345
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 11:00   

powinni karać za pisanie bezwypadkowy :/

http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C10318614

po dzwonie z przodu i zmiętoszony prawy tył :mad:


Co najlepsze na tej Astrze jest mój zderzak który sprzedałem w lipcu (i tez był naprawiany) :D

PS. Jak myślicie czy po części mogę się czuć właścicielem tej Astry :mrgreen:
_________________
PRZEKŁADAM LANS NAD OSIĄGI.... 19CALI :D :D :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam