FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
MacBook/pro/air Ipod/phone/touch
Autor Wiadomość
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 16:45   MacBook/pro/air Ipod/phone/touch

Witam napewno wiekszosc z nas słyszała cos lub posiada sprzet firmy Apple.Mysle ze z powodu wzrosu zainteresowania mozna załozyc temat by podzielic sie doswiadczeniem odnosnie danych produktów.
Zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony Apple link
lub odzacu do działu laptopów MacBook

Osobiscie zastanawiałem sie nad kupnem jakiegos mac booka ale bardziej pro ale cena poprostu powala ale to tylko w polsce:p , w sierpniu otworzono siec sklepów iSpot, w ciagu roku jakis ma pojawic sie na lubelszczyznie . Osobiscie jestem posiadaczem ipoda nano
na sam odtwarzac niemoge narzekac ale oprogramowanie w systemie microsoftu to porazka totalna:( i zdecydowanie muli system zas w srodowisku Mac Os X sprawuje sie ok i jest to głowny odtwarzac muzyki w lapkach appla.

Jesli macie pytania odnosnie sprzetu ,systemu lub jestescie użytkownikami produktów appla wypowiedzcie sie :)
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 17:22   

Mam iPhona, mały laptop w kielni, można sobie "gejtecha" zapodać, soft do zczytywania sygnałów OBD i masę innych pierdoł, jako telefon też się sprawdza :D Mam też MiniMaca i jak ktoś chce kupować HTPC niech odrazu oleje temat i ciśnie po mikrusa, małe designerskie pudełko, nie wydaje praktycznie żadnego dzwięku, obsługuje się prościej niż babę. W obu urządzonkach jest pare minusów jak wysyłanie wizytówek czy obsługa niektórych kodeków, ale po 2-3 dniach przestaje się zwracać na to uwagę, choruję teraz na MacAira, ale jeszcze trochę poczekam niech ceny się ustabilizują na cywilizowanym poziomie.
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 18:41   

W polsce co do cen to niema co liczyc o stabilizacji ale spadek bedzie bo jest zapowiedziana nowa linia macow , i ceny spadną w dół :) Air jest super pomyslem ale zewnetrzny naped optyczny... mysle ze jakos by mogli upchac cd zwiekszajac grobość o jakies 2-3mm ale faktycznie produkt minimalistyczny i bardzo ładny.
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 20:48   

Po co Ci DVD czy CD w laptopie, kto używa teraz płyt???
_________________
 
 
 
kwachus 
drifter


Auto: Seat Toledo
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 247
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 13:38   

Czasem potrzeba jest cos nagrac wiadomo mozna zawsze na jakiegos pendriva, ja jakos jestem przyzwyczajony do płyt. Ja ciagle przygladam sie serii PRObooków i bym pewne to kupil gdyby nie cena ,pewnie jak wyjdą nowe procki intela to wyjdzie nowa generacja Maców .
_________________
http://www.xboxlc.com/car.../kwach%20pl.jpg
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam