FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie mają giętarke?
Autor Wiadomość
Ar2r_K 
znawca

Auto: Sierra & Scorpio &
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 55
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 01:05   gdzie mają giętarke?

Szukam jakiegoś zakładu gdzie mają giętarke do wydechow (oprocz niedziałka na warszawskiej) No i zeby ceny były normalne. Potrzebuje banalnie prostą żecz a nikt tego niechce/niemoze zrobić :(
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 02:02   

to do jakiej srednicy rur potrzebujesz i moze powiedz jaka to rzecz (zeby polecic dobry zaklad, a nie zebys jezdzil po calym miescie i sie dopytywal) bo sa rozne gientarki jak rozna ta "banalna rzecz" moze byc...
_________________
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 10:05   

chyba w dakro na naleczowskiej maja....
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 15:09   

Co do gientarki to w tym zabitym dechami mieście nie ma gientarki która potrafiła by zmienić kształt prostej rury bez zmniejszania jej wewnętrznej średnicy, najbliższa jaką znalazłem jest pod Krakowem, zrób wydech z kolanek wyjdzie troche drożej ale średnice będą zachowane.
_________________
 
 
 
Ar2r_K 
znawca

Auto: Sierra & Scorpio &
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 55
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 15:35   

ki w średnice :P samochod i tak mocy nie ma to jak będzie niewielkie załamanie to nic sie nie stanie. A chodzi mi o to zeby dogiąć rure zamiast ostatniego tłumika. Czyli koło 1,5(moze mniej) metra rury . Rura tak jak miezyłem to fi 50mm. A wszystkie zakłady w których byłem proponują mi tłumik nowy który jest mi niepotrzebny... tylko problemem jest tez wykonanie łączenia (rura nasuwana na rure i skręcona obejmą) z resztą wydechu.
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 20:37   

Ar2r_K napisał/a:
ki w średnice :P samochod i tak mocy nie ma to jak będzie niewielkie załamanie to nic sie nie stanie. A chodzi mi o to zeby dogiąć rure zamiast ostatniego tłumika. Czyli koło 1,5(moze mniej) metra rury . Rura tak jak miezyłem to fi 50mm. A wszystkie zakłady w których byłem proponują mi tłumik nowy który jest mi niepotrzebny... tylko problemem jest tez wykonanie łączenia (rura nasuwana na rure i skręcona obejmą) z resztą wydechu.


a moze taka zlaczke elastyczna? bo chyba chodzi Ci o to zeby mozna bylo raz zakladac rure a raz tlumik? bo jesli nie to zrob to hardcorowo migomatem :D najprostsze laczenie :D
ja mam wszystko spawane... kawalek za kolektorem w miejscu tl. srodkowego rura pozniej spaw rura i kolejny spaw tl. przelotowy REMUSa (koncowy).... jak mi cos sie odmieni (w sensie bede chcial wstawic katalizator metalowy o wiekszym przeplywie zamiast rury) to szlifierka katowa (gumowka) i spawanko :D a co do tej gietarki to moze rzeczywiscie lepiej (i szybciej) dobrac jakies kolanko i dwa kawalki rury...
 
 
Ar2r_K 
znawca

Auto: Sierra & Scorpio &
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 55
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 21:31   

chodzi dokładnie o rure od punktu A oznaczonego na fotce ( http://img201.exs.cx/my.p...e=wydech4vt.jpg ) do konca wydechu. A niewspawam prostej rury zamiast tłumika bo reszta rury jest juz mocno skorodowana i nie ma to sensu. Rysunek to wydech sierry tak więc widać jakie mniej więcej są tam kąty.
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Wto Mar 22, 2005 23:26   

co do gientarki, to gwarantuje Wam ze profi urzadzen w Lublinie jest przynajmniej 3/4. jednak sa tylko w tych najwiekszych naszych zakladach przemyslowych i dostep do nich jest baardzo ograniczony.
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 07:51   

kfak napisał/a:
co do gientarki, to gwarantuje Wam ze profi urzadzen w Lublinie jest przynajmniej 3/4. jednak sa tylko w tych najwiekszych naszych zakladach przemyslowych i dostep do nich jest baardzo ograniczony.



Tyaaaa :mrgreen:
_________________
 
 
 
Ar2r_K 
znawca

Auto: Sierra & Scorpio &
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 55
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 10:39   

no to niemowcie mi ze dorobienie takiego kawałka rury jest niewykonalne w tej wiosce pod Świdnikiem :wrr: W takim razie wale do niedziałka i gadam za ile zrobi. Ale boje sie ze on to od razu będzie chciał z 50 zeta jak nie lepiej. A wtedy to ja wole kupić tłumik asmeta za 30 zł i przy nim będe miał wyprofilowaną rure. Wtedy wspawam kawałek prostej i juz. Tylko to tez drogo wyjdzie. :(
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 11:52   

napisz PW do goscia o nicku Leszczo
w tematach Hamburga jest najlepiej rozeznany i wie co i jak.
zreszta z kosmosami to ja tez do niego wale :mrgreen:
_________________
 
 
Ar2r_K 
znawca

Auto: Sierra & Scorpio &
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 55
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 17:32   

byłem u niedziałka.... niechcecie wiedzieć ile krzykną za 1,5m rury. Sproboje napisać do Leszcza... zobaczymy co powie :)
 
 
 
goofy 
streetracer


Auto: Galant
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 13 Cze 2004
Posty: 933
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 21:11   

Ar2r_K napisał/a:
tylko problemem jest tez wykonanie łączenia (rura nasuwana na rure i skręcona obejmą) z resztą wydechu.


To nie jest problem. Sa do kupienia połeącxzenia rury z rurą o tym samym wymiarze w tym przypadku 50, problem jest w tym, że masz wtedy do skręcenia dwie obejmy zamiast jednej. :D
 
 
Ar2r_K 
znawca

Auto: Sierra & Scorpio &
Skąd: Kalinowszczyzna
Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 55
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 21:58   

widzisz.... są do kupienia. A ja biedny studęcina jestem i 20 złotych to dlamnie juz sporo kasy :P
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sro Mar 23, 2005 23:47   

Ar2r_K napisał/a:
widzisz.... są do kupienia. A ja biedny studęcina jestem i 20 złotych to dlamnie juz sporo kasy :P

sprzedaj sierre bedziesz mial na wydech :mrgreen:
a tak powaznie to jedz do leszcza KLESZCZ AUTO TUNING...w Świdniku, bo leszczo radził nie radził ale cos by poradził 8)
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam