FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Volvo 480. Czy warto?
Autor Wiadomość
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 10:25   Volvo 480. Czy warto?

Jakieś parę dni temu wyszło na jaw, że moja sąsiadka trzyma w garażu Volvo 480. Samochód stoi już dłuższy czas, ale po podłączeniu nowego aku odpalił prawie bez problemu. Blacha w porządku, ogólnie autko mało zużyte. W związku z tym, że moja piękniejsza połowa ma plan nauczyć się jeździć myślałem nad zakupem. Rocznika i innych parametrów nie znam jeszcze, ale wydaje mi się, że w tych pieniążkach za jakie chce oddać (1k) to warto wziąć. Co o tym sądzicie? Ma ktoś już doświadczenia z tym wehikułem, bo mi wydaje się bardzo nietypowy. Mało tego jeździ...
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
Bagio 
technical monster


Auto: astraII
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1478
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 11:26   

Jezdzilem jako pasazer takim autkiem w automacie. Powiem, ze bardzo fajny samochodzik, przyciaga swoja uwage na ulicy :) Mysle, ze dla kobiety jako pierwsze autko bedzie bardzo dobry. Nie za duzy i nie za maly :)
_________________
...w życiu piękne są tylko chwile...
http://img95.imageshack.u...ola43bn13xd.gif
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 11:56   

jaki silnik? zwykle 1.7 czy 1.7T?
w zasadzie silnik to to samo co siedziało u mnie w nevadzie :) wiec co do silnika to jest bajecznie prosty w obsłudze seryjnie 95KM przy T ok 120KM :)

za to co do gratów to bedzie ci ciężko znaleść bo niestety jest to dość żadki model jeśli chodzi o blachy bo mechaniki jest pełno i po niskim koszcie kupisz... IMO za te pieniądze warto jeśli to 1.7T :) fajny dupowozik
 
 
 
wujek 
drifter
a.k.a. jedentrzy


Auto: D5244T+
Skąd: Bronowice
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 356
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 12:09   

mattey, napisał wszystko 8)
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 19:43   

jedentrzy, w koncu jeździłem renowką z tym silnikiem przez prawie 9 lat wiec silnik skrzynie i cały układ napędowy oraz cześci znam na pamiec :)
 
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 19:48   

Jakoś może jutro podskoczę i pooglądam bliżej. Bo widziałem tylko z okna :) Patrzyłem ceny to roczni 1990 to kosztuje tak 1,5k więc jeśli to podobny to bez rewelki jak na samochód który przestał z 2 lata w garażu.
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 20:32   

tylko dowiedz sie czy nie bylo jakiejs lipy z OC (czy na biezaco placone) itp... bo pozniej sie okaze ze bedziesz musial zaplacic np za 3 czy 4ry lata to Ci sie odechce takich dobrych biznesow :spoko:

a i jak auto stalo kilka lat to do wymiany sa wszystkie plyny i moga sie dziac rozne dziwne rzeczy z elektryka (przez ten czas styki zasniedzialy), ja mialem auto po dziadku (ktore jako 12 letni samochod mialo tylko 6tys km przebieg bo 10 lat przestalo w garazu) i na dzien dobry w wymiany plynow, poprawe elktryki +aku itp poszlo prawie 1tys pln. Ale jak auto nie jest styrane to warto brac :spoko:
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 21:09   

Jaqub napisał/a:
tylko dowiedz sie czy nie bylo jakiejs lipy z OC (czy na biezaco placone) itp... bo pozniej sie okaze ze bedziesz musial zaplacic np za 3 czy 4ry lata to Ci sie odechce takich dobrych biznesow :spoko:




jest taka zasada ... jak nie mam o czymś pojęcia to nie podejmuje tematu ...



zastosuj ją proszę ... :S :S :S

[ Komentarz dodany przez: MACIOR: Wto Lut 10, 2009 07:28 ]
Za złamanie zasad
! dostajesz OSTRZEŻENIE !


Jak masz o czymś pojecie to napisz, a nie głupie posty sobie nabijasz.
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 21:51   

noPROBlEm napisał/a:
Jakoś może jutro podskoczę i pooglądam bliżej. Bo widziałem tylko z okna :) Patrzyłem ceny to roczni 1990 to kosztuje tak 1,5k więc jeśli to podobny to bez rewelki jak na samochód który przestał z 2 lata w garażu.


dowiedz sie czy jest z T czy bez :) jeśli jest zdrowe to bez problemu bedzie poniewierać np punto GT :) ew. szukaj R21 TQ :)
 
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Pon Lut 09, 2009 22:06   

ale to nie ma być szybkie auto... przynajmniej z założenia. ma nim poruszać się moja małżonka zaraz po tym jak zda egzamin... więc nie wiem czy to dobry pomysł dawać jej ponad 120 konne auto...
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 09:29   

po pierwsze dowiedz sie czy ma T czy nie :) bo jak nie ma to ma katalogowo 95KM hmmm no odjąć te co zdechły ze starości to moze z 75-80 zostało :)
 
 
 
noPROBlEm 
prawdziwy tuner
V6 User

Auto: Galant
Skąd: Bronowice
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 661
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 21:43   

Byli, zwiedzili, zobaczyli i nie kupią. Jak się okazało rok 88 albo 89 (nie pamiętam :) ). Silnik 1.7 niby T, ale T w ogóle nie chciała robić pss..... Blacha z zewnątrz ok, ale od spodu katastrofa, po zimie go wstawili w lata temu, ale nawet nie umyli i swoje musiało zeżreć. Ogólnie wydaje mi się, że zmarnowali go tym postojem. W środku jest ok jak na swoje lata, widać, że go szanowali, ale nie myśleli.
_________________
"Never drive faster than your Angel can fly..."
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Sro Lut 11, 2009 11:29   

no to szkoda :( bo fajny dupowozik :) niejedna chónde by nim pogonił :mrgreen: (jakby zdrowe było ofc)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam