FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
GOLF V GTI
Autor Wiadomość
viera 
Uczy sie pisac

Auto: VW
Skąd: LSM
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 23:11   GOLF V GTI

http://otomoto.pl/volkswa...y-C6014526.html miał ktoś styczność z tym egzemplarzem?
 
 
Marselus 
Specjalista
Audi. Nothing else.


Auto: Audi A3 1.9TDI DPF S-Line
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 171
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 00:21   

Oto moje zdanie:

1. poszukaj lepszego egzemplarza, ten ładny ale za 67 tys. zł to powinien mieć wszystko, 2. bez kłopotu na allegro bądź mobile.de możesz znaleźć śliczny egzemplarz z 2006-07 roku za max. 60tys. zł (bez opłat), w kozackim stanie i przede wszystkim ze skórzanymi sportowymi fotelami, są lepiej wyprofilowane i bardziej pasują,
3. w tej cenie można kupić salonowego z Polski lecz bez nawigacji i z roku 2006..
4. egzemplarze z nawigacją są zazwyczaj droższe o ok.4 tys. zł jeśli chodzi o rocznik 2005-06, im nowszy tym z reguły większa dopłata do navi..
5. większość wersji amerykańskich (był to tak zwany VW Rabbit- Golf) miała kraciastą tapicerkę i nie zawsze tak samo dobre wyposażenie jak europejskie wersje,
6. często można się spotkać z kłopotem w uzyskaniu niektórych części do amerykańskich wersji pojazdów koncernów niemieckich jak np. VAG lub BMW, chociaż chyba najbardziej VW i Audi (różnią się hamulce, śrubki i pierdółki, kończąc na elementach zawieszenia czy elektroniki).

Troszkę to rozkminiłem bo szukałem też takiego ;)

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 00:23 ]
przy okazji zauważyłem, że jak na roczne auto nie ma wzmianki o gwarancji.. być może nie przechodzi z USA do Polski ale tego nie wiem, trzeba by było się dopytać.. jeśli znasz dobrze angielski polecam amerykańskie fora VW i Audi, najlepiej szukaj przez google.com lub yahoo.com. pozdrówki :spoko:
_________________
Wredna Czarna Sucza
 
 
viera 
Uczy sie pisac

Auto: VW
Skąd: LSM
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 10:08   

Marselus napisał/a:
Oto moje zdanie:

1. poszukaj lepszego egzemplarza, ten ładny ale za 67 tys. zł to powinien mieć wszystko,
Mam nadzieję, że sprzedający zejdzie z ceny w okolice 60tys zł :) Musisz jednak przyznać, że egzemplarz kusi przebiegiem. Zastanawia mnie tylko te 220KM, albo pomyłka, albo jako samochód demonstracyjny jest specjalnie trochę wzmocniony, nie wydaje mi się, żeby był robiony w polsce pod potrzeby sprzedającego.
Marselus napisał/a:
2. bez kłopotu na allegro bądź mobile.de możesz znaleźć śliczny egzemplarz z 2006-07 roku za max. 60tys. zł (bez opłat), w kozackim stanie i przede wszystkim ze skórzanymi sportowymi fotelami, są lepiej wyprofilowane i bardziej pasują,
niestety, w poszukiwaniach z przyczyn ode mnie niezależnych jestem ograniczony do rynku polskiego; co do siedzeń USA to są płytsze i szersze pod grube tyłki amerykanów :) w VW TRENDS było porównanie GTI z USA i EURO.

Marselus napisał/a:

6. często można się spotkać z kłopotem w uzyskaniu niektórych części do amerykańskich wersji pojazdów koncernów niemieckich jak np. VAG lub BMW, chociaż chyba najbardziej VW i Audi (różnią się hamulce, śrubki i pierdółki, kończąc na elementach zawieszenia czy elektroniki).
i tu mnie zaniepokoiłeś, czy w przypadku korzystania z usług ASO taki problem też występuje?

Marselus napisał/a:

przy okazji zauważyłem, że jak na roczne auto nie ma wzmianki o gwarancji.. być może nie przechodzi z USA do Polski ale tego nie wiem, trzeba by było się dopytać.. jeśli znasz dobrze angielski polecam amerykańskie fora VW i Audi, najlepiej szukaj przez google.com lub yahoo.com. pozdrówki
również to zauważyłem, mam tylko nadzieję, że DSG nie odmówi posłuszeństwa, jak się domyślam są to już spore koszty z uwagi na skomplikowany mechanizm. Tymczasem czeka mnie weekend na zagranicznych forach :)
Dzięki za odpowiedź! P.S. Jakby ktoś miał coś więcej do powiedzenia odnośnie właśnie tego egzemplarza będę wdzięczny.
 
 
Gobo90 
drifter


Auto: Passat kombi 2,9VR6 4x4
Skąd: Świdnik
Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 447
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 13:03   

a ja polecam auta z usa jest to wielki rarytas na naszym rynku i wśród ludzi w temacie robi nie mały szoł ;) z częściami nie ma raczej problemu :)

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 13:05 ]
ps roberciak z lublina ma identycznego golfa możesz z nim pogadać o częściach.... kupił go lekko pukniętego i części dokupił bez problemów większych.... a nie wolał bys scirocco ?
_________________
http://img141.imageshack....18/corekln0.png
 
 
 
viera 
Uczy sie pisac

Auto: VW
Skąd: LSM
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 13:54   

Nie chcę scirocco, ponieważ szukam szybkiego, zbytnio nie rzucającego się w oczy auta. Czy to ten roberciak od corrado?
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 15:09   

viera, tak
ja na twoim miejscu szukal bym s/rs4 :) szbkie i niepozorne :mrgreen:
 
 
 
wolton22 
drifter
OOOO ;)


Auto: Audi A 4 ( kuleczka)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 225
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 18:07   

viera dokładnie popieram słowa matteya :) w tych pieniadzach napewno cos kupisz :)
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 18:13   

mattey napisał/a:
viera, tak
ja na twoim miejscu szukal bym s/rs4 :) szbkie i niepozorne :mrgreen:



S4 czy RS4 masa ludu rozpoznaje z kilometra, pozatym starsze egzemparze nie dają tyle frajdy go GTI MKV, które wśród braci golfowej jest chyba pierwszym godnym następcą GTI MK I.
_________________
 
 
 
euromax 
znawca

Auto: szybkie
Skąd: Tomaszów Lubelski
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 66
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:15   

ale o czym mowa rs4 ile to ma lat do czego tu porównywać taki rs bedzie pewnie z 2000r. i nalatane z 200tys. to przeciez prawie 10 lat i w jakim stanie z karzdej strony bity , krzywy , i jeszcze nie wiadomo jaki kolejna sprawa to eksploatacja takiego rsa wystarczy wymienic klocki i tarcze na obu osiach to juz mocno uderzy po kieszeni a pewnie jeszcze nie jedno padnie w takim starm aucie a za dobry egzemplarz ludzie sobie cenia sporo wiecej chociaz i niby taki super tez miałem ostatnio zaszczyt ogladac i wcale taki super nie był (zabetonowany na tylnych błotnikach) a goscio cenił go ponad 80000tys. takiego golfa mozna uznac za nówke co do rocznika i przebiegu , powinien jezdzic bez awaryjnie dosyc długo jak nie było nagrzeszone za bardzo wczesniej przeciez to auto ze stanów
Ostatnio zmieniony przez euromax Nie Mar 08, 2009 00:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
viera 
Uczy sie pisac

Auto: VW
Skąd: LSM
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 00:17   

Heh, powiem Wam, że nawet i S6 chodziło mi po głowie :) Ale koszty utrzymania będą większe to raz, a dwa, że odkąd tylko pojawił się MK5 GTI strasznie chciałem go mieć :) Dla mnie jest to kwintesencja cichociemności ;) Inna felga, oznakowanie out i dla 75% kierowców to zwykły golf V. Myślałem też o 207RC, ale nie wiem czy przy prawie 2m wysokości to dobry pomysł, chociaż głównie jeżdżę sam.
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:07   

imo jakos ten sweter domnie nie przemawia :) no moze r32 :) albo rs2 chciaz dla 90% ludu to [ ale to już było ............ ! ;-) ] i zajechane...
 
 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 21:29   

mattey napisał/a:
no moze r32


ee po co jezdzi ciut lepiej i pali wiecej
moze foke ST ? np http://otomoto.pl/ford-focus-st-C8011231.html
mazda 3 mps...
_________________
AUTOMATY...
 
 
viera 
Uczy sie pisac

Auto: VW
Skąd: LSM
Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 14
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 01:25   

Mazda 3 MPS jak najbardziej wchodzi w grę. Ciekawe czy można jeszcze dostać nową i w jakiej cenie. Końcówka produkcji więc na jakieś rabaty można liczyć.
 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 13:56   

2008 http://otomoto.pl/mazda-3-speed-C6217057.html

http://otomoto.pl/mazda-3...a-C7202269.html dzwona pewnie mial tylko pytanie jak duzego...
i szkoda ze nie awd, a moze 6 mps tam jest awd...tylko ze to juz widac ze jest to nie zwyczajna mazda...
_________________
AUTOMATY...
 
 
Marselus 
Specjalista
Audi. Nothing else.


Auto: Audi A3 1.9TDI DPF S-Line
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 171
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 23:53   

nie no super mega masa ten MPS, zamiata, i w dodatku ładny jest.. ale jak już wcześniej pisałem nie mam zaufania do amerykańców, trzeba by było sprawdzić dokładnie dostępność "podstawowych" części.. tak czy siak super wóz, szczególnie ten czarny 8) :spoko:

viera, koleżka jeździ s6 i muszę przyznać, że wóz nieźle idzie ale trzeba się liczyć ze spalaniem 18l przy dynamicznej jeździe w mieście, poza tym 2 tonowy sprzęt nie odpycha się aż tak niesamowicie ze swoimi 340 koniami i ogólnie porażka na miasto (jeśli nie jeździsz dużo w trasy). plusem jest właśnie spalanie w trasie, czasem nawet 9l przy 110km/h hehe.. no i wóz wygląda kozacko i skromnie :mrgreen:

chyba tylko GTI wchodzi w grę.. http://moto.allegro.pl/it...f_gti_2009.html żarcik :D (cena kosmos też)

http://moto.allegro.pl/it...volkswagen.html amerykaniec, nawet ładny :)

ten mnie zaskoczył, pozytywnie :D
http://moto.allegro.pl/it...0km_okazja.html

i ten najlepszy, facet wydaje się konkretny:
http://moto.allegro.pl/it...eal_pilnie.html
_________________
Wredna Czarna Sucza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam