FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
A8
Autor Wiadomość
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 11:45   

MACIOR napisał/a:
Za 35tysia nie kupisz zdrowej A8 tymbardziej S8, z w210 też będzie ciężko, alfa jak to alfa. Bodek mówi lexus, fajne auto, praktycznie bezawaryjne, można też zapolować na zdrową E38, takie 740i już zdrowo się odpycha i za zaproponowaną kwotę można znaleźć coś zdrowego.


tylko ze bmw jakos za mną nie przemawia jeździłem e38 tdsem i wrażenia średnie

dzis znalazlem jescze cos takiego http://moto.allegro.pl/it...sja_unikat.html
 
 
 
ANGEL 
drifter
MAM V8


Auto: Audi S6 Avant
Skąd: LSM
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 498
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 14:02   

ulik87 napisał/a:
ANGEL napisał/a:
Niech Cie BOG i wszyscy Swieci bronia przed Alfa 166... ciagle nerwy nerwy nerwy...

Zawieszenie leci co pol-roku... koszt ok 2tys pln, elektryka szaleje ( dziwne ale zostala przelozona z Lancii Kappy, ale w Alfie szwankuje ) Najgorsza rzecz przy automacie w wlochu... lubi sie zblokowac gaz, i pod swiatlami sam samochod Ci moze ruszyc- wada fabryczna...

Najlepszy wybor Audi A8 chociaz zawieszenie tez drogie, ale przynajmniej pancerne.


a kolega to tak z doświadczenia pisze? a jeśli tak to serwisowany kiedyś był ten konkretny model czy jeżdżony, jeżdżony jeżdżony...? :D

Wsadziles kij w mrowisko.... TAK pisze z doświadczenia... Autko z 2000r. 3.0 V6 24V przyjechalo z Szwajcarii w naprawde idealnym stanie.... Po dwoch latach wsadzone zostalo 40tys pln w auto ktore kosztowalo 20 tys pln... Zawiecha leciala jak nie tyl to przod co pol-roku ( moze dlatego ze na 17 jezdzone to cudo wloskiej motoryzacji)

Powiem tak... Dlatego odszedlem od włoskich aut, bo mam juz dosyc wkladania kasy w czesci nie majac pozniej z tego pożytku....

Alfa jest piekna... ale na designu daleko nie zajedziesz !

Włosi potrafia robic piekne auta, ale brakuje im dopracowania czesci eksploatacyjnych..
Teraz sie powtorze- Wlosi potrafia robic piekne auta i na tym sie wszystko konczy.
_________________
Włoszczyzna da się lubic- Lancia DEDRA Turbo 8V- już NIE...

AUDI COUPE- Piekne wspomnienia...
AUDI S6 - Nowe Wyzwanie...1/4mili w 14.76sec
0-100 w 6.58sec
 
 
 
Fazi 
drifter


Auto: BMW 540
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 23 Maj 2005
Posty: 452
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 17:33   

Mattey Tds to nie 4.4 :) ,akurat tds jest najsłabszym silnikiem w e38,polecał bym 3.0d lub 4.0d - ew. 4.4 v8 ale sporo pali
_________________
Bmw-klub.lublin.pl
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 19:00   

mattey napisał/a:
MACIOR napisał/a:
Za 35tysia nie kupisz zdrowej A8 tymbardziej S8, z w210 też będzie ciężko, alfa jak to alfa. Bodek mówi lexus, fajne auto, praktycznie bezawaryjne, można też zapolować na zdrową E38, takie 740i już zdrowo się odpycha i za zaproponowaną kwotę można znaleźć coś zdrowego.


tylko ze bmw jakos za mną nie przemawia jeździłem e38 tdsem i wrażenia średnie

dzis znalazlem jescze cos takiego http://moto.allegro.pl/it...sja_unikat.html



Mieliśmy takie S80 z identyko silnikiem parę lat i naprawdę super auto, czasem w zawieszeniu coś trzeba było zrobić, ale głównie pierdoły, przez 150kkm w cześci eksploatacyjne wsadziliśmy niecałe 4tyś (rozrząd, padnięta przepływka). Co do BMW to TDS nie jedzie, przejedź się taką 740 i pogadamy :mrgreen:
_________________
 
 
 
Bagio 
technical monster


Auto: astraII
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1478
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 19:52   

Mialem okazje sie przejechac 725 TDS na dodatek w automacie :D Wrazenia? Jednym slowem tragedia :D Ten silnik to nieporozumienie w takiej budzie :D
_________________
...w życiu piękne są tylko chwile...
http://img95.imageshack.u...ola43bn13xd.gif
 
 
 
wolton22 
drifter
OOOO ;)


Auto: Audi A 4 ( kuleczka)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 225
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 19:55   

mattey jezeli chcesz moj kolega ma takie volvo tylko ze z silnikiem 2.4 i automatem w skrzyni ;) skora i takie tam inne sa tylko tv nie ma ;) jakbys chcial moge Cie umowic na spotkanie i napewno bedzie duzo tansze :)
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 12:15   

jakos nie za bardzo przepadam za bmw... wiem ile pali 740

co do volva kumpel z roboty ma takie tylko ze 2.0T w poniedziałek sie tym przewiozę i zobacze co i jak

w sumie mam niejako dylemat bo chcę coś zajebiście wygodnego i w miarę szybkiego

ok a jak wyglada sprawa automatów a A8? bardzo awaryjne?
 
 
 
Vesti 
drag czempion
FUCKING GREAT


Auto: F7P
Skąd: Polska
Pomógł: 29 razy
Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 1894
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 19:42   

MAttey

Trochę :D
Ale sa magicy blisko Lbn..
_________________
Lubelski Shadow, Friend KATservis.
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 10:45   

ANGEL napisał/a:
Niech Cie BOG i wszyscy Swieci bronia przed Alfa 166... ciagle nerwy nerwy nerwy...

Zawieszenie leci co pol-roku... koszt ok 2tys pln, elektryka szaleje ( dziwne ale zostala przelozona z Lancii Kappy, ale w Alfie szwankuje ) Najgorsza rzecz przy automacie w wlochu... lubi sie zblokowac gaz, i pod swiatlami sam samochod Ci moze ruszyc- wada fabryczna...

Najlepszy wybor Audi A8 chociaz zawieszenie tez drogie, ale przynajmniej pancerne.


Koleżka miał taką przez 3 lata, oprócz regeneracji turbiny samochód jezdził idealnie i nic wiekszego sie nie zepsuło, oprócz czesci które normalnie sie zuzywają jest to jak najbardziej samochód godny polecienia. Rozmawiałem juz z niejednym włascicielem alfy 166 i za kazdym razem byli z nich zadowoleni. Jezeli chodzi o alfe to nigdy nie polece alfy 156 bo to to dopiero jest porażka.
Co do czesci do 166 to są bardzo tanie i nie wiem skad wytrzasnałes zawieszenie za 2 tys zł ( no chyba ze jest ze zlota). Wachacz na przód kosztuje 150 zł a jest ich dwa, klocki hamulcowe to koszt około 200 zł na przód i 60 zł tył, tarcze hamulcowe to koszt 240 zł za komplet wiec nie wiem gdzie tu jest drożyzna :| W takiej 166 napewno mozna odradzic silnik 2.0 Twin Park, za słaby i bardzo awaryjny. Jedyny słuszny silnik w tym samochodzie to 2.4 JTD spalanie ropy 6.5 L/100km 240 km/h jedzie i jest naprawde mega wygodne i jest to limuzyna za rozsądna kasę ;)

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
ANGEL 
drifter
MAM V8


Auto: Audi S6 Avant
Skąd: LSM
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 498
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 14:07   

QSY mowa byla o 3.0 V6 w takiej Alfie... 2.4 JTD to inna bajka... silnik jest lżejszy... A wogole tamta Alfe dla twojego kolegi sam sciagales wiec widziales co brales... Nie wszystkie Alfy sa udane...Niektore sa robione chyba na 3 zmianie w Niedziele...
_________________
Włoszczyzna da się lubic- Lancia DEDRA Turbo 8V- już NIE...

AUDI COUPE- Piekne wspomnienia...
AUDI S6 - Nowe Wyzwanie...1/4mili w 14.76sec
0-100 w 6.58sec
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 18:26   

Vesti napisał/a:
MAttey

Trochę :D
Ale sa magicy blisko Lbn..


w to nie wątpię :) nawet znam kilku :)
 
 
 
dawidjey 
drifter
CCCO


Auto: AUDI A6 C4 2,0 ABK
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 222
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 23:15   

A8 to prestiż,niezawodnośći wygoda ponad wszystko.
Szczerze polecam 4,2 :) ale coś jeszcze by innego znalazł.
Alfa Romeo -wiadomo piękna ,ale czy warto pchać w to kase ??? Wiadomo jak to z tą włoszczyzną jest.Zdania podzielone.Ja mam znajomego ,który ma 156 i ...powiedział NIGDY WIECEJ alfy nie kupi !!!
A może JAGa S-Type??? Nom to jest komfort i luksus jak by nie patrzeć,3,0 240 KM np.
http://moto.allegro.pl/it...ja_luksusu.html

Albo Maxime ??? Taki limuzynowaty Nissan ,ale to juz z niższej półki

http://moto.allegro.pl/it..._qx_3_0_v6.html
_________________
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem...
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 11:56   

oglądałem sporo samochodów przez ostatni okres poczynając od LEGENDA, avalona maxime s80 kilka A8 saaby 9-5, i mam teraz mętlik w głowie... samochód jest kupić łatwo rynek jest ogromny jeszcze łatwiej trafić na puzzle z 3 klejone kumpel niedawno kupił grand cherokieego i znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/it...td_idealny.html w sumie w kasie sie mieszczę jednak nie wiem co to może być warte on sam też mi nie powie bo ma go 2 tygodnie

ogólnie muszę sie głęboko zastanowić nad tym wszystkim
 
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 20:58   

tan silnik to najmocniejszy punkt Jeepa, ogólnie fajny dupowóz :spoko:


Jak chcesz to poproszę znajomków z Włocławka żeby obadali temat, siedzą w jeepach od dawna wiec wiedza co sprawdzać

no i o jakaś mocno biedna wersja, bez skóry i w ogóle :roll:
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 21:26   

crOOchy napisał/a:
no i o jakaś mocno biedna wersja, bez skóry i w ogóle :roll:


a na siusiak mi skóra.... brak skóry wcale nierówna sie z mniejszym komfortem... osobiście wole welurek :) ot tak jakoś z przyzwyczajenia :)

co do obadania tego jeepa to jeśli byś mógł to był bym dźwięczny sam osobiście mało sie znam na nich miło by było jak by sie Macior wypowiedział bo chyba miał coś takiego o ile dobrze pamiętam a z terenówek śmigałem troche krótkim landem wyciągając z rowu astrę przez całe pole :mrgreen: nadal jednak coś kusi mnie w stronę audi

ogólnie ujmę to tak że że im wiecej i częściej myślę o tym tym bardziej sie gubie i nie mogę spac przez to :/
z audi było podobnie chodziłem siedziałem myślałem nad volvem albo czymś o sportowym zacięciu aż w końcu kupiłem A6
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam