FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Sro Mar 25, 2009 23:02
Telewizor
Autor Wiadomość
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 15:06   

Dzięki wielkie chłopaki :)
Nie spodziewałem się takiego odzewu :)
Wezmę wasze rady pod uwagę i na dniach się wybierzemy wybrać tv. :)
Jeszcze raz dzięki :piwo:
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 17:53   

Co powiecie o Panasonicu TX-P42X10?

Na innym forum polecili mi plazmy i min. Panasonica [ogólnie jako markę]

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 19:17 ]
Btw, ale w tym Lublinie to drożyzna jest :dzizas:

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 21:26 ]
Do tego zainteresowała mnie plazma lg 42pq6000, sporo bajerów, ciekawy design [obudowa we szkle] i ma mały pobór prądu :]
 
 
 
kajko 
Nowiciusz ;>

Auto: citroen
Skąd: Polska
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 11:02   

_Rafi_ napisał/a:
Ja ostatnio kupiłem telewizorki reklamowane w telewizji przez Smolarka :P kilka szt. sobie i rodzinie w sklepie internetowym na 1maja o ok 800zł taniej na sztuce niż w Media Markt Samsunga 656 Full HD . Wszyscy są zadowoleni.Teraz wyszła seria 7 lepsza ,tylko 6 miała ładniejszy wygląd jak dal mnie.Co do wielkości to zależy z jakiej odległości będziesz oglądał.Ja w salonie mam 37'' ,a w sypialni 32'' i uważam że są to maxymalne rozmiary na jakich obraz jest ładny i normalny.Pamietaj że na dużym ekranie czym bliżej tym gorszy obraz i ziarno widać.
Dodam,że nawet facet co montował satelite z punktu Polsatu tego obok Media Markt co taki balon jako reklama stoi ,robi w tym fachu dużo i stwierdził z wielkim zdziwieniem,że naprawdę bardzo dobre telewizory patrząc na obraz jaki uzyskał z talerza.U nich w sklepie tragedia w porównaniu do tego co zobaczył u mnie.
Powodzenia w zakupie.


Popieram , do 42" to trzeba mieć "salony" , ja w pokoju 25m mamtelewizor philips 32'' LCD 32PFL7603D/12 , bardzo fajny model i cena ok 3tys , wiec śmiało Ci polecam .
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 11:57   

poczytaj sobie,ja bym w plazmę się już nie pchał
http://www.fkn.pl/4,0,1549909,1,1,artykul.html
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 12:59   

To sprawi, że będą tańsze, a wycofanie ich z produkcji nie jest spowodowane chyba jakością, a nieopłacalnością :]
 
 
 
HaGie 
pro racer


Auto: sej, gej
Skąd: Wrotków
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 2627
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 18:32   

kajko napisał/a:
_Rafi_ napisał/a:
Ja ostatnio kupiłem telewizorki reklamowane w telewizji przez Smolarka :P kilka szt. sobie i rodzinie w sklepie internetowym na 1maja o ok 800zł taniej na sztuce niż w Media Markt Samsunga 656 Full HD . Wszyscy są zadowoleni.Teraz wyszła seria 7 lepsza ,tylko 6 miała ładniejszy wygląd jak dal mnie.Co do wielkości to zależy z jakiej odległości będziesz oglądał.Ja w salonie mam 37'' ,a w sypialni 32'' i uważam że są to maxymalne rozmiary na jakich obraz jest ładny i normalny.Pamietaj że na dużym ekranie czym bliżej tym gorszy obraz i ziarno widać.
Dodam,że nawet facet co montował satelite z punktu Polsatu tego obok Media Markt co taki balon jako reklama stoi ,robi w tym fachu dużo i stwierdził z wielkim zdziwieniem,że naprawdę bardzo dobre telewizory patrząc na obraz jaki uzyskał z talerza.U nich w sklepie tragedia w porównaniu do tego co zobaczył u mnie.
Powodzenia w zakupie.


Popieram , do 42" to trzeba mieć "salony" , ja w pokoju 25m mamtelewizor philips 32'' LCD 32PFL7603D/12 , bardzo fajny model i cena ok 3tys , wiec śmiało Ci polecam .



no nie wiem 47 cali ogarniam bez problemu z 2,5 metra :D
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 19:46   

Dzięki za pomoc! :piwo:

A gdzie najlepiej kupić TV?
Wczoraj objeździliśmy kilka sklepów i... i nic nie wiemy....

Jak kupowaliśmy w Euro pralkę to była sporo tańsza niż np. w MM, a porównanie TV pokazuje, że telewizory tańsze w MM są i większy wybór jest.
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 21:31   

W sklepach które wymieniłeś chcą sprzedać to co maja i niekoniecznie nowe modele i dobre.Jak sobie upatrzysz coś to kupuj w sklepie internetowym ja tak oszczędziłem na szt. od ceny w MM od 800 do 1000zł.Ja kupowałem na 1 maja .Wiem że to w bramie jest tu gdzie Żagiel był,czy jest,ale masz GG do sprzedawcy 2180777.Odbiór masz tez osobisty albo kurier jak wolisz,gwarancja na legalu,po co przepłacać.
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:24   

Wybór pada chyba na:

http://www.i-market.pl/Te...p122323218.html

_Rafi_, wielkie dzięki za cynka :piwo: i w ogóle wszystkim dzięki za pomoc :****
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 14:30   

To napisz ile taniej u nich Cie ten TV kosztował.
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 22:41   

wystarczy ceny porównać:

www.i-market.pl

Jeżeli o tym samym mówimy :D
 
 
 
rafii 
Specjalista


Auto: Audi B4 TornadoRot
Skąd: Czechów
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 129
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 11:09   

podpinam sie pod temat, poniewaz tez poszukuje jakiegosc LCD do pokoju tylko o rozmiarze 32" i do 2 tys.
wezme pod uwage Panasonic i LG (no chyba ze macie jeszcze inne sugetie i doswiadczenia z innymi markami????) to prosze pisac....
_________________
my red, pussy ;-) zobacz http://lkt.pl/viewtopic.php?t=9629
www.lkaudi.pl
 
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 11:26   

a ja mam pytanko o TV 42 może nieco więcej cali ale taki żeby dało sie NORMALNIE odpalać na nim komputer gry i filmy
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 16:11   

Sorry za zwłokę, ale;

Kupiliśmy:
http://www.i-market.pl/Te...p122323218.html

Są też 42'...
Szlag mnie trafia, bo zasięg pilota jest jak przesyłanie z telefonu na telefon poprzez irDe.
Z 4m. czasem trza się napstrykać żeby załapało :/

Do tego wadą jest autoustawianie obrazu. Czasem przybliża obraz i ucina kawałek tzn. że przykładowo jest przybliżony i widać tylko dolne krawędzie znaczka telewizji [np. tvp1] Oczywiście można sobie dopasowac.
Telewizor emituje bardzo dużo ciepła.... ba gorąca! Aluminiowy tył czasem i parzy :D
Pilot jest zbyt jednolity, tzn często się myli tył z przodem :D

Co do obrazu; miałem okazję porównać z jakimś LG 57 z PolsatemCyfrowym i to jest niebo a ziemia. LG [lcd] ctrasznie nieproporcjonalny obraz, słaba ostrość i tak jak by dobór kolorów. U mnie wszystko bardzo ładnie wygląda. Plazmy lepiej sobie radzą z kablówką.
 
 
 
rafii 
Specjalista


Auto: Audi B4 TornadoRot
Skąd: Czechów
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 129
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 17:30   

Clio napisał/a:
Kupiliśmy:
http://www.i-market.pl/Te...p122323218.html
za czyms podobnym sie rozgladam, czy mozesz powiedziec jak radzi sobie VIERA link - sterowanie wielu urzadzen 1 pilotem? i czy bezproblemowo wyswietla obraz z komputera?
a poza tym wywnioskowalem z twojego maila ze jestes zadowolony? ten panasonic to nawet atrakcyjny cenowo!
troche mnie martwi jak mozwisz ze jest goracy z tylu? nie wiem jak to sie bedzie mialo do bialej sciany? chyba co pol roku trza bedzie malowac???? ale za to sciana powinna odbierac mu troche ciepla....
_________________
my red, pussy ;-) zobacz http://lkt.pl/viewtopic.php?t=9629
www.lkaudi.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam