FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
GTI
Autor Wiadomość
KTR 
drifter
eserdwadzieścia


Auto: P10GT
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 428
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 18:51   GTI

Wydaje mi sie ze taki temacik sie przyda. Jakie waszym zdaniem sa najlepsze autka Klasy GTI w Cenie ok 10tys. Dostac cos zadbanego jest ciezko bo nikt wolno takimi autami nie jezdzi ale nie mówie ze jest to niemozliwe ;)
Moje typy to:
Almera GTI, Ibiza Cupra, Peugeot 306 GTI6, Colt GTI, Astra gsi

bede szukał niedługo autka i chciał bym własnie cos wmiare szybkiego i nie drogiego,
jak wiecie cos Ciekawego na temat tych aut to piszcie :spoko:

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9384814
dzwoniłem za tym miskiem, moze pojade go obejzec bo wydaje mi ise tez fajny
 
 
 
slaw86 
drifter


Auto: A4//grande P.
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 423
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 19:05   

małe i szybkie, ale trochę zaniedbane Peugeot 106 106 1.6 16V GTI

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9414532
_________________

 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 19:37   

jako ze lubuje się w takowych samochodach i kiedyś o każdym z nich conieco czytałem, to...


colta gti ciężko znaleźć w dobrym stanie, aczkolwiek za tą cenę na bank będzie ciekawy, tyle że dać za rok 92 ok 10 tys pln, to też... ;)
ciężko modyfikowalny silnik, ale w serii odpycha się całkiem przyzwoicie ;)

almera sam wiesz, jeździłeś itp itd, sr20de bardzo fajny i pancerny silnik :spoko:

ibiza cupra, wolałbym już golfa 3, ten sam silnik(2.0 16v ABF), lepiej wygląda, fajniejszy w środku, wystarczą fajne felgi i niski spring i wygląda zacnie :spoko:

GTI-6 przekozak !!
bardzo szybki, ale nie jestem pewny czy za tą cenę znajdziesz wartego zainteresowania...ale jak byś kupił, to nie zawiedziesz się uzytkowaniem, słyszałem o nim same superlatywy :spoko:
rocznikowo całkiem młode, chyba coś ok 97-98, więc ok :)

Astra GSI... jak znajdziesz w bdb stanie, to brać i nie pytać. Silnik bardziej pancerny niż ruskie czołgi, osiągi świetne, spalanie całkiem w normie, sama w sobie astra lubi gnić/rdzewieć, więc na to trzeba zwrócić uwagę.
ale to też roczniki ok 92 za 10 tysięcy...

ten lancer z ogłoszenia fajny, nie widziałem nigdy takiego, ale fajna felga i jakieś duperele z evo dały by ciekawy efekt :spoko:


ps. jak szukasz nawet takich starszych roczników za niemałą kasę, to szukaj clio 16v ;)
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 20:07   Re: GTI

KTR napisał/a:

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C9384814
dzwoniłem za tym miskiem, moze pojade go obejzec bo wydaje mi ise tez fajny


Bierz tego Lacnera, pucuj go, dbaj o niego jak tylko możesz i za rok ja łykam go od Ciebie :D

Sorry za ot.
 
 
 
KTR 
drifter
eserdwadzieścia


Auto: P10GT
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 428
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 22:55   

własnie tak sobie mysle ze chce sie przesiasc na wygodniejszy i szybszy samochód, chciał bym miec klime ale to nie koniecznie:) lancer fajny ale nie bardzo da sie go pogrzebac w rozsadnych pieniadzach, ale nie mówie nie:P
Chciałem almere ale chyba kazda ma problemy z blacha. Autko musi dobrze znosic gaz bo napewno bym zakładał. Poczytałem o GTI6 i moze byc nieglupie autko tylko własnie nie wiem jak z gazem w tym silniku.

PS a gosciu od lancera twierdzi ze zapodaje lepiej jak almera GTI, dlatego z czystej ciekawosci bym go pojechał obejzec
 
 
 
Patrick 
Widać, że się stara

Auto: VW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 47
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 23:40   

oj tam oparłeś się na GTI za 10 kółka masz ładne e30 powiedzmy m42b18 to jest ten IS ? no 140 ps zabiera się :) albo jakieś coś 2500cm3 z ly py gy tez idzie jak przeciąg plus do tego zabawa :) no i graty to tak nie są jakoś masakrycznie drogie. atu wydasz 10 tys na golfa 3 zgnilucha czy ibize (to samo) tylko dlatego ze ma znaczek GTI ;p
_________________
Faber
 
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 23:57   

Patrick napisał/a:
oj tam oparłeś się na GTI za 10 kółka masz ładne e30 powiedzmy m42b18 to jest ten IS ? no 140 ps zabiera się :) albo jakieś coś 2500cm3 z ly py gy tez idzie jak przeciąg plus do tego zabawa :) no i graty to tak nie są jakoś masakrycznie drogie. atu wydasz 10 tys na golfa 3 zgnilucha czy ibize (to samo) tylko dlatego ze ma znaczek GTI ;p


i co takie e30 1.8 is sobą prezentuje ? 140 koni i Ty mówisz ze to jeździ ? hah dobre :haha: 2.5 i od razu LPG ?

Bierz śmiało jakiegoś GTi
jest dużo fajnych samochodów ! ja bym na twoim miejscu pomyślał nad tym miśkiem bo to taki rodzynek mało takich ! do tego pakiet EVO jakieś białe OZ'ty i kozak furka ! :spoko:
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
KTR 
drifter
eserdwadzieścia


Auto: P10GT
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 428
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 00:33   

Patrick napisał/a:
oj tam oparłeś się na GTI za 10 kółka masz ładne e30 powiedzmy m42b18 to jest ten IS ? no 140 ps zabiera się :) albo jakieś coś 2500cm3 z ly py gy tez idzie jak przeciąg plus do tego zabawa :) no i graty to tak nie są jakoś masakrycznie drogie. atu wydasz 10 tys na golfa 3 zgnilucha czy ibize (to samo) tylko dlatego ze ma znaczek GTI ;p


nie uparłem sie ja wiem co dobre :mrgreen: miałęm juz 2 autka tej klasy i dla mnie to jest to ;) a autko o sportowym zcieciu to nie tylko znaczek na klapie :roll: myslałem o BMW ale takie 1.8 zapewne nie jedzie, jak juz to tylko 6 garow ale to wszystko tez kosztuje i swoje pali. Moi znajomi maja golfa(abf) i ibize(chyba PL) golf gnije to fakt ale ibiza juz niekoniecznie, jezdziłem almerami i bardzo mi sie podobaja ale z blacha jest tragedia niestety, Ciekawe jak GTI6 chciałem odpoczac od francuzów ale nie mówie nie :D a po co do lancera to tylko fela a nie jakies pakiety co nic nie daja :)
 
 
 
Upierdliwy 
speed demon
aka Clio


Auto: 525
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 3635
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 01:53   

A może Saxo VTS? Jak to się reprezentuje?
 
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 02:58   

to samo co 106 s16 jak bym miał wybierać Saxo albo 106 wybrał bym Clio Williams'a :D trzeba mieć takie auto w garażu !
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
Patrick 
Widać, że się stara

Auto: VW
Skąd: Lublin
Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 47
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 14:04   

No nie gadaj ze taki IS nie chce się zabierać :> dodatkowo KTR mówił ze chce wkładać gaz wiec o co hallo dlaczego się śmiejesz Stachu. jak dla mnie to klaustrofobii można sie nabawić w takim clio czy 106 chociaż nie powiem ze te dwa modele wypadają najlepiej w całym tym zestawieniu. Ale nadal stoje przy tym ze taki 2.5 w E30 nawet z gazem nie było by żle bo buda jest stosunkowo lekka i w miare wygodna no i ten dzwięk R6 :D na bank bym nie rozpatrywał opcji golfa III i ibizy wywalenie pieniedzy wg mnie bo tam non stop cos trzeba robić. no może być jeszcze R19 1.8 16V tylko nie mów ze nie jedzie :P tyle ze ktoś mi mówił ze renault to nie samochód nie wiem ile w tym prawdy ale tak słyszałem.
Cytat:
A może Saxo VTS? Jak to się reprezentuje?

coś mi się wydaje ze za 10 to się z takim czymś nie wyrobi ale mogę się mylić
_________________
Faber
 
 
 
Stacho_16V 
fast driver
JDM


Auto: Civic
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1503
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 14:29   

Patrick napisał/a:
No nie gadaj ze taki IS nie chce się zabierać :> dodatkowo KTR mówił ze chce wkładać gaz wiec o co hallo dlaczego się śmiejesz Stachu. jak dla mnie to klaustrofobii można sie nabawić w takim clio czy 106 chociaż nie powiem ze te dwa modele wypadają najlepiej w całym tym zestawieniu. Ale nadal stoje przy tym ze taki 2.5 w E30 nawet z gazem nie było by żle bo buda jest stosunkowo lekka i w miare wygodna no i ten dzwięk R6 :D na bank bym nie rozpatrywał opcji golfa III i ibizy wywalenie pieniedzy wg mnie bo tam non stop cos trzeba robić. no może być jeszcze R19 1.8 16V tylko nie mów ze nie jedzie :P tyle ze ktoś mi mówił ze renault to nie samochód nie wiem ile w tym prawdy ale tak słyszałem.
Cytat:
A może Saxo VTS? Jak to się reprezentuje?

coś mi się wydaje ze za 10 to się z takim czymś nie wyrobi ale mogę się mylić


Bardzo chciałbym zobaczyć takie e30 1.8 IS któro jedzie :) bo nie widziałem żadnego któro się odpycha dobrze ;)
Co do twojej klaustrofobi w Clio czy 106 to się mylisz bo jest tam dużo miejsca :) miałem Clio 1.8 16V i jak bym miał szanse się zamienić Civica za Clio to nie wiem czy bym tak nie zrobił. Nie wiem czego twierdzisz ze trzeba coś ciągle robić czy Golfie czy Ibizie bo ja np. nie słyszałem nic złego na temat tych samochodów pod względem awaryjności. R19 fajne dynamiczne autko :) i Renault to bardzo fajne samochody oczywiscie te wersje sportowe !

co do VTS'a to dało by rade kupić do 10tys ale phI bo phII to juz troszke więcej kosztuje ;)
DeeS miał saxo albo jeszcze ma więc jego można zapytać jak coś na temat tego auta .
_________________
Gieorgij z You can dance napisał/a:
[quote="Gieorgij"]A do.je.bać ci?[quote]
 
 
 
Misiek_lbn 
the fastest furious


Auto: 200sx s14a
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 2292
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 19:28   

Patrick napisał/a:
może być jeszcze R19 1.8 16V

obecnie takim się porusza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


saxo vts ph I to niegłupi pomysł ;)

na williamsa budżet sporo za mały niestety...
_________________
Przejeżdżam przez Inżynierską w 7.19 sek, a TY ???
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 20:52   

Auto ma być na codzień czy od święta.
_________________
 
 
 
Raczkow 
drifter


Auto: cupa 16v
Skąd: Konstantynów
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 253
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 21:07   

Citroen ZX 2.0 16v w dobrym stanie piękna sprawa :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam