FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
KIA SPORTAGE
Autor Wiadomość
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 08:35   KIA SPORTAGE

Muszę kupić coś z napędem na 4, żeby wyjechało mi w zimie i na wiosnę z mojej pięknej wioski...
Padło na to coś bo jest tanie, wymiary ma wystarczające i silnik nie za duży.
Potrzebuję info co to jest, czy warto, czy może ktoś miał z tym do czynienia, co się najczęściej sypie.
I podstawowa informacja którą potrzebuję to to, czy po złożeniu siedzeń jest równa podłoga... Nie, nie do bzykania! Po prostu musi mi się mieścić klatka z psami na wystawę :D
Interesuje mnie tylko benzyna bo i tak będzie podtlenek.
Jeżeli ktoś miałby inne propozycje to mile widziane, koniecznie auto musi mieć 5 drzwi.
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 08:47   

ja juz Ci mówiłem :mrgreen:
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
mattey 
the fastest furious
NOKIA GSM MASTER


Auto: RHD
Skąd: Czechów
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 2351
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 09:17   

KOSA, zamiast kijanki kup patrola pajero lub landa one pojadą po wszystkim :) krotkim landem wyciągałem z błota montereya z lawetą
 
 
 
_Rafi_ 
streetracer


Auto: ropniak
Skąd: LSM
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 964
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 09:45   

Taką KIŁE 5letnią miałem okazje naprawiać blacharsko lakierniczo i powiem tyle: od spodu cała ruda,większość śrub w 5letnim aucie się ukręcało bo takie zardzewiałe.Dla mnie jakość materiałów tragiczna.Nie jeździłem więc więcej nic nie wiem.
 
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:10   

mattey napisał/a:
KOSA, zamiast kijanki kup patrola pajero lub landa one pojadą po wszystkim :) krotkim landem wyciągałem z błota montereya z lawetą


mi nie trzeba jechać po wszystkim, mi trzeba dojechać 500 metrów do normalnej drogi i w miarę wygodnie podróżować, te co nadmieniłeś są stosunkowo drogie
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 14:16   

KOSA dzisiaj rozmawiałem z Toba czy z Dorotką ?? :mrgreen:
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
KTR 
drifter
eserdwadzieścia


Auto: P10GT
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 428
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 23:28   

crOOchy napisał/a:
ja juz Ci mówiłem :mrgreen:


to mozeże cos napiszesz dla wszystkich :idea:
 
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 11:06   

crOOchy napisał/a:
KOSA dzisiaj rozmawiałem z Toba czy z Dorotką ?? :mrgreen:

Chyba z żonexem, jutro jadę obejrzeć pod warszawę z 2000r takie coś.
ło tego:
http://moto.allegro.pl/it...s_salon_pl.html
 
 
KLOCEK 
streetracer
KLOCEK RALLY TEAM


Auto: BMW e39 523i
Skąd: Choiny
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Wrz 2004
Posty: 918
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 15:29   

KOSA napisał/a:
I podstawowa informacja którą potrzebuję to to, czy po złożeniu siedzeń jest równa podłoga... Nie, nie do bzykania! Po prostu musi mi się mieścić klatka z psami na wystawę


KOSA napisał/a:
takie coś.
ło tego:


tutaj musiał byś jakoś inaczej zamocować butlę albo wsadzić jakąś mniejszą z boku
_________________
http://img17.imageshack.u...tytuughtiiu.jpg
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 17:49   

to sobie lepiej kup kilka wywrotek gruzu lub tlucznia i normalnie bedziesz dojezdzal, nie bedziesz za nie placil OC i topil pieniedzy na czesci....
_________________
Gabinet Neurologiczny Lublin:
http://www.zumi.pl/115163...blin,firma.html
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 07:46   

Pojechał obejrzał i kupił...
Książka serwisowa i fv przez całe życie tego pojazdu. Jak przeglądałem naprawy to nie było ich dużo i generalnie same pierdoły lub eksploatacja. Nie wiem dlaczego miałbym topić pieniądze w częściach. Samochód jak każdy inny i tak samo będzie się psuł. A i tak musiałem coś kupić bo drugie auto jest mi niezbędne. Przeglądając opinie w necie nie znalazłem wiele negatywów od osób które takie auto posiadało. Jedyne co się powtarza to to, że słaba blacha i piasty kół przednich i tyle...
Jakub zrobienie 0,5km drogi jest znacznie droższe niż dwa takie samochody i nie pisze tu o asfalcie... U mnie trzeba by drogę nieco podnieść, poza tym ta droga prowadzi do podrzędnej asfaltówki, która w zimie nie jest odśnieżana.
Co do samego egzemplarza... Bardzo zadbany, bezwypadkowy, fakt że ma trochę odprysków od kamieni ale przynajmniej to świadczy o tym, że nie był malowany. Podłoga zakonserwowana, nowe opony, amortyzatory na gwarancji, itp itd... Fakt że na drzwiach w jednym miejscu i nadkolu widać małe purchle... Ale młodszy pasat mojego ojca też już ma podobne oznaki także się nie przejmuje.
Co do samej jazdy: hmmm.... :D prowadzi się jak terenówka z uwagi na to że jest na ramie, stoi na wysokich kołach... generalnie wóz drabiniasty :haha: Na lato pewnie kupie jakieś ładniejsze felgi i o profilu zbliżonym do normalnego to i prowadzenie się poprawi... Poza tym skrzynia pracuje precyzyjnie ale wajcha lata jak w ikarusie, zawieszenie sztywne ale o dziwo dość komfortowe, a o drugie dziwo :D że nic nie puka i nie stuka ani nie trzeszczy. Materiały we wnętrzu lipne, ale wszystko wygodne i pod ręką. Klima, podłokietniki, uchwyty na kubki :spoko: Co do hałasu to wygłuszenie średnie, ale do 120 jest komfortowo.
Co do silnika: pracuje cicho i równiutko ale... jakiś debil wsadził gumę w dolot żeby gaz nie "zdmuchiwało"... Parownik jest do 100HP.... Mega zwężka w dolocie... Także mega zmulony :D Ale dzisiaj szukam blosa i wsadzę większy parownik, zobaczymy jak będzie jeździć bo teoretycznie to ma coś ok 11 do 100km/h A teraz to pewnie ma coś koło 15 :roll:
Zobaczymy jak się będzie sprawować ja akurat nie zwracam uwagi na markę... teraz i tak wszystko składają małe chińskie dzieci...
Generalnie tańszej terenówki nie da się znaleźć, biorąc pod uwagę rok produkcji i tego co oferuje.
A z butlą coś się wymyśli...
Ostatnio zmieniony przez KOSA Pon Wrz 21, 2009 07:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 07:47   

KTR napisał/a:
crOOchy napisał/a:
ja juz Ci mówiłem :mrgreen:


to mozeże cos napiszesz dla wszystkich :idea:


ja mówiłem żeby szukał Blazera, Explorera albo T4 4x4


wspominałem tez o dhonkerze i pickupach, ale to chyba za duży hardcor dla Kosy :mrgreen:
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 07:51   

crOOchy napisał/a:
KTR napisał/a:
crOOchy napisał/a:
ja juz Ci mówiłem :mrgreen:


to mozeże cos napiszesz dla wszystkich :idea:


ja mówiłem żeby szukał Blazera, Explorera albo T4 4x4


wspominałem tez o dhonkerze i pickupach, ale to chyba za duży hardcor dla Kosy :mrgreen:

Croochy... faje te auta, ale muszę teraz myśleć bardziej racjonalnie. Ma być tanio... Na takie wygłupy jeszcze przyjdzie czas.
 
 
Paweel 
the fastest furious
Zoom-Zoom fan ...


Auto: 120E88 328F30 550E60
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 19 Lip 2004
Posty: 2476
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 07:52   

Jaqub napisał/a:
to sobie lepiej kup kilka wywrotek gruzu lub tlucznia i normalnie bedziesz dojezdzal, nie bedziesz za nie placil OC i topil pieniedzy na czesci....



chyba nie jesteś w temacie ... mówiąc pare ...




na każde 100 metrów drogi trzeba wysypać minimum 30 cm . na breje żeby miało to sens ...


co daje nam prawie 1 m3 na każdy metr :haha: = 60...80zł za sam materiał ( jeśli mowa o gruzie kruszonym np. z ursusa )


100 x 60zł :) :mrgreen:



ja robię drogę " ekonomicznie " jakieś 350 metrów ...


gruz używany za 50zł za wywrotkę itp. itd. tylko na wykończenie tłuczeń ...


swoja koparka i swoje ręce do rozgarniania


może 20 tyś. wystarczy :haha: z cieniutka warstwą tłucznia na wierzch ( ciężarowka około 30 ton kosztuje 1800...2300zł )
_________________
MAZDA ... i czujesz że korodujesz ...
 
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 16:02   

KOSA napisał/a:

Croochy... faje te auta, ale muszę teraz myśleć bardziej racjonalnie. Ma być tanio... Na takie wygłupy jeszcze przyjdzie czas.


no to VW t4 4x4, albo nawet głupi lublinek, pojdzie po błocie
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam