FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bodek
Pią Paź 23, 2009 15:17
Land Rover Freelander - opinie,warto?
Autor Wiadomość
M@rcus 
Specjalista


Auto: Audi A4 Avant
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 150
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 15:00   Land Rover Freelander - opinie,warto?

Witam, jak w temacie, ostatnio spodobał mi się ten samochodzik, auto dość zgrabne, moje zapytanie, interesował by mnie diesel 2.0, 5D, rok. 2000/2002 może ktoś z szanownego grona miał doczynienia z tym autem i coś więcej może o nim powiedzieć? z tego co wyczytałem cieszy się powodzeniem i nadaje się na polskie drogi Pełno jest przeróbek z anglików i też się nad taką opcją zastanawiam. Będę wdzięczny za info
_________________

 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 18:44   

w 90% angoli nie działa klima po przekładce, reduktory w tych samochodach sypią sie na potęgę. Mój tesciu miał takiego i nie było tygodnia zeby sie cos nie zesrało w tym samochodzie . Eksloatacja doscyc droga. Jak lubisz terenówki to jest to tania chwilowa alternatywa. Ale jak nie masz ochoty tego naprawiac co jakis czas to odpusc sobie tą marke. Takie moje zdanie...
_________________

 
 
 
ROBAK 
Widać, że się stara

Auto: BRAK
Skąd: Woj. Lubelskie
Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 17
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 19:31   

Land Rover Freelander odpuść sobie :spoko:
 
 
Boczek 
drifter
What the fuck? o.O


Auto: Coupe
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 229
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 17:08   

był u mnie w rodzinie, cały czas coś wychodziło przy przebiegu niespełna 200k, auto było kupione w polsim salonie w '99r .

znajomy kupił po przekładce, klimy odpalić nie mogą do dzisiaj..
_________________
Miłego Dnia..
 
 
 
TommyBE 
Specjalista
Tommy


Auto: Polonez Caro 1.4 16V
Skąd: Okolice Lublina
Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 106
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 17:26   

jak z każdym autem będą sympatycy i przeciwnicy. Mój wujek miał ten samochód z takim silnikiem o jakim piszesz z tym że europejska wersja, o ile pamiętam samochód służył mu wiernie dość długo, przebiegu w nim nastukał bo na codzień mieszka w Brukseli. Kursował nim Belgia - Polska wiele razy. Samochód wygodny i jak na mały silnik nawet zwinny. Jeśli miałeś może w rękach forda mondeo w dieslu mk 1 lub 2 to landi na przyspieszeniu moim zdaniem wypada dość dobrze. Jeździłem foredem a potem jakiś czas Freelanderem i szczerze brytyjskie auto więcej przyjemności sprawia. Co do klimy się nie wypowiem, jeśli ma to być auto na nasze szosy to ok, jeżeli w teren to lepiej kup sobie ŁADĘ NIWĘ albo Uaza, w terenie Landi nie jest najciekawszą propozycją. Pozdfrawiam
_________________
Czekaj na mnie na światłach... spróbuj być wyrozumiały
 
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 13:01   

jak chcesz zgniłe jajko (LR) dość wygodne i niezawodne to kup Dyskotekę 300 w klekocie, jak trafisz zadbany egzemplarz to będzie służył.

Chociaż sa inne opcje, w sensie alternatywa dla farelki, można poszukać Pajero, na pewno będziesz zadowolony, a na MT to i w terenie pociągnie dość sympatycznie, poza tym SS (super select) w każdym momencie 4x4 on/off, no i Misiek jest na ramie.

Masz jeszcze Terrano II, z 2.7TDi porządna konstrukcja, silnik godny polecenia

Jeżeli mowa o Pajero i Terrano to masz samochód który po niewielkich przygotowaniach będzie sobie radził w klasie wyczyn na rajdach :spoko:
Oba mają niezależne zawieszenie z przodu. Dyskoteka ma dwa sztywne mosty, gorzej sie prowadzi na czarnym
Można się bawić w jakieś CRV, HRV, RAV4 ale to raczej miejski suv i szuterki to dla niego terenowy max



Nive i uaza to sobie odpuść, bo to szkoda zdrowia i nerwów i skarbonka. A do codziennego użytkowania to trzeba masochista byc
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
Kruchy 
DRUGA ZOLTA KARTKA
MOTOR PANY


Auto: Jeszcze Troche
Skąd: Dziesiąta
Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 587
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 13:17   

Masz z ciekawosci zobacz sobie (od 4:20) Crash test freelandera nw porównaniu z F. Fiesta http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
 
 
 
M@rcus 
Specjalista


Auto: Audi A4 Avant
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 150
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 16:54   

Auto ma służyć do przemieszczania się, w terenie nie będzie użytkowane, głównie zależy na dieslu i pojemnym bagażniku ;)
_________________

 
 
 
crOOchy 
the fastest furious


Auto: Jeep WJ Limited 2.7 CRD
Skąd: Czuby
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 2208
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 17:40   

farelka nie jest pojemna

poszukajcie Terrano II długiego z 2.7tdi :spoko:
_________________
z RWD jest jak z seksem - po co jechać na ręcznym skoro można dawać w pi*dę
 
 
 
KOSA 
prawdziwy tuner

Auto: s6 i pierdoloty
Skąd: Woj. Lubelskie
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 592
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 08:43   

M@rcus napisał/a:
Auto ma służyć do przemieszczania się, w terenie nie będzie użytkowane, głównie zależy na dieslu i pojemnym bagażniku ;)

To odpuść sobie terenówkę. Zwykłe kombi kupisz dużo taniej i młodsze- to po pierwsze. Po drugie terenówka zawsze będzie dużo paliła za względu na dużą masę i opory powietrza. W zakrętach będzie jechała jak wóz drabiniasty, osiągi tak samo marne chyba że silnik będzie miał z 5 litrów.
Osobiście mam kia sportage z 2001r i generalnie jestem zadowolony, ale ja wykorzystuje ją do dojechania do utwardzonej drogi. Mam taki a nie inny dojazd i muszę coś takiego mieć... Ale wolał bym zwykłe kombi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam