FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
[Film] Prezentacja mojego Trans Am'a
Autor Wiadomość
Saper6 
Widać, że się stara


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 24
Wysłany: Sro Lis 05, 2008 19:55   [Film] Prezentacja mojego Trans Am'a

Ostatnio pożyczyłem od znajomych kamerkę(straszne dziadostwo) i postanowiłem zrobić przed zimą jakąś pamiątkę, bo kolejne zmiany się szykują :)
Ale z braku czasu nagrałem tylko trochę materiału w sobotę i we wtorek(wczoraj), dziś zgrałem i zmontowałem.
YouTube - My 82 Trans Am 305 TPI
Filmik może nic specjalnego, ale miałem mało czasu, no i pierwszy raz coś takiego robiłem... więc mile widziane uwagi! :)

ps. nie wiem co się zwaliło, ale po przełączeniu na "oglądaj w wysokiej rozdzielczości" ładuje szybciej niż w standardowej :/
_________________
WTFWJD?
 
 
Luksas6 
znawca

Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 75
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 08:49   

Kamerka faktycznie bez rewelacji :) A co do filmiku powiem Ci że zdecydowanie za dużo i za szybko "latasz" Mało co widać i nie ma czasu przyjrzeć się autku.. Zmontowane ogólnie ciekawe.. A tak poza tym, to widać że będzie z Ciebie dobry kamerzysta :D
 
 
Saper6 
Widać, że się stara


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 24
Wysłany: Czw Lis 06, 2008 21:28   

Dzięki <spoko>
ujęcia na parkingu trochę przyśpieszyłem żeby nie było nudne. Ale tym razem robiłem to dość w pośpiechu... następnym razem przynajmniej trochę to zaplanuje :)
_________________
WTFWJD?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam