FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
pocięte 4 opony
Autor Wiadomość
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Czw Sty 17, 2013 16:54   pocięte 4 opony

jak w temacie stało sie to ;( w nocy z 16/17 :mad: :mad: :mad: kupione były 4 tygodnie temu, auto zaparkowane było poprawnie nikomu nie przeszkadzało w przejsciu, nie mam pojecia dlaczego.
Miejsce zdarzenia Smyczkowa 4, jako ze wynajmuje mieszkanie i zwolniły sie 2 pokoje postanowiłem zrobic troche porządkow byłem tam jakies 2 tygodnie i nic podejrzanego nie widzałem parkowałem codziennie w innym miejscu. Sprawe zgłosiłem na policje
 
 
Matus 
Nowiciusz ;>

Auto: Toyota Celica
Skąd: Felin
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 4
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 01:37   

johny, przykra sprawa... mi rok temu palant co nade mną mieszka w stolicy i katuje techniawą też pociął, ale tylko dwie...
a przeszkadzało mu to, że mi przeszkadza jego tępe dudnienie 24 godziny 7 dni w tygodniu.
odkąd sprawa poszła na policję, trochę się uciszył. może popytaj po sąsiadach, może ktoś coś widział.
Ostatnio zmieniony przez Matus Pią Sty 18, 2013 01:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
johny 
drifter


Auto: robi psssssss
Skąd: Sławinek
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 248
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 17:49   

Sasiedzi nic nie chca mowic, ewidentnie sie boja, pozysowane samochody czy urwane lusterka to norma takie słowa usłyszałem od sasiadow. Dowiedziałem sie również od studentow, że kilka razy cos takigo miało miesce i dodatkowo słyszeli ze kradną całe kola gratis zostawiaja cegłowki
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Nie Sty 20, 2013 20:42   

kamerka internetowa w oknie ustawiona na auto - robi robotę.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam