FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
SWAP
Autor Wiadomość
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 17:50   SWAP

Kto i za ile orientacyjnie w Lbn przełoży mi silnik...chodzi o wsadzenie motorka od RSa do mojego.
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
QSY 
speed demon
emeryt


Auto: STI & Polonez 1500
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 06 Paź 2004
Posty: 3372
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 17:57   

Samego silnika ? czy wiązke tez ma Ci ktos wlozyc?
_________________

 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 18:01   

komputer, wiązka cała, półosie, zwrotnice, hamulce
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
Kamil 
the fastest furious

Auto: .
Skąd: Polska
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 14 Wrz 2004
Posty: 2020
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 19:35   

Rysiu błagam...nie inwestuj w ten samochód... :zlo:
_________________
Pokrycia Dachowe - www.kejm.pl .
 
 
kazik 
streetracer
FK Autoserwis

Auto: sti
Skąd: Dziesiąta
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 794
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 21:09   

myślę że chyba wszystkie firmy które odwiedzają to forum,wszystko tylko zależy od kasy :spoko:
_________________
// FK Autoserwis Lublin ul.Zemborzycka 116C //
 
 
 
bodek 
Dyrektor


Auto: maty
Skąd: Lublin
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 26 Wrz 2004
Posty: 5018
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 22:59   

nie ma sensu...kupa kasy pojdzie
_________________
AUTOMATY...
 
 
killerwik 
Specjalista
to fast 4you


Auto: S4/ Iveco Pomoc Drogowa
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 177
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 23:39   

Rysiu czyzbys chcial jakies elementy do swapa ??? :v :v A tak praqwde mowiac to zalezy ile kasy na to szykujesz i jak dokladnie z tym przelozeniem jest bo silniczek to ja ci moge przelozyc u siebie w Monster Szit Garage :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
V6 Biturbo !!!!! 12.95 ->Gtech

www.pomocdrogowalublin24.pl
503-517-194
 
 
 
siwy 
speed demon


Auto: znalazlem na otomoto ;)
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 03 Maj 2004
Posty: 3578
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 23:50   

na zbozowej o ile sie nie myle, albo gdzies na slawinkowskiej, nie pamietam dokladnie gdzie, ale 400zl pan sobie krzyczal za zmiane silnika i z tego co wiem robil to dobrze.
ale to plotki i pogloski i bylo to dosc dawno. dzis mamy wkoncu 2006 rok PIS u wladzy razem z Lepperem i Giertychem.

wszyscy na wybory na PO ! :D
_________________
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 17:21   

I kolejną bande idiotów wybierzesz, niech Ci sobie jeszcze troche przy korycie posiedzą, przynajmniej jest sie z czego pośmiać. Co do swapa to odpuść sobie, zostaw sobie cabrio i kup drugie auto do dłubania, bo przestoisz długie tygodnie w warsztacie bez auta.
_________________
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 20:06   

siwy napisał/a:
ale 400zl pan sobie krzyczal za zmiane silnika i z tego co wiem robil to dobrze.


...i podobno jeszcze laskę klientowi robił przy odbiorze auta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bez jaj...za wymianę silnika na taki sam to i owszem dobra kwota...w sam raz ale nie za swapa...
powtarzam...SWAP'a ...

to jest tak samo jak z przerabianiem z "angola"...są podobno goście co robia to za mniej niż tysiaka i miałem nieprzyjemność raz dochodzić ładu w takim aucie z elektronika i napiszę jedno : NIE ŻYCZĘ nikomu takiego auta (nawet wrogowi)...dopuki robi jest cacy ale jak coś rąbnie i to byle co zaczyna się jazda, podobnie jest ze swapem , tylko to najpierw musi wyjechać...

zresztą Macior coś wie już na ten temat i zamiast chrzanić o polityce mógłby napisać conieco , gdyż wie "czym pachnie" doprowadzenie auta po swapie do stanu użytku (nie odpalenia-bo to najprostsze , tylko legalnego, bezpiecznego wyjazdu na ulicę).
Podobnie Frankie mogłby napisać ile kaski oraz nerwów , czasu jego i naszego zajął niby prosty swap w Reni...koszmar...

wiem...wiem...przytaczam proste auta w stylu VW i Renault ...ale na szczęście tematu Forda staram sie unikać i gratki ode mnie dla tego , co się podejmie takiego swapa za kwotę satysfakcjonującą założyciela tego topica :spoko: :spoko: :spoko:
 
 
 
MACIOR 
speed demon
aaaapsik!!!


Auto: jeździ :)
Skąd: Okolice Lublina
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3969
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 22:03   

TTomek napisał/a:
siwy napisał/a:
ale 400zl pan sobie krzyczal za zmiane silnika i z tego co wiem robil to dobrze.


...i podobno jeszcze laskę klientowi robił przy odbiorze auta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bez jaj...za wymianę silnika na taki sam to i owszem dobra kwota...w sam raz ale nie za swapa...
powtarzam...SWAP'a ...

to jest tak samo jak z przerabianiem z "angola"...są podobno goście co robia to za mniej niż tysiaka i miałem nieprzyjemność raz dochodzić ładu w takim aucie z elektronika i napiszę jedno : NIE ŻYCZĘ nikomu takiego auta (nawet wrogowi)...dopuki robi jest cacy ale jak coś rąbnie i to byle co zaczyna się jazda, podobnie jest ze swapem , tylko to najpierw musi wyjechać...

zresztą Macior coś wie już na ten temat i zamiast chrzanić o polityce mógłby napisać conieco , gdyż wie "czym pachnie" doprowadzenie auta po swapie do stanu użytku (nie odpalenia-bo to najprostsze , tylko legalnego, bezpiecznego wyjazdu na ulicę).
Podobnie Frankie mogłby napisać ile kaski oraz nerwów , czasu jego i naszego zajął niby prosty swap w Reni...koszmar...

wiem...wiem...przytaczam proste auta w stylu VW i Renault ...ale na szczęście tematu Forda staram sie unikać i gratki ode mnie dla tego , co się podejmie takiego swapa za kwotę satysfakcjonującą założyciela tego topica :spoko: :spoko: :spoko:


Ja musiałem wsadzić 10tysi :D Czasem myśle, że dołożył bym do kasy która poszła na golfa 10tysi i bym sobie przyprowadził S2...
 
 
 
Rysiek 
speed demon
Prawie jak STIG


Auto: służbowe
Skąd: Czuby
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 26 Lis 2004
Posty: 4326
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 22:45   

nom poczytalem Troszke Waszych opinii ale takze opinii kolesi z FEFK i oto kilka z nich : "rzechodzilem przez SWAP i wiem,ze drugi raz bym chyba tego nie zrobil.Zaluje ,ze nie kupilem ladnego mk 7 lub jakiegos cabrio (mkV-VII)"

"duzo grzebania .... musisz wymienic silnik,skrzynie,wiazke,kompa, poduszki,zawias,polosie ... wszystko :] lepiej kup inne auto. pzdr"

"Jedynie co ja moge powiedzieć to to ze nastepnego takiego bledu nie popełnie jak swap... za ta kase co wsadzilem w swojego Aniołka miałbym Super RSA a nawet moze i z napedem 4X4.
Moje zdanie jest takie ze lepiej sprzedac to co masz i kupić coś mocniejszego"


Wiec daje sobie na Luz :rotfl:
_________________
POKRYCIA DACHOWE - Wszystko do dachu 794-998-001
 
 
 
TTomek 
streetracer


Auto: T.C.T;A5Tred;UnoT;A8 AKG
Skąd: Dominów
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Cze 2004
Posty: 777
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 23:01   

Macior napisał/a:
Ja musiałem wsadzić 10tysi :D Czasem myśle, że dołożył bym do kasy która poszła na golfa 10tysi i bym sobie przyprowadził S2...


ale za to masz "kultowy wózek" w stanie "prawie" igła z niezłym motorem a nie zajezdzone S2 w ktore nalezy włozyc drugie tyle by było niezawodne....(fakt bedzie to S2 ze sporą ilości koni i
długa listą z efektu domina)
poza tym jest to cena indywidualizmu i pasji...(kwestia idei i dążenia do odmienności)
ciągle masz szanse nabyć za 4,5 tyś Astre1 1,4 8V z 92 r. , która bedzie bardziej niezawodna , ekonomiczniejsza (a jak wsadzisz gaz to wogóle będzie ajwaj) , huknąć spojler na klapę i... będziesz gość :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ktos mi może zarzucić , że to nie kwestia kasy......owszem zgadzam się z tym, ale nikt mi nie wmówi , że za 400 zeta za swapa ktoś w to włoży SERCE i bez własnego wkładu właściciela (czas przekładający się bezpośrednio na finans) bedzie to dopracowane i nie bedzie wymagało dodatkowych "ukrytych" kosztów (i daję sobie za to obciąć prawą rączkę , którą lutuję).

Pozdro dla upartych...
 
 
 
daniel 
technical monster
hondatech.pl


Auto: CRV
Skąd: Czechów
Pomógł: 23 razy
Dołączył: 16 Cze 2004
Posty: 1493
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 08:36   

siwy napisał/a:
ale 400zl pan sobie krzyczal za zmiane silnika i z tego co wiem robil to dobrze.


400 zł to jest jaknajbardziej odpowiednia cena za wyjęcie i włożenie silnika, i to w cale nie jest cena z dolnej półki.

Z tymże jest małe, ale bo dotyczy to tego samego rodzaju silnika, a nie innego modelu. ;)
_________________
www.hondatech.pl

Piszę poprawnie po polsku


あなたの車についての議論
 
 
 
Jaqub 
speed demon
8000K power zenon


Auto: BMW & Turbo CABRIO &a
Skąd: Śródmieście
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 3256
Wysłany: Sro Cze 14, 2006 13:07   

hehehe... w beemkach swapy to bajeczka.... temat jest dobrze znany a dostanie czesci to zaden problem... jedyna kwestia to kaska... w KSR wkladaja silniki tak (chyba do e30 wrzucili 3.0D tego nowego) ze mozna podjechac do ASO BMW podpiac auto do kompa i wszystko diagnozowac....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam