FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Profil » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Sprint 26 IV 2009 Tor Lublin
Autor Wiadomość
Robercik6 
Uczy sie pisac

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 03:48   Sprint 26 IV 2009 Tor Lublin

Chaotycznie trochę, ale może komuś się przyda:


http://aga.bng.pl/20090426

http://www.youtube.com/watch?v=QQ47VEPu0bM
Ostatnio zmieniony przez Robercik6 Wto Kwi 28, 2009 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sepn 
Widać, że się stara
EastVision.pl


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 38
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 15:34   

To i ja się dołącze :)

http://www.youtube.com/watch?v=S27ODEZld90

http://www.youtube.com/watch?v=b11bAnn6HmI
_________________
http://www.facebook.com/eastvisionpl
 
 
Wtss6 
Nowiciusz ;>

Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 19:52   

Ustrzelił ktoś pół-niebieskiego Forda Capri? Jesli tak, byłbym dźwięczny za zdjęcie/a.
 
 
Robercik6 
Uczy sie pisac

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 22:06   

Wtss napisał/a:
Ustrzelił ktoś pół-niebieskiego Forda Capri? Jesli tak, byłbym dźwięczny za zdjęcie/a.


ja mam chyba tylko na filmie, ale poszukaj wśród zdjęć - ponad 1000 jest ;)
 
 
pilachgt6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 672
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 22:31   

Robercik dzięki za foty :) , widzę karabin włączyłeś i strzelałeś, ja z tych imprez będę miał ponad 100 fotek od Ciebie, tylko szkoda że tak ciężko je się otwiera i ściaga :)
_________________
Nie umiem jeździć, ale lubię

 
 
misi3k6 
Specjalista


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 103
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 22:58   

Robercik, po pierwsze tak jak pilach zauważył walisz po prostu seriami. I niestety większość zdjęć jest taka sobie. Powiedział bym nawet, że to nie zachęca oglądających. Radzę abyś chwilę pomyślał nad kadrem wtedy raczej będą lepsze efekty. Druga sprawa jak wrzucasz zdjęcia to zmniejsz trochę (zwykle się wrzuca w granicach 800-1200px) bo hosting i tak już u Ciebie ledwo ciągnie. Takie małe rady, może skorzystasz ;)
 
 
 
Wasyl6 
drifter


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 286
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 23:09   

Etam, ja tam lubię też na te mniej profi fotki popatrzeć, przynajmniej więcej ich jest i więcej ludzi ustrzelonych :)
 
 
 
pilachgt6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 672
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 23:29   

ale dzięki temu jak się włączy karabin to czasem uchwyci sie coś fajnego czego normalnie by sie nei uchwyciło
_________________
Nie umiem jeździć, ale lubię

 
 
Robercik6 
Uczy sie pisac

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 10
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 23:49   

więc tak :)
1. tak, czasem właśnie mnie najdzie, że pykam ile się da, przy okazji starając się mieć obiekt mniej więcej w kadrze :) - i dzięki temu mamy możliwość złapania czegoś, czego inaczej możnaby nie złapać - ale efektem ubocznym jest masa "śmiecia" do przejrzenia. nigdy za artystę się nie uważałem, i raczej niestety w przypadku fotek ilość a nie jakość (brzmi źle, ale takie już to moje cykanie..)

2. wielkość.. galeria jest zrobiona z małych zdjęć, o wiele mniejszych niż podałeś, a jak ktoś chce powiększyć, ściąga w większej rozdzielczości - tu problemu nie widzę.. co do hosta, niestety zwykłe UPC ADSL.. ale i takie to, amatorskie, ma być :)

3. jak bardzo chcesz pilachgt, to podaj mi numery zdjęć, spakuję i wystawię w jednym pliku rar czy coś

4. powyższe może brzmieć "ofensywnie", ale zdecydowanie nie o to chodzi :) po prostu tak to już mi się cyka i raczej nie zmienię tego.. ale nigdy nie mów nigdy, rady zapamiętam, a może i wykorzystam, jak dobrze pójdzie :)
 
 
misi3k6 
Specjalista


Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 103
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 00:05   

Robercik, 1. jak uważasz, ja myślę, że i pykając fotki normalnie uchwyci się coś ciekawego tylko trzeba chcieć. Szkoda, że idziesz w ilość a nie jakość.
2. Galeria to miniaturki po ~20kB x ~1100 zdjęć = ~20MB, to już trochę jednak jest. Nie wiem jak innym ale na moim łączu trzeba czekać kilka dobrych minut na załadowanie całej galerii. A do tego zdjęcia po powiększeniu w rozdziałce prosto z puchy i przeglądania jest bardzo niewygodne. Ja bym zrobił selekcję tego co posiadasz. No ale może się po prostu czepiam i tyle.
Ostatnio zmieniony przez misi3k6 Sro Kwi 29, 2009 00:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Robercik6 
Uczy sie pisac

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 10
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 00:13   

misi3k napisał/a:
Robercik, 1. jak uważasz, ja myślę, że i pykając fotki normalnie uchwyci się coś ciekawego tylko trzeba chcieć. Szkoda, że idziesz w ilość a nie jakość.

może źle to nazwałem, ogólnie napewno jakość, ale tym razem (z różnych powodów) była to ilość i to otwarcie przyznałem :)

2. Galeria to miniaturki po ~20kB x ~1100 zdjęć = ~20MB, to już trochę jednak jest. Nie wiem jak innym ale na moim łączu trzeba czekać kilka dobrych minut na załadowanie całej galerii.

to fakt, 20MB to sporo.. jedynie selekcja coś da, a na nią nie miałem wczoraj czasu i wrzuciłem "w kupie", ogólnie dobrym pomysłem jest po prostu selekcja i odrzucenie 90% śmiecia, ale jak nie mam czasu, to może porobię podział na kilka mniejszych podkatalogów, żeby sensownie się to włączało.. (czy to po ileś zdjęć, czy np podział na fotografowane samochody - napewno będzie to wygodne dla oglądających)


A do tego zdjęcia po powiększeniu w rozdziałce prosto z puchy i przeglądania jest bardzo niewygodne.

testowałem różne skrypty do galerii i dla mnie imgindex jest najwygodniejszy ze względu na "warunki", w których te galerie automatycznie tworzę.. to prosty skrypcik w bashu, który z dostępnych JPGów robi miniaturki.. są jakieś galerie we flashu itp, ale to pod Windows, którego tu nie posiadam..



Ja bym zrobił selekcję tego co posiadasz. No ale może się po prostu czepiam i tyle.


nie czepiasz się, tylko wprowadzasz konstruktywną krytykę, a taka jest zawsze mile widziana

ps. sorry, że namotałem z tym cytowaniem..
[/b]
 
 
pilachgt6 
prawdziwy tuner


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 672
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 00:26   

Robercik napisał/a:
3. jak bardzo chcesz pilachgt, to podaj mi numery zdjęć, spakuję i wystawię w jednym pliku rar czy coś



dam radę - jeszcze z 20 mi zostało, walczę z nimi już od doby prawię to jeszcze trochę powalcze :D
_________________
Nie umiem jeździć, ale lubię

 
 
zxc6 
Specjalista

Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 179
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 10:10   

widzisz prezes, teraz z imprezy będzie 1000 zdjęć zamiast 50 dobrych, nowy regulamin sie sprawdza, oby tak dalej <spoko> <rotfl> <pupcia>
 
 
Wasyl6 
drifter


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 286
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:26   

zxc, proszę bez nawiązań do Robercika i Jego twórczości ;)
 
 
 
Drift_King6 
Specjalista


Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 120
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:27   

zxc napisał/a:
widzisz prezes, teraz z imprezy będzie 1000 zdjęć zamiast 50 dobrych, nowy regulamin sie sprawdza, oby tak dalej <spoko> <rotfl> <pupcia>


Popieram w pełnej rozciągłości.Prezes narobiłes bidy jeśli chodzi o dział foto i to jest pewne.
Jednocześnie wielkie dzięki dla Robercika <spoko> ,że napykał fot bo inaczej wogóle bysmy na zdjęciach imprezy nie pooglądali ;(
_________________
'96 Subaru Impreza GT wozi dupę
'00 Daewoo Matiz Van rolniczo-służbowy
'95 Daewoo Nexja GSi 16v szczur na tor
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Sonic created by spleen for stylerbb.net modified by UnholyTeam